Lekarze Psycholog

Lucyna Nowakowska

Ortopeda dziecięcy, Psycholog

goławicka 4/32
Warszawa

Takich psychologów jak pani Nowakowska ze świecą szukać!!! Profesjonalistka z ogromem doświadczenia, mimo to rutyna jest jej obca i do każdego przypadku podchodzi ze stu procentowym zaangażowaniem.
Opinia dodana przez: Izabella

Eliza Gielec

gabinet neuropsychologiczny
Poznań

bylem tylko raz u niej , na pewno jest sympatyczna i bardzo zapracowana , nic wiecej nie moge powiedziec bo bylem tylko raz .

mgr Agata Polańska-Krzos

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny
ul. Stabika 62a
40-750 Katowice

Same superlatywy! przemiła, kompetentna Pani psycholog, której celem jest pomoc, a nie wyciąganie pieniędzy od rodziców :) jestem zachwycona i wszystkim polecam!!!

mgr Agnieszka Szczepanek

Psycholog dziecięcy

al. pokoju 4
Kraków

Polecam p. psycholog, która rzetelnie podchodzi do zagadnienia, ma czas zarówno dla dziecka jak i dla rodziców, ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Wydaje mi się, że ktoś wpisał omyłkowo inny nr kontaktowy, ja kontaktowałem się pod nr 502 180 385, taki widnieje na gabinecie.

dr Sławomir Ertmański

TET Trening-Edukacja-Terapia
Piłsudskiego 19/4
70-460 Szczecin

Bardzo polecam tego terapeutę! Ma naprawdę genialną intuicję, ogromną wiedzę.

mgr Anna Olszewska

Guiders Gabinet Psychologiczny
Necla 9/1
81-377 Gdynia

naprawdę, gorąco polecam, bardzo kompetentna osoba, posiadająca ogromną wiedzę, profesjonalistka.

Dorota Szynal

Terapeuta, Psycholog

Ośrodek Psychologii Klinicznej i Psychoterapii "IQ"
58-300 Wałbrzych

Szczerze polecam Pani doktory otworzyła mi oczy na rzeczy których ja u siebie nie dostrzegałem . Wydawało mi się , że jest to normalne zachowanie ale jednak tak nie było czyli "depresja " po wielu latach pracy w korporacji. Dzięki Pani Doktor udało mi się wyjść na prostą i cieszyć się życiem . Pani doktor wielkie dzięki
Opinia dodana przez: Marcin

mgr Katarzyna Domańska

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
00-896 Warszawa

To świetny specjalista. Zawsze punktualna. Bardzo empatyczna, uprzejma i życzliwa osoba. Świetny słuchacz z dużą wiedzą, którą potrafi przekazać w prosty i przystępny sposób bez szpanowania profesjonalnym żargonem. Przy okazji z poczuciem humoru i bez zadęcia. Poza tym zachwyca mnie, ile p. Kasia pamięta. Podczas spotkań nie robi żadnych notatek, a potrafi łączyć fakty, o których wspomniałam wiele tygodni temu i wydawały mi się bez znaczenia. Ona to znaczenie nadaje, ...
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psycholog
                                       mgr Paulina Dubiel

mgr Paulina Dubiel

Gabinet psychologiczny GAMA
Rakowiecka 23/8
Wrocław

Przesympatyczna Pani, skupia się na tym abym pacjent mógł komfortowo przejść przez badania. Naprawdę polecam!
Opinia dodana przez: Jaroslaw
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Seksuolog
                                       mgr Karolina Sęk

mgr Karolina Sęk

Seksuolog, Psycholog

Gabinet Prywatny Relacje w Renowacji
ul. ks. F. Blachnickiego 4
Katowice

Cieszę się, że trafiłam do Pani Karoliny. To sympatyczna osoba, przed którą można się otworzyć i nie odczuwa się skrępowania. Rozmowa jest prowadzona profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pani psycholog pomogła mi w uświadomieniu sobie rzeczywistego problemu. Po każdej sesji czuję się coraz silniejsza. Dziękuję i serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Arleta
{'id': 41515, 'name': u'Rudawa'} Coach
                                       mgr Jolanta Uran-Gędłek

mgr Jolanta Uran-Gędłek

Coach, Psycholog kliniczny

JUG TRAINING (siedziba firmy)
Nad Rudawką 58
32-064 Rudawa

wyjatkowa osoba .niezwykłe doświadczenie przepracować swoje problemy z taka osoba .brałam udział w wielu spotkaniach i konsultacjach z psychologami , terapeutami i trenerami rozwoju zawodowego ….z cala pewnoscia porady ….rozmowy z Jola to cos najlepszego co mnie spotkało. dodam ze zachęcam każdego kto chce znaleźć swoja sciezke ...zrozumieć i poznac bledy ...dokonac przemyśleń w pełni polecam .szczególnie gdy nam zależy na byciu dobrze przygotowanym menagerem .rozwój na takich stanowiskach to ...
Opinia dodana przez: donata
{'id': 23165, 'name': u'Inowroc\u0142aw'} Psycholog
                                       mgr Karolina Nowakowska

mgr Karolina Nowakowska

Przestrzeń Zmian - gabinet pomocy psychologicznej i terapii
ul. Szeroka 1
Inowrocław

Polecam panią Karolinę Nowakowską. Długo zwlekałem z pójściem do psychologa, okazało się, że niepotrzebnie. Teraz widzę, że to naprawdę pomocne. Pani Karolina uważnie słucha i zadaje ciekawe dla mnie pytania. Bardzo dużo sobie przez to uświadomiłem i nakierowałem się na dobre tory. To dopiero parę spotkań i jeszcze kawałek drogi przede mną, ale już widzę dużą poprawę u siebie. Polecam takie sesje każdemu.
Opinia dodana przez: Z. B.

mgr Iwona Gruchała

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Perfect-Dent" w Słupsku
Starzyńskiego 3
76-200 Słupsk

Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, poleciłam wielu znajomym Panią dr

mgr Ewa Nikiel

ul. Żwirki i Wigury 29
32-050 Skawina

Duża kompetencja mimo młodego wieku. Skorzystałam z kilu sesji psychoterapeutycznych i z pewnością będę kontynuować. Polecam wszystkim w potrzebie.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Seksuolog
                                       mgr Sylwia Osada

mgr Sylwia Osada

Seksuolog, Psycholog

Gabinet Psychoterapii Integum
Kolejowa 47A/111
Warszawa

POLECAM. psycholog- seksuolog w 100%. bardzo profesjonalne podejście do zawodu, jest bardzo uprzejma, poświęca na wizytę tyle czasu ile wymaga tego problem (nie tak jak w przypadku innych:"45 minut minęło, mam następnego pacjenta, omówimy problem na następnej wizycie"), skupia się na problemach emocjonalnych co dla mnie jest bardzo ważne

mgr Beata Sobera-Baron

Logopeda, Logopeda dziecięcy

CLIRO
Mieszka I 12
45-591 Opole

Byłam u pani Beaty z córką. Mimo że miałam opinię od innego logopedy że wszystko z mową dziecka jest ok, pani Beata sama wszystko sprawdziła. Moje podejrzenia się sprawdziły, córka ma wadę wymowy. Teraz nie będę już szukać nowego logopedy. Zostaję u pani Beaty! Wesoła, miła, wszystko tłumaczy, o wszystko można zapytać, zawsze chętnie odpowie. Ma własne dzieci więc wie jakie zabawy i ćwiczenia dobrać żeby dziecko chciało ćwiczyć. Polecam ...

Daria Krulikowska

Psycholog

Poradnia Rodzinna Instytutu Dzieci i Rodziny Fundacji Po Swojemu - psycholog dziecięcy
Bydgoszcz

Daria jest świetną osobą oraz specjalistą. Jej doświadczenia oraz zdobyta wiedza pomogła mi przejść przez najtrudniejsze momenty mojego życia. Wspierała mnie i mobilizowała do pracy nad sobą oraz wiary we własne możliwości. Pokazała jak pokochać i zrozumieć samego siebie, a także jak środowisko domowe wpłynęł na mnie i że można to zmienić. Jestem jest bardzo wdzieczna za kilku miesięczne spotkania, na których byłam zawsze wysłuchana oraz wspierana.
Opinia dodana przez: Sylwia
Krótko, zwięźle i na temat: Super skuteczny psycholog i psychoterapeuta. Kwestia dot. aspektów: kompetencji, kompleksowości podejścia, tłumaczenia choroby i leczenia, ilości poświęconego czasu, uprzejmości w stosunku do pacjentów oraz 'godny do polecenia' zostało ocenione na 5 + ! ;-) Nie mam zastrzeżeń. Wysoka rzetelność wykonywanej pracy. ;-)
Opinia dodana przez: aspacjent

mgr Katarzyna Tofil-Jedynak

Nasze Miejsce
02-128 Warszawa

Bardzo dobry specjalista. Super podejście do pacjenta, dogodne terminy spotkań, terapia przebiegła bez żadnych problemów

mgr Karina Nowaczyńska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Centrum Psychologiczno-Pedagogiczne Futurum
ul. Św. Antoniego Padewskiego 5/7
90-030 Łódź

Była przy diagnozie naszego dziecka i jest z nim do tej pory (a to już 3 lata), świetny fachowiec o wielkiej intuicji i ogromniej wiedzy. Otwarta osoba, bardzo życzliwa, i przede wszystkim cierpliwa, konsekwentna i chętna do pomocy w każdej chwili. Otacza opieką terapeutyczną dziecko ale i rodzinę w trudnych chwilach.Gorąco polecam współpracę, dzięki Pani Karinie zobaczyliśmy "światełko w tunelu" i pomału odzyskujemy nasze dziecko. Dziękujemy z WIELKIE SERCE I ...
Opinia dodana przez: Marcin Ciechański