Lekarze Radiolog

lekarz Konrad Szymczyk

Bartoka Beli 43/50
92-540 Łódź

Profesjonalny i miły specjalista. Lekarz, do ktorego mozna miec zaufanie. Traktuje pacjenta z szacunkiem. Polecam.

lekarz Tadeusz Śliwiński

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Z czystym sumieniem polecam Pana Tadeusza. Rozwiał moje wszystkie wątpliwości. Kompetentny Lekarz - rzadko spotyka się lekarza z tak wielkim sercem do pacjenta i z takim zaangażowaniem do pracy. Polecam z całego serca doktora Tadeusza Śliwińskiego

lekarz Wawrzyniec Bakalarski

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Jestem badzo i niestety"doświadczonym" pacjentem i znam paru lekarzy-fachowców w tej dziedzinie. Pan Doktor Bakalarski w mojej opinii zasługuje na najlepszą opinię pod każdym względem. Szukamy przede wszystkim kompetencji, rzetelności i sumienności jeśli chcemy mieć wiarygodny wynik badania. Tutaj mamy nie tylko pewnoość w tym względzie. Mamy też odpowiedni czas poświęcony badaniu i pacjentowi. Łączy się z tym kompleksowość podejścia do pacjenta i jego hiistorii oraz uprzejmośc i cierpliwość. Mogę ...
Opinia dodana przez: Joanna Markiewicz

dr n. med. Józef Wawro

Radiolog, RTG

MAMA i Ja
Rajska
Wrocław

Polecam :)Bardzo miły lekarz i świetny specjalista

dr n. med. Jerzy Groniowski

Radiolog, RTG

Lux Med Sp. z.o.o
ulica Puławska 15
02-515 Warszawa

Polecam ma ogromne doświadczenie. Od lat chodzę do niego na usg do Alfy. Zawsze bada mnie dokładnie i pokazuje wszystko na monitorze. Bardzo kulturalny lekarz.

lekarz Mariola Adamska-Cholaś

Internista, Radiolog

ulica Opolska 36B
47-100 Strzelce Opolskie

Pani doktor jest bardzo doświadczoną, kompetentną lekarką i stawia trafne diagnozy. Właściwie kieruje leczeniem pacjenta, udziela zrozumiałych informacji dotyczących stanu zdrowia. Posiada tzw. intuicję zawodową. Bardzo poważnie traktuje to co robi, więc jeśli chcemy ją prosić o pomoc, trzeba wykazać się odpowiedzialnością i sumiennością w trakcie leczenia.
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Hanna Podgórczyk

Miszewskiego 18
80-288 Gdańsk

Bardzo polecam Panią dr Podgórczyk. Jest to wspaniały lekarz i człowiek. Pomogła mi bardzo, gdy pojawilam się przerażona w jej gabinecie po wykonanym nieprofesjonalnie badaniu piersi u innego lekarza. Widząc w jakim jestem stanie bez problemu, natychmiast przyjęła mnie na wizytę i uspokoiła rozwiązując wszelkie wątpliwości, które zasiadł poprzedni lekarz, który po badaniu był niepewny i skierował mnie dodatkowo na mammografię. Nigdy więcej przypadkowych gabinetów - to był istny koszmar. ...
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Stefan Szelc

Onkolog, Radiolog

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Nadzwyczajny człowiek. Wspaniały, kompetentny lekarz. Człowiek niezwykłej kultury osobistej. Brak słów aby opisać dobroć płynącą od Pana Doktora. Serdecznie dziękuję za wszystko co Pan zrobił dla mojej rodziny. DZIĘKUJĘ.

lekarz Jan Mika

Reumatolog, Internista

Zespół Poradni Specjalistycznych w Krośnie
Kopalniana 17a
38-400 Krosno

Świetny lekarz, którego mogę polecić z czystym sumieniem, mam do niego duże zaufanie. Doktor Mika to lekarz, który podchodzi do pacjenta jak do człowieka, a nie do kolejnego przypadku medycznego. Poświęca dużo uwagi na wysłuchanie pacjenta, wyczerpująco tłumaczy chorobę, jest cierpliwy i uprzejmy. Widać że jego praca jest jego pasją, trafnie diagnozuje a przy tym potrafi pocieszyć jeżeli pacjent się negatywnie nastawia do diagnozy i choroby. Życzyłabym wszystkim zdrowia, jednak ...
Opinia dodana przez: Joanna

Honorata Malesa-Nagły

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Bardzo dobry radiolog, wyważony, kompetentny. Pani doktor jako jedyna postawiła prawidłową diagnozę na usg tarczycy, podostre zapalenie tarczycy którego nikt wcześniej nie potrafił zdiagnozować. Polecam
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Leszek Wocial

Lekarz rodzinny, Radiolog

Wileńska 29a (wejście od strony Balkonowej)
19-300 Ełk

super lekarz ! zawsze pomocny , miły, uprzejmy, poświęca dużo czasu , podchodzi indywidualnie do każdego pacjęta
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Leszek Buk

Piękna 25
21-100 Lubartów

Doktor Buk wykonuje badania w bardzo profesjonalny sposób, ma bardzo życzliwe podejście. Jeśli wykonuje usg to tylko u dr Buka.

dr n. med. Tomasz Tereszczyk

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Serdecznie polecam tego lekarza, gdyż zna się na swojej pracy jak mało kto w miescie

dr n. med. Andrzej Moszko

USG, Radiolog

ZDROJOWA Clinic Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii Dariusz Giezowski
Zdrojowa 2
65-142 Zielona Góra

Pełne zaufanie do kompetencji Pana doktora. Bardzo dobry fachowiec. Byłem u niego już wielokrotnie zawsze pełen profesjonalizm. Niezwykle uprzejmy i miły. Doradzi w doborze lekarstw i dalszego lecznia. Pacjent na pierwszym miejscu. Bardzo, Bardzo gorąco polecam doktora. !!! Bardzo go szanuje.
Opinia dodana przez: Paweł z Gubina

lekarz Marcin Sternicki

STERMED
Wejherowo ul. 1 Brygady Pancernej W.P. 36
84-200 Wejherowo

Po raz drugi opinia zostala skasowana!!! Zaczne od tego, ze dodalam te opinie na FB, natychmiast opinie wylaczono, wiec nie mozna jej przeczytac, ani dodac nowej - latwo wejsc i sprawdzic. Sorry Stermed- stad jej nie usuniecie. W styczniu tego roku moj 2 miesieczny wtedy syn SPADL LEKARZOWI Z „DOROSLEJ” KOZETKI (ok. metr wysokosci) na glowke podczas badania usg. Lekarz postanowil zmienic sonde, kiedy syn przekrecil sie z brzuszka na ...
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Andrzej Kasprzak

Nowa Radiologia
Pisudskiego 34/634
41-303 Dąbrowa Górnicza

Polecam dr. Kasprzaka. Świetny fachowiec, dokładny, w przystępny sposób przekazuje informacje. I ma super podejście do pacjenta 🙂
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Iwona Tubek

Krakowska 36
47-100 Strzelce Opolskie

Po przyjściu na umówioną wizytę Pani dr. oznajmiła mi, że nie ma umowy z NFZ. W rozmowie telefonicznej mówiła coś innego, że z ubezpieczenia wykonuje USG. Gdy zdecydowałem się na USG prywatnie (60zł) oznajmiła mi, że nie ma teraz dla mnie czasu i musi wyjść, ewentualnie mogę przyjść wieczorem była 11:45, a miałem przyjść o 19. Straciłem tylko czas, a musiałem się zwolnić z pracy, być na czczo itd... Porażka, ...
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Alicja Mazurek

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Bardzo miła i rzetelna Pani Dr :) Polecam ją bardzo serdecznie. Każdy lekarz powinien by tak miły i miec tak dobre podejście do pacjenta jak Ona. Pozdrawiam

lekarz Anna Paciorek

Klinika chirurgii
ul.Kopernika
Kraków

Pani doktor jest specjalistką wysokiej klasy, miła i bardzo zaangazowana. Wdzięczny pacjęt Witek

lekarz Piotr Śmiłowski

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Bardzo dziękuje Panu dr za rzetelne i bardzo dogadane badanie. Dr bardzo miły i uprzemy. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Robert