Lekarze Rybnik

lekarz Janina Wiśniowska-Sznajder

gabinet prywatny
ul. Kościuszki 59 \\ ul. Jana III Sobieskiego 28
44-200 Rybnik

Bardzo kompetentna i uprzejma lekarka. Polecam!

dr n. med. Anna Świerczek

Neonatolog, Pediatra

Zawiszy Czarnego 50
44-210 Rybnik

lekarka bardzo dociekliwa, indywidualnie podchodzi do dziecka, godna polecenia
Bardzo dobry lekarz. Fachowe podejście do pacjenta. Sumienna i uczciwa. Przydało by się więcej takich fachowców w Rybniku.
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 30119, 'name': u'Rybnik'} Stomatolog
                                       dr n. med. Marcin Wieliński

dr n. med. Marcin Wieliński

Stomatolog, Chirurg transplantolog

Śląskie Centrum Implantologii Stomatologicznej Biały Uśmiech
3 maja 7
44-200 Rybnik

Polecam wszystkim, drogo ale było warto!

lekarz Michał Holecki

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Pan profesor to specjalista z najwyższej półki. Ma szeroką wiedzę nawet przy rzadkich genetycznych przypadłościach, a przy tym zachowuje wszystkie cechy człowieka poczciwego. Ewenement. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Edyta Fornal-Mazur

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ACER" Ilona i Stanisław Klon
Nowomiejska 6
44-251 Rybnik

Godny polecenia lekarz poświęca dożo uwagi pacjentowi. Pani doktor bardzo mi pomogła szczere podziękowania.
Opinia dodana przez: Wioleta Pifczyk

lekarz Anatol Bagiński

Psychiatra

ulica Kominka 31
44-200 Rybnik

Bardzo kompetentny,przyjazny i znający się na rzeczy lekarz. Empatyczny lekarz,ktory wyjasnia i dopytuje jest dziś rzadkością a takimi cechami wyróżnia sie p.doktor. Podchodzi do pacjenta holistycznie.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Wieńczysław Kuklewicz

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Bardzo uprzejmy, kulturalny. Poświęca dużo czasu na wyjaśnienie wszelkich kwestii medycznych. W pełni polecam!
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Katarzyna Wilgus-Kubica

Przychodnia "CENTRUM NATURALNIE"
Żorska 267
44-251 Rybnik

Najlepszy lekarz polecam z całego serca prowadziła dwie moje ciążę zawsze były wszystkie badania wykonywane

lekarz Monika Jara-Wieczorek

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Wspaniała lekarka, profesjonalnie, kompleksowo i szczegółowo bada oraz wyjaśnia. Świetne podejście do dzieci zarówno nastolatek, jak i ruchliwych, dociekliwych oraz opornych młodszych. Bardzo uprzejma, a zarazem konkretna. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Zbigniew Łyko

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

Od ponad 30 lat jestem jego stałą pacjentką. Za każdym razem profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta. Pan doktor zawsze objaśnia na czym będzie polegać leczenie, każdy jego etap. Co ważne zawsze ma czas i szczegółowo odpowiada na wszystkie zadane pytania. Specjalista godny zaufania i polecenia!
Opinia dodana przez: Izabela

Klaudia Rączkowska

Dietetyk

Gabinet Dietetyczny
Chabrowa 26A/38
44-210 Rybnik

Pani Klaudia co prawda nie jest lekarzem, ale ma bardzo dużą wiedzę i kompetencje. Pomogła mi zrzucić kilka kilogramów, teraz czuję się lepiej i waga się utrzymuje, zatem polecam jak najbardziej

mgr Agnieszka Walczak

Logopeda

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny
Ul.Floriańska 1,Rybnik
44-217 Rybnik

Bardzo kompetentna specjalistka i w dodatku doświadczony nauczyciel co pomaga w terapii logopedycznej z dziećmi

mgr Karolina Kuś

Logopeda

Jeżyk
3 Maja 11
44-200 Rybnik

Bardzo dobry i kompetentny logopeda, bardzo przyjazna atmosfera i przyjemny gabinet!

lekarz Bogumiła Babczyńska-Kubek

Prywatny Gabinet Lekarski
Basztowa 32
44-217 Rybnik

Polecam wszystkim panią dr.Babczyńską jest super fachowcem w swojej dziedzinie ,chodzę już do niej wiele lat i mogę polecić każdemu :fachowa wiedza, konkretne leczenie Polecam każdemu kto dba o swoje zęby!!!!

lekarz Anna Pfeifer

Lekarz rodzinny, Pediatra

AD MEDICO Przychodnia Lekarska
Jankowicka 18
44-200 Rybnik

Świetna, cierpliwa i kompetentna pani doktor. Od lat leczy mnie i całą moją rodzinę. Zawsze ma czas na dokładne zbadanie pacjenta na rozmowę i wytłumaczenie diagnozy. Jeśli trzeba bez problemu kieruje do specjalistów lub na badania.

lekarz Rafał Woźnikowski

Lekarz medycyny ratunkowej, Pediatra

Barwna 18
44-218 Rybnik

Pan doktor wykonywał mi badania prenatalne w ciąży, bardzo miły uprzejmy, wszystko tłumaczył co widzi i co sie dzieje na monitorze USG. Mysle ze jak maluszek sie urodzi to bedzie pacjentem Pana Dr Woźnikowskiego:) Jestem zadowolona , polecam :)
Opinia dodana przez: Ewa

dr Janusz Bieńkowski

Kardiolog

Gabinet
Kościuszki 61
44-200 Rybnik

Fachowy i godny polecenia lekarz dokładny w tym co robi nie pozostawi pacjenta bez postawienia konkretnej diagnozy
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Łukasz Otremba

Wandy 19/30
44-217 Rybnik

Najwspanialszy lekarz na świecie. Doktor z powołania.Super podejście do pacjenta, każdego wysłucha i poświęci swój czas.

lekarz Anna Palenga-Kowalczyk

Korfantego 11
44-200 Rybnik

Genialne podejście do dzieci. Byłem w grudniu 2015 r. na wizycie ze swoim 15 miesięcznym dzieckiem, które jak wiadomo jest bardzo wymagającym pacjentem. Serdeczna atmosfera, ogromna wrażliwość i co równie istotne niezwykły profesjonalizm. Ważne: zostaliśmy przyjęci pomimo nagłej sytuacji i napiętego grafika Pani doktor.Pomoc została udzielona bez jakiegokolwiek zbędnego komentarza. Dla mnie jako rodzica ideał lekarza w stosunku do dzieci. Myślałem, że tak wysoki poziom obsługi to tylko pobożne życzenia ...
Opinia dodana przez: Piotr