Lekarze Oborniki

Seksuolog, Psycholog

Gabinet Psychologiczny
Kowalska 1
64-600 Oborniki

Od kilku lat mam problemy. Byłam już u kilku psychologów i dwóch psychiatrów. Biorę leki. Ciągle jednak nie wiedziałam, co mi do końca jest. Dopiero doktor Laube zadał mi pytania, które wcześniej nie padły i pomógł zrozumieć pewne rzeczy. Bez oceniania, co wcześniej się zdarzało. Pewnie minie jeszcze trochę czasu zanim sobie wszystko poukładam, ale jest nadzieja i to najważniejsze.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Małgorzata Kampioni

Ginekolog, Ginekolog położnik

USI Poardnia Ginekologiczno-Położnicza ul. Szewska 5/6, Poznań
64-600 Oborniki

Chciałbym podzielić się zupełnie negatywną oceną pracy z pacjentem tej Pani. Jeżeli chodzi o wiedzę i doświadczenie - tu nie mogę się wypowiadać, lecz jeżeli chodzi o traktowanie pacjenta przez tego lekarza i jego współpracowników - tu już mogę przytoczyć kilka kwestii. Pierwszą oznaką zupełnego braku poszanowania czasu pacjenta jak i jego osoby jest czas oczekiwania, który tutaj gigantycznie długi (dla określenia w jednostkach czasu - 1,5 do 2 godzin ...
Opinia dodana przez: Konrad

lekarz Tomasz Łuczak

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Amanuel Solomon

Czarnkowska
Oborniki

polecam super miły i rozsądny dzięki niemu moje dziecko urodziło się żywe coprawda juz z objawami niedotlenienia ale tylko dzięki jego decyzji zrobiono mi cesarkę!!

Marek Komar

Chirurg stomatolog

Droga Leśna 35/13
Oborniki

Pan dr Marek Komar jest jednym z niewielu stomatologów do którego mam zaufanie. Leczył mi kilka zębów, a ostatnio miałam ekstrakcję, czego bardzo się bałam. Dostałam dobre znieczulenie i pomimo ciężkiego i dość długiego zabiegu nie bolało, pan dr profesjonalnie wykonał zabieg i dlatego nie musiałam nawet brać środków przeciwbólowych po ustąpieniu znieczulenia, prawie wcale nie bolało i nie było w ogóle opuchlizny. Polecam wizyty u dr Komara
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Piotr Noworolnik

64-600 Oborniki

Doktor Piotr to nie tylko świetny specjalista,ale przede wszystkim bardzo dobry pełen empatii człowiek. Jego podejście do pacjenta - autentyczna życzliwość i zaangażowanie (konkretna , rzetelna informacja na temat aktualnego stanu zdrowia i możliwości jego poprawy), sprawia że chory czuje się " zaopiekowany " i pełen nadziei ,a to jest bardzo istotne w procesie powrotu do zdrowia.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Donat Skrobich

Kardiolog

Obrzycka 57
64-600 Oborniki

bardzo profesjonalne podjeście do pacjenta. w 100% polecam, bardzo dobrze dobrane leki. Wewnętrzny spokój, którym mnie zaraził, pomaga mi normalnie funkcjonować.

lek. dent. Krzysztof Pogorzelski

Przychodnia Lekarza Rodzinnego "VITA" s.c.
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 76
64-600 Oborniki

Nasze wizyty u p. Krzysztofa były spowodowane koniecznością leczenia zębów u jednego z synów, który (niestety) nie należy do łatwych "przypadków" (nasz 4-latek jest strasznym uparciuchem). Pan doktor jest baaaaardzo cierpliwy, wszystko wyjaśnia, stara się doradzić jak najlepiej. Na dniach sama byłam jego pacjentką i jestem bardzo zadowolona z wizyty. W związku z leczeniem mnie po raz pierwszy, dokonał ogólnego przeglądu uzębienia i uświadomił w kilku kwestiach, na które dotąd ...
Opinia dodana przez: Honorata

lekarz Małgorzata Wilk-Jędrusik

Dermatolog

64-600 Oborniki

Bardzo fajny i dobry lekarz. Miła i uprzejma osoba. Jasno i rzeczowo wszystko tłumaczy. Do tej pory jej zalecenia pomogły mi na wszystkie moje problemy. Polecam.
Opinia dodana przez: Gosia

Aniceta Stępińska-Krochmalska

Półwiejska 17
64-600 Oborniki

wystawiam pierwszego pozytywa, w 100% zasłużonego,słowna i bardzo zaangażowana.Kontakt telefoniczny bez problemu. POLECAM! pozd

lekarz Hanna Komarowska

Internista, Endokrynolog

64-600 Oborniki

Wspaniała Pani Doktor, która z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjentów. Lekarz z powołaniem. Jestem szczęśliwa, że mogę być pacjentką tak znakomitego specjalisty. Dzięki temu czuję się coraz lepiej. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: H

lekarz Łukasz Rotnicki

64-600 Oborniki

Pan doktor jest kompetetna,wyrozumiała osoba dla pacjenta. Wysłucha odpowiednio omawianej sprawy z uwagą i podejmuje konkretne, przemyślane działania. Nie obawiałam się poddac wykonania zabiegu w jego rękach. Pan doktor bardzo dobrze miejscowo znieczulil, wogóle nie czułam uklucia i dalszych wykonywanych czynności, skończywszy na zakladaniu szwów. OBY BYŁO WIĘCEJ TAKICH LEKARZY JAK PAN DOKTOR !!! Życzę dalszego powodzenia w życiu zawodowym. Sonia Górzyńska.
Opinia dodana przez: Sonia

lekarz Aneta Pisarczyk

Vi-Med Sp. z o.o.
ulica Łukowska 12
64-600 Oborniki

Przemiła, kompetentna pani doktor robiła mi usg jamy brzusznej. Wszystko wyjaśniła. Z czystym sumieniem polecam!
Opinia dodana przez: Alicja

Iwona Okpisz

Radiolog

Jaworowa 23
64-600 Oborniki

NAjlepszy radiolog jakiego znam. Oby tak dalej Pani Iwonko.

lekarz Przemysław Czypek

Neurolog

marsz. Piłsudskiego 76 lok. 26a
64-600 Oborniki

Dr.Przemyslaw Czypek to Neurolog .Profesjonalny Lekarz .Znający się dobrze ,Profesjonalnie na leczeniu w swojej dziedzinie.Jest Miły..Wysycha.Porozmawia.Doradzi.Profesjonalnie postawi diagnozę Skutecznie dobiera leki Mnie leczy od kilku dobrych lat .A trochę ich mam..I nadal żyje!!!W sumie jest dobry Tak czy Inaczej w\w Doktora POLECAM!!! Wojtek.

lekarz Grzegorz Buzuk

Psychiatra

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Tomasz Mrozek

Przychodnia Lekarza Rodzinnego s.c vita kk
64-600 Oborniki

Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pana Doktora do dziecka, całości leczenia, zawsze bardzo dobrej diagnozy i podjęcia dobrych środków w celu wyleczenia. MOje dzieci zawsze sa dokładnie przebadane, osłuchane, nigdy nic w pospiechu, Pan Doktor zawsze pomoże. Jest to najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Bardzo go cenię,prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Marta

Jarosław Wałęga

Chirurg stomatolog, Protetyk

Moniuszki 1
Oborniki

Najlepszy lekarz jakiego poznałam.Przesympatyczny,profesjonalny ze świetnym poczuciem humoru.Potrafi zdziałać cuda.U niego nawet leczenie kanałowe może być przyjemnością ;)
Opinia dodana przez: Anita

mgr Aurelia Radłowska-Cholewa

Dietetyk

Caloria Gabinet Dietetyczny
Uścikowo 66F ; ul. Kowalska 1
64-600 Oborniki

Dietetyczka z powołania. Wytłumaczy, doradzi i ułoży indywidualną dietę a nie jak inne wydrukują Ci z internetu. Jeśli chcesz się zdrowo odżywiać i przy tym dobrze się czuć, to zgłoś się do Pani Aurelii a ona Ci pomoże jak mi pomogła schudnąć i wyjść z choroby. W stu procentach polecam.
Opinia dodana przez: Franek

mgr Anna Napiórkowska

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Pomoc Psychologiczna i Psychoterapia Anna Napiórkowska
ul. Czarnkowska 84
64-600 Oborniki

Pani Anna pomogła nam poradzić sobie z problemami z zachowaniem naszego syna. Szybko nawiązała z nim kontakt, a nam udzieliła cennych wskazówek do postępowania z synem. Wystarczyło kila wizyt i była widoczna poprawa.