Lekarze Bielsko-Biała

Neurolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska z Pracownią EMG
ul. Kazimierza Wielkiego 13
43-300 Bielsko-Biała

Niestety nie polecam lekarza. Zrobiłam testy osobowościowe, które wykazały zaburzenie osobowości. Na tej postawie lekarz (nie znając mnie w zasadzie w ogóle) stwierdził, ze moj związek się szybko skończy, jeżeli nie będę chodzić na terapie. Co ciekawe, poznałam wiele osób z ta sama diagnoza którzy są w kilku-kilkunastoletnich związkach czy małżeństwach. Uważam, ze stwierdzenie Doktora Moskala było nie na miejscu - brzmiało co najmniej jak wróżenie z fusów. Abstrahując od ...
Opinia dodana przez: JKFS

lekarz Michał Dudek

Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Wincentego Kadłubka 18
43-300 Bielsko-Biała

Podziękowania dla Pana doktora miły,grzeczny dawno tak profesjonalnie nie zostałam potraktowana w placówce na NFZ Dziękuję
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Teresa Libera

Łęgowa 37
43-300 Bielsko-Biała

Gorąco polecam Panią Doktor Teresę Liberę!! Duży szacunek za cierpliwość i ilość poświęconego czasu, a także za wnikliwą diagnozę. Dzięki ogromnej wiedzy Pani Doktor i połączeniu leczenia farmakologicznego z akupunkturą moje dolegliwości minęły, choroba ustąpiła. A skutek uboczny - polubiłam zdrowe odżywianie i za namową Pani Doktor nauczyłam się pływać:)
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

dr n. med. Artur Sandelewski

SAN-MED HAIR TRANSPLANT
Międzyrzecka 26
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniały lekarz, piersi wyglądają cudnie, naturalnie :) Pan Doktor wszystko mi wyjaśnił , jest niesamowicie ciepłym i opanowanym człowiekiem ,pełnym pozytywnej energii. Jego klinika w Bielsku Białej to miejsce, do którego chce się wracać :)) Cała załoga Pana doktora to także wspaniali ludzie- Pani w recepcji, Panie pielegniarki 10/10. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem kliniki polecam z całego serca Dr Sandelewskiego i San Medical.
Opinia dodana przez: Sabina Kasprowska
Najlepsza neurolog z wielkim sercem. W mojej rzadkiej chorobie autoimmunologicznej ona jedyna mi pomogła. Przez ostatnie lata dzięki Niej funkcjonowałam całkiem normalnie. I czuję się bezpiecznie wiedząc, że jest Wiedza, kompetencje i empatia. Jestem jej bardzo wdzięczna za wszystko. Perełka wśród lekarzy.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz KAMIL GIBALEWICZ

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Pod skrzydłami Pana Kamila czułem się zaopiekowany i fachowo leczony.Przywraca wiarę w ludzi i lekarzy. Dziękuję 👍
Opinia dodana przez: Gorgo

lekarz Tomasz Jędraszewski

gabinet reumatologiczny.Buczkowice ul.Kaniowa 1056 tel 509451443
Katowicka 3
43-426 Bielsko-Biała

Muszę się zgodzić z opinią poniżej. Przy mojej wizycie zachowanie lekarza również pozostawiało dużo do życzenia. Opryskliwość, przemądrzałość to dobre przymiotniki okreslające doktora. I tak, zachowywał się tak jak by pacjentowi łaskę robił. Nie polecam wizyt u tego doktora.
Wysoka kultura i świetne podejście do pacjenta. Dobra i celna diagnoza, potrafi słuchać i przede wszystkim tłumaczy, co jest bardzo korzystne i potrzebne. Dobór lekarstw idealny, cały czas w kontakcie z pacjentem. Po wielu wizytach w różnych ośrodkach, ten zdecydowanie jest mega profesjonalny.
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Grażyna Szczelina

EUROKLINIKA Sp. z o. o. Oddziały Zabiegowe
Żółkiewskiego 40
43-300 Bielsko-Biała

Polecam lekarz z sercem po wizycie u swojego lekarza prywatnie usłyszałam, że nie wie jak może mi pomóc bo nigdy nie miał takiego przypadku,a Pani doktor jako jedyna zainteresowała się chorobą i pomaga. Odpowiada na wszystkie pytania i jest konkretna !
Opinia dodana przez: Michalina

lekarz Joanna Badowska

NZOZ"I-D Med" S.C.
Warszawska 153
43-300 Bielsko-Biała

Moim zdaniem lekarz z powołania żeby się dostać do pani doktor trzeba nie źle się naczekać więc to coś świadczy.

Izabela Kruczek

Ortodonta

EDENT
Gorkiego 36
Bielsko-Biała

Wybitnie nieprofesjonale podejście do tematu leczenia. Leczenie miało zakończyć się po roku. zakończyło sie po ponad dwóch latach z 30% efektem. Najmniejszą usterką p.Kruczek był fakt, że w trakcie zaglądania do buzi uwielbiała rozmawiać z wszystkimi dookoła nie zakładając żadnej maski na twarz. podczas pierwszej rozmowy na temat kosztów zapomniano wspomnieć o cenie za zdjęcie aparatu oraz że poza 50 zł za wizytę będzie doliczane za każdą sprężynkę, gumkę itp. ...

Zyta Kaźmierczak-Zagórska

Laryngolog

Prywatny Gabinet Laryngologiczny Zyta Kaźmierczak-Zagórska
43-300 Bielsko-Biała

Pani doktor kompetentna, godna polecenia, wytłumaczyła mi wszystko, zaleciła odpowiednie leczenie. Polecam.

lek. med. Agnieszka Krawczyk Średniawa

Internista, Reumatolog

Medicina Bona
Daszyńskiego 126, 43-300
Bielsko-Biała

Jestem bardzo mile zaskoczona postawą Pani doktor. Jest bardzo profesjonalna, cierpliwa, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie. Przeprowadziła ze mną niezwykle szczegółowy wywiad. Zdecydowanie polecam, jeden z najlepszych znanych mi lekarzy

dr n. med. Tomasz Sękowski

klinika pod bukami
Bielsko-Biała

Bardzo nieuprzejmy lekarz. Pierwszy i ostatni raz byłam u takiego specjalisty. Zero podejścia do pacjenta, arogancki. Nie polecam !!!!
Opinia dodana przez: ONA

lekarz Magdalena Jaźwiecka

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo polecam Panią Magdalenę , świetne podejście do pacjenta , podczas badania mówi co robić żeby było jak najmniej bolesne , wszystko tłumaczy co widzi na ekranie , robi dokładny wywiad z pacjentem =) cieszę się trafiłam do niej i polecam !
Opinia dodana przez: Alicja

dr Michał Baliś

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "BIMED"
ulica Krasińskiego 24/7b
43-300 Bielsko-Biała

NIE POLECAM!!! Nie polecam dr Balisia. Mialam torbiele endometrialne na jajnikach, poszlam do niego na konsultacje z polecenia (bylam umowiona z nim przez kogoś i miałam tylko dać mu znać,że już jestem). Usg mialam mieć robione w szpitalu na Wyspiańskiego, przedemną w kolejce były 2 pacjentki z oddzialu więc poszły jako pierwsze, gdy dr. Baliś je zbadał zapomniał, że ja też na niego czekam mimo, że byłam wcześniej u niego ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Andrzej Sieroń

Lekarz rodzinny

Daszyńskiego 126
43-300 Bielsko-Biała

Najbardziej miły lekarz jakiego mi było dane spotkać. Indywidualne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Artur

mgr Marek Knap-Zagóra

Psycholog, Psychoterapeuta

Bielsko-Biała

Pan Marek jest bardzo wielkim Talenten w Psychologie i Neuropsychologi. Jego niesamowita wiedza w tym temacie,doswiadczenie,intuicja jak i zaangarzowanie w ratowaniu mojego syna z wiezlow niemieckiego Jugendamtu izolujacego dzieci od rodzicow,uratowala mojego syna z rak tego urzedu dzieciecego. Mnostwo specjalistow i lekarzy poddalo sie w drodze ratowania mojego syna. Pan Marek udowodnil odwaga ,wiedza,serce i wytrwalosc wygrywa. Polecam Pana Marka wszystkim Klienten jako najlepszego specjaliste na terenie Polski oraz dla ...
Opinia dodana przez: Dorota Zieminska
Doskonały lekarz. Olbrzymia wiedza. Kompleksowe podejście do pacjenta. Uratował mnie z wielu bardzo poważnych problemów zdrowotnych, gdy byłam na granicy życia i śmierci. Przeprowadził mnie przez wiele lat dializ i przygotował do przeszczepu nerki. Lekarza , z tak dużą wiedzą z zakresu medycyny ogólnej i nefrologii, ze świecą szukać w Bielsku. Cóż z tego że oschły, czy mało przystępny, jeśli dobrze leczy i ratuje ludziom życie! Chciałabym zawsze trafiać na ...
Opinia dodana przez: Krystyna

mgr Anna Szczyrek-Bizoń

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapeutyczny Anna Szczyrek-Bizoń
ul. Starzyńskiego 11 /13
43-316 Bielsko-Biała

Nie polecam, szczególnie w temacie OZSS, czyli badań sądowych. Pani nastawiona na stronnicze zachowania, mająca problem z opiniami względem kobiet. Mężczyzna może być alkoholikiem, narkomanem i tak otrzyma dobrą opinię. Sytuacje skrajne, które powinny być opisane w ramach badania i tak zostaną pominięty, aby wyszło na korzyść dla faceta. Jeżeli możecie, zmieniajcie ośrodek badań.