Lekarze Stomatolog dziecięcy Wrocław

lek. dent. Ewa Ruchała

Chirurg stomatolog

Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki
plac Kościuszki 21/6
50-026 Wrocław

Szanowni Państwo, Chciałbym wyrazić swoje głębokie niezadowolenie oraz niezmierną dezaprobatę wobec niedopuszczalnej sytuacji, która miała miejsce podczas mojej wizyty u dentystki. Pragnę podzielić się moją traumatyczną historią, która niestety pozostawiła trwały ślad w mojej psychice. W dniu wizyty, zwróciłem się do gabinetu stomatologicznego z nadzieją, że rozwiążę problem zdrowotny związany z zębem. Niestety, przebieg tej wizyty nie tylko nie spełnił moich oczekiwań, lecz również wywołał u mnie silne uczucie lęku ...
Opinia dodana przez: Adam Nowacki

lek. dent. Piotr Ptak

Thera Plus
Zaporoska 39a
Wrocław

Zdaje się znać na rzeczy ale wszystko widzi przez pryzmat pieniądza. Ostatni raz byłem na przyklejeniu mostu. Za 45 minut pracy zarządał 200pln. Myślałem ,ze uwzględni to jako reklamację ale niestety ten pan nie uznaje chyba reklamacji. Ostatecznie zmieniłem lekarza na takiego co czuje wewnętrzna potrzebę pomagania ludziom a kasa jest na drugim miejscu.
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. dent. Joanna Wolińska

Stomatolog dziecięcy

NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczno - Lekarska CONSALMED
Siemieńskiego 4a/1a
50-228 Wrocław

Nie polecam Kiepsko kontakt z małym pacjentem Pani nie lubi odmiennego zdania Roszczeniowa Narzucająca swoje zdanie
Opinia dodana przez: Monika

Joanna Kuśmierek

Gabinet lekarski
53-139 Wrocław

Po roku czasu wypełnienia uległy rozszczelnieniu. Pod jednym wypełnieniem pojawił się stan zapalny. To jeśli chodzi o mnie. Co do podejścia do dzieci zgadzam się w 100% z opinią anonima
Opinia dodana przez: anonim2

Barbara Łuckoś

Ortodonta, Stomatolog

Drzewieckiego 11
54-130 Wrocław

Radzę p. Łuckoś Unikać jak ognia!!!!

lek. dent. Małgorzata Marcinowska

Stomatolog, Ortodonta

Gabinet Stomatologiczny Lekarz Stomatolog Małgorzata Konieczka Haręźlak
Ojców Oblatów 1
54-239 Wrocław

Pusty słowotok na najwyzszym poziomie. Jesli lubisz kogoś słuchać, masz na to odpowiednią cierpliwość to lekarz wart polecenia ale jeśli intencją jest stan uzębienia to się zastanów. Wydane pieniadze znacznie przewyzszają jakość uslugi . Lepiej jedź do Wroclawia , zaplacisz podobnie ale bedziesz zadowolony.

lek. dent. Jadwiga Meisinger-Dawara

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ulica Lubuska 66/29
53-514 Wrocław

Początkowo wszystko ok,Kiedy wykonana proteza nie pasowała po kilku nieudanych poprawkach Pani doktor J. zrobiła się agresywna i wulgarna wyrzuciła mnie z gabinetu zabrała protezy i nie chciała wydać zaświadczenia o kasacji .Nie polecam jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim zachowaniem lekarza.
Opinia dodana przez: dzidek

lek. dent. Barbara Gachowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ul. Kołobrzeska 3f
54-313 Wrocław

Stanowczo odradzam wizytę u tej lekarki. Przyjmuje też w przychodni Greta Dent w Środzie Śląskiej. Od początku wizyty bardzo nieuprzejma. Małą dziurkę w zębie tak mi rozwierciła, że złamała zęba i zaproponowała mi, żeby lepiej go wyrwać. Kiedy nie wyraziłam zgody i zapytałam dlaczego zniszczyła mi zęba, odpowiedziała, że ona nie będzie się męczyć wiercąc od zewnętrznej strony a z drugiej strony było jej łatwiej. W trakcie wiercenia ząb zaczął ...

lek. dent. Małgorzata Strzelec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "STOMADENT"
Powstańców Śląskich 166
53-139 Wrocław

Niestety nie polecam tej Pani. Poleruje ona wypełnienia w zębach wiertłem i zaniża zgryz. Zamiast leczenia ortodontycznego, teraz pieniądze muszę przeznaczyć na leczenie okluzji., by ratować zęby.

lek. dent. Artur Predel

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Ośrodek Mikrochirurgii i Terapii Okulistycznej "OKO M" Jarosław Miśkiewicz
Wandy Rutkiewicz 25a
50-571 Wrocław

Bardzo nie poważnie zachowanie. Lekarz nie otworzył drzwi. Na początku czekać przy drzwiach a po 35 minutach i moim zapytani co się dzieje się grubo odpowiedzil ze ja mogę iść jeśli coś nie podoba mi się. Z takim podejściem do klientów nie może być dobrego leczenia
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Joanna Banach-Jankowska

ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław

Nigdy nie spotkałam bardziej niekompetentnego lekarza. Nadpobudliwa, po przeglądzie nie znalazła ubytku mimo, że po kilku dniach inny lekarz znalazł dwa poczatki pruchnicy. Zwykłe dno i niekompetencja. Nie polecam kontaktu z tym człowiekem. Powinna zmienić zawód na przekupę, albo leczyć sie psychiatrycznie.
Opinia dodana przez: xxx

lek. dent. Witold Toporowski

ul. Ludwika Rydygiera 14/2
50-248 Wrocław

Najgorszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Bezczelny, lekceważący i wrogo nastawiony do pacjentów. Składam natychmiastowo na niego skargę do NFZ. Byłam umówiona w placówce publicznej na usługę zdjęcia kamienia, która raz w roku przysługuje w ramach funduszu. Pierwsze pytanie tego pana brzmiało czy prywatnie czy na fundusz, po czym usiadłam na fotel, zrobił szybki przegląd i powiedział że nie wykona tej usługi, jak zaczęłam nalegać z informacją, że specjalnie się na ...

lek. dent. Marek Głuszczyński

AMA VITA - Ambulatoryjne Świdczenia Zdrowotne
Canaletta 4
51-665 Wrocław

Pomimo kilku prób dawania szansy Panu Markowi, niestety jestem rozczarowany postawą, ponieważ byłem kasowany za każdą wizytę pomimo reklamacji, a koszta te wcale nie były małe. Po drugie Pan Doktor nie przyznaję się do swoich błędów, co w rezultacie spowodowało na tyle poważną dolegliwość przez którą został wprowadzony antybiotyk. Zastanawiam się czy czasem Pan Doktor specjalnie nie wykonuje swojej roboty w 100% dobrze, aby wymusić na pacjencie powrót i robienie ...
Opinia dodana przez: Piotrek

lek. dent. Małgorzata Krzaklewska

Protetyk, Stomatolog

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Bolesławiecka 5b
53-614 Wrocław

Lekarka bardzo kompetentna, profesjonalnie podchodzi do pracy i pacjenta.
Opinia dodana przez: margo

lekarz Marcin Bazała

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Hallera 67 m. 2
53-325 Wrocław

Czysta niekompetencja, nie polecam. Koniec kropka. Brak elastyczności i bezpodstawne wizje leczenia
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. stom. Andrzej Warchlewski

lek. stom. Andrzej Warchlewski

Stomatolog, Implantolog

PLATINUM AKADEMIA IMPLANTOLOGII I STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ
ul. Księcia Witolda 49
50-202 Wrocław

Zgłosiłem się na zabieg inplantyczny do dr. A.Warchlewskiego w Żarach. Zabieg mu się nie udał ponieważ zła została postawiona diagnoza stomatologiczna. Zaproponował wykonanie mostku i koron. Musiał wykonać dwa podejścia. A i tak robota została spartaczona. Pod korony dostają się drobinki jedzenia gdyż są źle dopasowane. Zęby pod koroną bolą ponieważ także są nie dopasowane. Myślałem o skierowaniu sprawy do sądu ale nie chciałem kopać się z koniem. Nawet nie ...
Opinia dodana przez: Artur
pani Agnieszka otrzymala ode mnie hermetycznie to ujmując 3 tysiące zł i zepsuła mi twarz. złe wykonany botoks, usta a wymądrzała się jak to się na tym nie zna. botoks w żuchwę na bruksizm nie zadziałał również jak nad lukiem brwiowym usta tragedia - musiałem udać się do specjalisty aby je rozpuścić. ogromna kwota, agresywna osoba - nie polecam. nie otrzymałem nawet faktury czy paragonu, kazano mi zapłacić gotówka.
Opinia dodana przez: KEWIN lewandowski

dr Karol Borkowski

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

InterDental
Długa 16b
53-658 Wrocław

W grudniu 2018r miałam zaplanowany zabieg usunięcia zatrzymanej ósemki a Dr Borowski przez swoją pomyłkę wyrwał mi nie tego zęba (została wyrwana ZDROWA siódemka), mialam komplikacje po zabiegu m.in suchy zębodół (ból nie do opisania) Nie polecam a wręcz odradzam. Przez nie uwagę Dr Borowskiego przeciągnęło się również moje leczenie ortodontyczne.
Opinia dodana przez: Pamela

lekarz Ewa Stępniak-Sak

Protetyk, Stomatolog

Młodych Techników 7 lok. 115a
53-647 Wrocław

Trafiłam do niej przez przypadek.Taka z niej lekarka jak jej zachowanie, bo gdy bierze pieniądze to jest miła a gdy pacjent upomni się, że jej nieudolna praca wymaga poprawek to babsko pokazuje nerwy i staje się złośliwa.Popsuła mi zęby w mojej opinii jest bardzo złym stomatologiem i protetykiem a proteza w jej wydaniu przypomina rżącego konia z westernu.Polecić mogłabym ją tylko wrogowi.

lek. dent. Agnieszka Spławska-Rynkowska

Sądowa 8/113
50-046 Wrocław

Poszla na zabieg n'a oczy. Nie jestem zadowolona. Nie jest to najbardziej wukwalifikowany lekarz z mesycyny estetycznej.
Opinia dodana przez: Eliza