Lekarze Stomatolog dziecięcy

Stomatolog dziecięcy

Oddział Manufaktura
Drewnowska 58
91-002 Łódź

Przychodzę od lat ze swoimi dziećmi. Pani doktor jest cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Dzieciaki ja uwielbiają
Opinia dodana przez: Przemyslaw

lek. dent. Małgorzata Najbar-Porębska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

millenia dent
Kraków

Pani doktor to prawdziwa oaza spokoju i opanowania, niezwykle ciepła osoba z cudownym podejściem do dzieci. Leczymy zęby syna, mały chodzi do gabinetu z wielką radością. Pani doktor tłumaczy rodzicom wszystkie etapy leczenia, czujemy się maksymalnie zaopiekowani. Polecamy każdemu i dorosłym i dzieciakom
Opinia dodana przez: Jagna

Tomasz Musiej

Os. Wł. Jagiełly 12 D/36
60-694 Poznań

Pan Doktor jest bardzo profesjonalny i rzeczowy. Miałem leczenie kanałowe pod mikroskopem oraz odbudowę zęba z koroną. Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza, punktualny i skrupulatny.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Krzysztof Bolibok

ulica Szczytowa 11/106A
20-562 Lublin

O Panu doktorze mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach.Zawsze pomoże o każdej porze,nigdy nie odmówił przyjęcia mojego dziecka i mnie jak również i wszystkich moich znajomych,którzy leczą się u Niego.Nigdy nie było problemów,wręcz przeciwnie zostawał po godzinach gdy zaistniała taka potrzeba.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta jak i posiada dużą wiedzę.Każdemu poleciłabym Tego lekarza i oczywiście życzę wszystkim żeby na swojej "drodze stomatologicznej" spotykali tylko tak dobrych,zaangażowanych i pomocnych lekarzy ...

dr n. med. Aleksandra Nitecka buchta

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Pani doktor Aleksandra Nitecka-Buchta jest wspaniałą osoba,jako lekarza nie zamieniłabym na nikogo. Jest lekarzem rzeczywiście z powołania,sympatyczna ,duży zasób wiedzy na temat leczenia, zawsze uśmiechnieta.Wyczerpująco tłumaczy. Jestem bardzo szczęśliwa że mogę się leczyc u Pani doktor.
Opinia dodana przez: Barbara

Gabriela Datczuk

Mieszka I nr 101, Piaskowa Góra
W.Broniewskiego 67
Wałbrzych

Powiem szczerze, że Pani doktor Gabriela Datczuk przywróciła moją wiarę w lekarzy: jest zawsze uprzejma i miła dla pacjenta, a przy tym bardzo jasno i przystępnie tłumaczy sytuację zdrowotną i sposób leczenia. Z efektów jej pracy jestem bardzo zadowolona, widać, że praca dla niej nie jest tylko rutyną i sposobem zarobkowania - ale dokłada wszelkich starań, by końcowy efekt był jak najlepszy w sensie zdrowotnym i estetycznym. Zresztą spotkałam się ...

lek. dent. Arkadiusz Golmont

Golmont Stomatologia
Wiejska 4
80-209 Chwaszczyno

Dr Arkadiusz to anioł wśród lekarzy zwłaszcza stomatologów. Nie da się przecenić całokształtu jego postaci. Zapewniam, że osoba z największą fobią przed dentystą wyjdzie od Pana Arkadiusza wniebowzięta :) (potwierdzić może to liczne grono moich znajomych) Jak poprzednicy, życzyłabym sobie tylko takich lekarzy i jak poprzednicy dentysty za nic już nie zmienię!!! :)

Hanna Zielińska

ulica Kaprysowa 9
20-843 Lublin

Pacjent dostaje tu wszystko, co mu w jego sytuacji potrzebne; kompetentną i fachową pomoc przede wszystkim. Usmiechnięta i sympatyczna pani Doktorda da mu pewnośc, ze wszystko będzie dobrze, cóż można chciec wiecej? Polecam :)
Opinia dodana przez: anna fraczek

lekarz Magdalena Lenkiewicz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ul. Jantarowa 25A
75-256 Koszalin

Pani doktor godna polecenia, wspaniałe podejście do dzieci. Byliśmy na pierwszej wizycie i na pewno nie pójdziemy do kogoś innego.

lek. dent. Bożena Maciejczak

Dental Art
ul. Różana 1/1A
Lublin

Trafiłam do pani doktor trochę z przypadku, akurat byłam w ciąży i szukałam szybko jakiegoś lekarza, który z NFZ-u podleczy mi zęby. Zadzwoniłam do Sanitasu, gdzie okazało się, że nie muszę czekać kilka miesięcy, tylko przyjść na drugi dzień, właśnie do doktor Maciejczak. Moja wizyta była bardzo przyjemna, szybka i kompleksowa. Ubytków nie było dużo i nie wymagały one jakiegoś specjalnego podejścia, pani doktor zrobiła 3 zabiegi w czasie jednej ...
Opinia dodana przez: Mama M

dr n. med. Stanisław Gajda

dr Gajda - Klinika Stomatologiczna
Narutowicza 16a
70-240 Szczecin

I belong to these patients stressful every dental visit after the brutal treatment by another dentist. Encouraged by positive feedback I decided to make an appointment to see Dr.Gajda .And it was a hit!!!! It was a great choice! I was treated professionally, after testing and seeing pictures of my teeth Dr.Gajda held a conversation with me about the possibility of treatment and different methods. . Prices very appropriate for ...
Opinia dodana przez: Eric

lek. dent. Dominik Woźniak

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gabinet Stomatologiczny TRIDENT
ul. Lubostroń 22G/25
30-383 Kraków

W gabinecie stomatologicznym Trident u Pana Doktora Dominika Woźniaka poczułem, że jestem diagnozowany i leczony w pełni profesjonalnie, zgodnie ze standardami, w bardzo komfortowych warunkach oraz z dbałością o każdy szczegół. Zaangażowanie w wykonywany zawód, kultura osobista i niecodzienne poczucie humoru Doktora to tylko nieliczne spośród Jego zalet. Polecam wcześniejsze rezerwacje z uwagi na "ciasny" kalendarz, pomimo elastycznych godzin. Gabinet Trident zasługuje na moją najwyższą ocenę i rekomenduję go każdej ...
Opinia dodana przez: bk22

lek. dent. Marta Ławrynowicz

Niepubliczny Zakład opieki Zdrowotnej
Żwirki i wigury (przy pogotowiu)
Gdynia

Na pierwszą wizytę trafiłam z polecenia przyjaciółki, która wiedziała, że cykor ze mnie. Pani doktor zajęła się nie tylko zębami, ale też moim lękiem przed stomatologiem. Pacjent ma stale odczucie pełnej kontroli nad sytuacją i dokładnie wie co się będzie działo i dlaczego. Aktualnie pozwalam pani doktor na leczenie nawet bez znieczulenia. Mogę śmiało powiedzieć, że jej spokój i wrażliwość działają jak najlepsze znieczulenie :)
Opinia dodana przez: Gosia

dr Jacek Śniatowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nowadent Nowiński, Śniatowski Sp. P.
ulica Piastów 8
40-868 Katowice

Obiecałam sobie napisać tą opinię , zaraz po wizycie Lekarz stomatolog Jacek Śniatowski wykazał się dużą wiedzą jak i empatią dla pacjenta Wielką cierpliwość i odpowiedni tok myślenia z propozycją leczenia zyskał moje zaufanie. Szybko dostałam termin wizyty, obsługa super, pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Daniel Uryga

Indexmedica
Czapińskiego 2
30-048 Kraków

wspanialy fachowiec. najwspanialszy dentysta jakiego do tej pory spotkalam.a jego uprzejmosc jest nie do opisania. Polecam wszystkim. gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejscie do pacjentow jak doktor Uryga,to az milo byloby leczyc zęby.szacunek dla pana doktora.
Opinia dodana przez: MELA

lek. dent. Mariusz Filipek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna s. c. "ComfortMed"
ulica Wspólna 12
44-240 Żory

Jedyny dentysta, któremu ufam. Trzech dentystów zachwycało się tym jak książkowo zrobił mi kanałowe w szóstce, na ten moment tylko jemu jestem w stanie powierzyć moje problematyczne zęby. Pan doktor ma czarny humor (akurat ja bardzo lubię) więc osoby bardziej "wrażliwe" niech nie mają uprzedzeń, bo to naprawdę świetny dentysta.
Opinia dodana przez: Klaudia

lek. dent. Karolina Makówka

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Pani doktor jest wspaniałą osobą, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, wszystko tłumaczy. Atmosfera w gabinecie bardzo sympatyczna, chciałoby się, żeby każdy lekarz był tak empatyczny i miły. Polecam!
Opinia dodana przez: Pacjentka
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Stomatolog
                                       lek. dent. Ewelina Dobrowolska

lek. dent. Ewelina Dobrowolska

Dobrowolska Gabinety Stomatologiczne
Kutrzeby 12/11
Szczecin

potwierdzam, bardzo miła sympatyczna Pani doktor. Delikatna ale stanowcza podczas pracy. Wyjaśnia i komunikuje tak, że pacjent wie co się dzieje i czuje się bezpieczniej i pewnej. Polecam Panią Ewelinę
Opinia dodana przez: Gosia
Wcześniej leczyłem się w dwóch innych gabinetach. Niestety ówczesne leczenie wiązało się z powracającym bólem leczonych zębów oraz utraty sporej ilości czasu i pieniędzy (kilkadziesiąt wizyt na "wyminę opatrunku"). Leczenie finalnie doprowadziło do diagnozy "ząb nadaje się już tylko do usunięcia". Dzięki temu, że w końcu trafiłem do gabinetu Pani doktor Katarzyny Osajdy udało się odratować zęby zniszczone leczeniem gdzie indziej. Finalnie całe leczenie przebiegło pomyślnie, z czego jestem bardzo ...
Opinia dodana przez: Zofia

lek. stom. Michał Jerzyk

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Stomatologia White Studio Michał Jerzyk
Grodzka 7
Koszalin

Bardzo polecam Pana doktora . Na fotelu czułam się bezpiecznie . Bardzo mi pomógł , usunął ósemkę szybko i bezbolesnie . Przy tym jest bardzo sympatyczny .
Opinia dodana przez: D.