Lekarze Stomatolog

lek. dent. Monika Rolek

Gabinet Stomatologiczny
43-600

Po długiej nieobecności musiałem znów przyjść i uporządkować moje uzębienie. Zauważyłem kilka zmian, RTG od ręki w gabinecie i jakieś inne sprzęty (nie korzystałem) Pani dr. jak zawsze dobrze doradzi i wyjaśni proponując kilka rozwiązań. Będę musiał trochę pochodzić, ale ogólnie zmiany na +.
Opinia dodana przez: Mateusz

dr n. med. Danuta Kovger

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Lident
Zgierska 233
91-495 Łódź

Fantastyczny lekarz, polecam wszystkim, zarówno dzieciom jak i dorosłym. Bardzo fachowe porady i miła atmosfera.

lekarz Szymon Michalczyk

Bohaterów Warszawy 70a
44-280 Rydułtowy

Najlepszy Stomatolog w Rydułtowach jak i na Śląsku. Bardzo miły, uprzejmy i kompetentny, profesjonalne podejście do pacjentów, którzy są zawsze punktualnie przyjmowani w gabinecie. Z całym i czystym sumieniem polecam tego stomatologa przede wszystkim tym, którzy się boją wizyt w gabinetach stomatologicznych.
Opinia dodana przez: Patryk

dr n. med. Magdalena Niżańska

Stomatolog dziecięcy

EURODENT
Leska 4
35-505 Rzeszów

Zostałam poproszona przez panią doktor Magdalenę Niżańską o opinię na temat leczenie ortodontycznego mojej córki. Przede wszystkim bardzo się cieszę że trafiłam z córką pod jej opiekę. To bardzo miła pani i ma świetnie wyposażony gabinet. Zawsze służyła nam dobrą radą i tłumaczyła przebieg leczenia. Służyła pomocą także w awaryjnych sytuacjach. Uśmiech mojej córki jest piękny i to zasługa naszej pani doktor. Zdecydowanie polecam wszystkim!!!

lek. dent. Dagmara Cebrzyńska

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin

Pewnego dnia nadszedł czas, udać się do gabinetu dentystycznego i wyleczyć dwa dziurawe zęby, które coraz bardziej nie dawały mi spokoju i przeszkadzały mi w normalnym spożywaniu posiłków. Lęk przed dentystą( wiertłami, igłami, dźwiękiem urządzeń dentystycznych itp.) był ogromny i wynikał z złego leczenia zęba w przychodni, parę ładnych lat temu. Pani Dagmara w profesjonalny sposób wyleczyła moje zęby (leczenie kanałowe),dodatkowo mój lęk oraz obawa przed wizytą u dentysty całkowicie ...
Opinia dodana przez: Rysiek

lek. dent. Tomasz Chudy

Tomasz Chudy SPECJALISTA STOMATOLOGII ZAHOWAWCZEJ Z ENDODONCJĄ
Marcinkowskiego 4
48-300 Nysa

Doskonały specjalista, ogromna precyzja w wykonywaniu zabiegu. Potrafi uspokoić pacjenta z odruchem wymiotnym. nauczyć właściwego oddychania i współpracy podczas zabiegu. Zawsze musiałam przed wizyta do stomatologa brać tabletki uspokajające żeby zmniejszyć stres i odruch wymiotny a u doktora Tomasza Chudy obyło się bez takich leków. Podążałam dokładnie za jego spokojnym głosem i wykonywałam dokładnie wtedy oddech kiedy on o tym w danym momencie mówił. Posiada niezwykłą precyzję w palcach i ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Tomasz Ankiewicz

Królowej Jadwigi 4/134
05-120 Legionowo

Stomatolog z powołania, bardzo dokładnie leczy. Informuje i tłumaczy wszystko pacjentowi. Lekarz godny polecenia. :)
Opinia dodana przez: Martyna
Usuwałam ósemkę,szybko ,bezbolesnie.Pan doktor wszystko wytłumaczy i do tego jest uprzejmy.Szczerze polecam,lekarz godny zaufania.
Opinia dodana przez: mirela

lek. dent. Dorota Zielińska

Gajowa 63
85-087 Bydgoszcz

Taki lekarz to skarb!!! Zawsze pomoże w trudnych sytuacjach. Delikatna miła i zna swój fach . Niesamowite podejście do dzieci i osób bojących. Polecam!! Bardzo dziękuję .
Opinia dodana przez: Violetta

lekarz Emilia Kabzińska

Gabinet Stomatologii Rodzinnej
Elsnera 11 (blok 19)
92-504 Łódź

Świetny lekarz, 100% profesjonalizmu. Pani Doktor jest niezwykle zaangażowana w pracę, troszczy się o swoich pacjentów jak o bliskie osoby. Do tego jest bardzo delikatna, tłumaczy co robi, u niej na fotelu nie sposób się bać. Mam pełne zaufanie do wiedzy Pani Doktor, umiała pomóc w sytuacjach gdy inni dentyści rozkladali ręce. Gorąco ją wszystkim polecam!
Opinia dodana przez: Izabela

lek. dent. Barbara Jaroń

Gabinet Stomatologiczny
31-462 Kraków

mialem problem z czworką, obruszała mi sie, dentysci z gabinetu implantologicznego chcieli mnie naciągnąc na kase i gadali ze nic sie nie da zrobic. Pani Barbara razem z kolezanką ich wyśmiała i naprawiła mi zęba w 3 wizyty. Miałem płacic za imlant 6 tys zł a zapłacilem za naprawe 600zł. Wszystkim polecam panią Basie bo jest bardzo dobra i ceny nie są kosmiczne. A tych ciuli z imlantologicznego zaraz skomentuje
Opinia dodana przez: Dawid

Piotr Buczek

al. Wolności 37 m.7
42-200 Częstochowa

Rewelacyjny stomatolog. Przede wszystkim delikatny i za każdym razem mówi co zaraz zrobi. Idealny dla dzieci, które mają kontakt pierwszy raz, ponieważ nie zrażą się co jest bardzo ważne. Polecam
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Beata Wolska

Protetyk, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMA-DENT Filia Nr 3
Króżańska 20
02-578 Warszawa

super stomatolog. Bardzo dokladna, delikatna (dla mnie to istotne:)) oraz bardzo sympatyczna. wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Niedługo zabieram do niej swojego synka.
Opinia dodana przez: klaudia111

Michał Sulik

DENTAL ART
Wielkokacka 2
81-611 Gdynia

Chodzimy do dr. Sulika całą rodziną (my, nasze dzieci i rodzice). Nie zamienilibyśmy dr Michala na żadnego innego stomatologa :). Jest super :).
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Wojciech Stopyra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Artmed"
ulica Składowa 2H
38-457 Świerzowa Polska

P.Dr Wojciwch Stopyra to wybitny specjalista w chirurgii szczekowo-twarzowej o ogromnym talencie.Bardzo życzliwy , spokojny.Poswiecil mi tyle czasu tłumacząc cierpliwie jak będzie przebiegał zabieg.Przy mojej współistniejącej chorobie mogły wystąpić komplikacje.Pan dr zlecił mi kolejne badania,konsultował z p.dr anestezjologiem i moim lekarzem prowadzącym z Krakowa.Strach mnie opuścił , i całkowicie zaufałam.Wszystko przebiegło super.P.dr cały czas sprawdzał jak wygląda wybudzenie,jak się czuje.Kochany, miły , wrażliwy.Jest taki młody a tak już doświadczony.Zdecydowanie polecam ...
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. dent. Marcin Wójtowicz

lek. dent. Marcin Wójtowicz

PRAKTIDENT Medical Clinic
Grabiszyńska 89
53-503 Wrocław

Bardzo pozytywne doswiadczenie pomimo,ze u dentysty:) Pelen profesjonalizm- od wejscia do wyjscia.Pan doktor ma ogromna cierpliwosc do pacjentow, nawet gdy uciekaja z fotela. Kazda zlotowka bardzo dobrze wydana.Polecam!!
Opinia dodana przez: Maks

lek. dent. Krzysztof Różański

Protetyk, Stomatolog

Multi Dent
Spokojna 26A/5
84-240 Reda

Ostatnio byłem tam pierwszy raz. Od tego momentu ten pan stał się "moim dentystą" ;). Wszystko tak jak powinno być. Polecam
Opinia dodana przez: Mateusz

Michał Karolewski

Denta Med
ul. Trwała
53-335 Wrocław

Bardzo dobry specjalista! Po wypadku szukalem kogoś kto zajmie się moimi zębami i jako tako je skompletuje. Trafiłem do gabinetu DENTA do doktora Karolewskiego. Wszystko mi wytlumaczył i pokazał - wspólnie wybraliśmy terapie uwzględniając czas, ryzyko i koszty. Całe leczenie przebiegało bardzo sprawnie - serdecznie polecam!!
Opinia dodana przez: Tomasz Warys

Hanna Cichowska-Kontarska

o. Maksymiliana Kolbe 16b
64-920 Piła

Ta Pani jest osobą dokładną w swoim fachu, zęby naprawia na długie lata. Miałem przypadek, że inni stomatolodzy leczyli mi zęba co rok na to samo. U niej zapomniałem o tym problemie, już od siedmiu lat nic się nie dzieje. Ponadto zajmuje się paradentozą. Naprawdę polecam!

dr n. med. Alina Osuch

Chirurg stomatolog

"Usmiech"Przychodnia Cirurgii Stomatologicznej
Jelenia Gora, ul.Moniuszki 5A
58-506 Jelenia Góra

Szybki, bezbolesny zabieg mimo ostrego stanu zapalnego i kiepskiego stanu uzębienia. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Adam