Lekarze Traumatolog

Chirurg ogólny, Traumatolog

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
40-084 Katowice

Jestem pod wielkim wrażeniem podejściem tej Pani do swojego zawodu a przy tym dodatkowo idealne podejście do dziecka. Widać istnieją jeszcze lekarze z powołania i o tej Pani mogę to powiedzieć śmiało. Wszystko dokładnie wytłumaczone, byłam z niespełna trzy latkiem którego nie sposób okiełznać, u takich dzieci liczy się podejście od wejścia. Pani doktor spokojnie zobaczyła na co dziecko zwróciło uwagę chwilkę o tym zagadała pokazała, dziecko bez problemu dało ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Tomasz Kozłowski

Lekarz medycyny pracy, Traumatolog

Dworcowa
100
Bydgoszcz

Pan Doktor pomógł mi bardzo skutecznie jako lekarz ortopeda wyleczyć moje zwyrodnienia stawów skokowych.Obecnie jestem w trakcie leczenia złamania kości dłoni.udało mi się dzięki mojemu uporowi chyba cudem załatwić wizytę kontrolną u Pana doktora. jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa, że jestem pod opieką najlepszego chyba lekarza ortopedy w województwie. Wspaniałego człowieka pełnego życzliwości i empatii. Mimo,że cierpię z powodu złamania ręki dzięki Panu Doktorowi myślę pozytywnie i wierzę w ...
Opinia dodana przez: Bozena Rydel- Strzelecka

lekarz Jarosław Szyszka

Opolskie Centrum Rehabilitacji
48-317 Korfantów

Miałem 5 zaszczykow w kręgosłup i 3 w prawą rękę z komórek macierzystych i Leczyl mnie Pan doktor Szyszka i za to Mu bardzo dziękuję teraz nie mam problemów z kręgosłupem i z prawą rękom poprostu po tych zabiegach nie mam więcej poważnych problemów zdrowotnych.Z takimi problemami to ino do Pana Doktora Szyszki
Opinia dodana przez: Zdzislaw

lekarz Andrzej Staromłyński

Hawajska 3
02-776 Warszawa

Jestem pacjentką doktora Staromłyńskiego od ok 9 lat ,dzięki niemu uniknęłam operacji i chodzę bez bólu.Leczenie które zastosował przyniosło rewelacyjne efekty.Zgadzam się,że wygląd lekarza jest może ,,zbójecki",ale Jego kompetencje jako ortopedy są ważniejsze.W stosunku do mnie nigdy nie był gburowaty.Znajomym,którzy mają problem zawsze polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Jadwiga

Jerzy Konarzewski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Usługi Medyczne
Śliska 3 lok. 140
00-127 Warszawa

WIELOKROTNIE PAN DOKTOR UDZIELAŁ MI PROFESJONALNEJ POMOCY I PORADY, JEST WIELCE SYMPATYCZNYM I KOMPETENTYM PARTNEREM POMIĘDZY PACJENTEM A LEKARZEM, SZCZGÓŁOWO I ZROZUMIAŁYM JĘZYKIEM DLA LAIKA WYJAŚNIA WSZYSTKIE PROCEDURY KTÓRE WYKONUJE. POLECAM DR KONARZEWSKIEGO WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM SZYBKIEJ DIAGNOZY.

lekarz Adam Bargieł

ZOZ Oddział Ortopedyczny
Włoszczowa

Panie Doktorze. Ależ pięknie zoperował mi Pan Halluxa. Pobyt u Pana na oddziale wspominam z nostalgią (. A że goi się jak na psie :))) - niebawem zgłoszę się z tym większym... Szczerze mówiąc : nie mogę się doczekać... Czuję się bardzo, ale to BARDZO zaopiekowana przez Pana Załogę. Załączam szczególne podziękowania dla Pań salowych i Pielęgniarek - ze szczególnym uwzględnieniem PANI BASI. Do miłego zobaczanie!
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Jerzy Krzywoń

ulica Słowackiego 23
32-400 Myślenice

Bardzo polecam. Lekarz z powołania, nic do zarzucenia po ciężkiej operacji chodzę. Nie bierze !!! Kompetentny i Serdeczny człowiek !

lekarz Leszek Kudas

Grójec

Najwspanialszy lekarz jakiego znam. Maksimum poswięcenia dla pacjenta. Uprzejmy i miły. Super specjalista.Bardzo pomógł mojej nodze. Polecam z czystym sumieniem. Jedyny minus...przystojny i troszke ciężko się skupić;-)
Opinia dodana przez: Domi

lekarz Włodzimierz Janic

Ortopeda, Chirurg ogólny

Sosnowiec

dobry lekarz, wspaniale wytłumaczył mi istotę choroby, był miły, a leki zalecone od razu mi pomogły.

lekarz Jacek Mydlak

Chełm Wołyńska 32/22
22-100 Chełm

Wizyta prywatna. Przy kontroli skręconej kostki, polecam. Odpowiedział na każde z moich pytań, uprzejmy i konkretny.

lek. med. Andrzej Komor

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Witam serdecznie. Chcialam opisac moja historie tutaj aby pomóc każdemu łatwiej podjąć decyzje a przede wszystkim polecic dr Andrzeja Komora. W 2020 zglosilam sie z bardzo dużym bólem kolana na ostry dyżur do szpitala w Otwocku. Zrobiono mi tam rentgen i stwierdzono ze wszystko jest w porządku i jak bedzie dalej bolec to mam się zgłosić ponownie. Poniewaz bol nie ustawal, zglosilam sie ponownie po tygodniu do tego samego szpitala ...
Opinia dodana przez: Malgorzata B

lekarz Jarosław Cichy

Jaśkowa Dolina 105 lok. 268
80-288 Gdańsk

Trafiłem do tego lekarza z córką, która była w okresie dojrzewania i skarżyła się na bóle kolan.Zostaliśmy skierowani do państwowej placówki służby zdrowia przy Al. Zwycięstwa, gdzie p. doktor miał dyżury. Podczas badania lekarz zajął się córką życzliwie i troskliwie a następnie stwierdził, że córkę czeka operacja kolan. Kiedy zobaczył minę mojej zbladłej małżonki dodał, że to schorzenie można jednak leczyć zastrzykami niedostępnymi "na ubezpieczenie". Na "szczęście" pan doktor zaproponował ...

dr n. med. Jacek Kopacz

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie
20-954 Lublin

Bardzo dobry lekarz.Widac duza wiedzę i doświadczenie. Co do opini o podejściu do pacjenta Pan doktor jest porostu stanowczy i bezpośredni jesli ktoś "głupio gada" i się wymądrza stawia taka osobę odrazu do pionu.W moim przypadku usunięcie cherzestniaka z palca i przeszczep kosci. Zabieg wykonany fachowo, opieka bez zarzutu przez cały okres leczenia. Polecam

lekarz Wojciech Zbiewski

Enel-Med
Warszawa

Witam. Pan Doktor Zbiewski jest wspanialym Ortopeda.uczciwy szczery,sympatyczny,wesoly.Jest to wybitny specjalista od kolan.Operowal corke ,syna i mnie ,oczywiscie bez rzadnych komplikacji i poprawek.Bardzo dba o swoich Pacjentow.Jestem mu wdzieczna i polecam innym tego specjaliste.pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Violetta

lekarz Grzegorz Bieńkowski

ul. Ignacego Łyskowskiego 29/35
87-100 Toruń

Lekarz stwierdził po RTG że mam przepukliny na kręgosłupie, latami trwało szukanie pomocy. Odsyłał mnie Pan doktor od jednego specjalisty do drugiego. Teraz okazuje się że to nowotwór... I może być tak że dzięki takim odsyłaniem zostało mi mało życia bo kiedy trzeba było wykonać badania inne to lekarz nie potrafił pomoc.
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Artur Szczesny

Stefana Batorego 18
Bytom

Lekarz z powołania , wie oczym mówi, jasno i wyraźnie . Dziękuję Panie Doktorze . Po takiej wizycie człowiek w oczach ma większą chęć do życia .
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Łukasz Kołodziej

MEDIKLINIKA - ODDZIAŁY SZPITALNE
Adama Mickiewicza 55
70-385 Szczecin

Byłam u Profesora z chorym kolanem,Pan Profesor zlecił prześwietlenie i USG wyszło ,że jest potrzebna endoproteza.Miałam umówiony termin na operację lecz Prof. Kołodziej postanowił zrobić mi zastrzyk w kolano cały czas podtrzymując mnie na duchu ,że będzie dobrze.Faktycznie kolano przestało boleć.Minęło dwa lata a ja mam zdrowe kolano bez operacji.Bardzo dziękuję Panie Profesorze.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Andrzej Osuch

Kormoranów 98 lok. 33
85-432 Bydgoszcz

Jedyny lekarz, który w szczegółowy i jasny sposób wytłumaczył jakie uszkodzenia kolan ma córka,zaproponował kilka możliwości leczenia. Jest szczery , konkretny , mówi wprost co nas czeka. Mamy do niego pełne zaufanie. Nigdy nie był w stosunku do nas niemiły. Polecam doktora.
Opinia dodana przez: Monika i Emila

lekarz Bogdan Szymański

Nowy Świat 1
22-400 Zamość

Bardzo sumienny lekarz o wysokich kompetencjach,uprzejmy,dokładnie tłumaczy chorobę i wyjaśnia leczenie,godny polecenia
Opinia dodana przez: Ewa

lek. med. Michał Skoczek

szpital spzoz
Oborniki

Totalne zaskoczenie po wizycie, lekarz nie raczył nawet wstać z za biurka żeby obejrzeć bolący bark, całkowicie nieprofesjonalne podejście do pacjenta , rada lekarza:to niech pan bierze co tam panu zapisali na pomocy doraźnej, diagnoza:brak. Ewidentnie opinie pozytywne w tym portalu napisane przez anonimowych pacjentów to opinie bliskich i znajomych Pana Skoczka. Nie polecam!
Opinia dodana przez: Marcin