Lekarze Urolog

Wspaniały i godny polecenia lekarz. Konkretny i w pełni kompetentny. Dokładnie tłumaczy chorobę i metody leczenia. Poświęca pacjentowi dużo czasu, a do do tego jest bardzo sympatyczny:)Prawdziwy lekarz z powołania!!! POLECAM!!!! Pacjentka z Olsztyna

lekarz Wojciech Lenartowski

SPORTSmed Specjalistyczne Centrum Medyczne Poradnie Lekarskie
Piastowska 31/2
50-361 Wrocław

Wysokiej klasy lekarz. Czterokrotnie pojawiałem się u Pana Doktora z różnymi dolegliwościami i za każdym razem trafna diagnoza i bardzo szybkie leczenie. Jak najbardziej polecam Pana Wojciecha Lenartowskiego. Świetny specjalista.
Opinia dodana przez: RadekS

dr n. med. Radosław Boniecki

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

Bardzo dobry fachowiec, wybitny specjalista, lekarz z prawdziwym powołaniem. Człowiek potrafiący pomóc i dać nadzieję. Godny polecenia .
Opinia dodana przez: mch

dr hab. n. med. Piotr Szulc

USG, Urolog

ulica I. Krasińskiego 29
50-450 Wrocław

Urolog Piotr Szulc z Wrocławia to kompetenty specjalista, który w bardzo konkretny sposób podchodzi do pacjenta. W czasie krótkiej wizyty nie wchodzi w zbędne detale historii choroby, tylko stara się jasno sprecyzować bieżące dolegliwości i poznać oczekiwania pacjenta - warto przygotować się na bezpośrednie pytania w stylu "Co Pani/Panu teraz dolega?" oraz "Czego Pani/Pan ode mnie oczekuje?". Bynajmniej nie wykazuje się empatią; oczekuje konkretnych faktów (wyników, opisów, itp.) i konkretnie ...
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Urolog
                                       lekarz Łukasz Wojnar

lekarz Łukasz Wojnar

Urolog, Androlog

Roth Medica ( pierwsze piętro- brak windy)
ul. Niecala 1/5
Poznań

bardzo polecam, dużo mnie nauczył, jak mam postępować w swojej ciężkiej chorobie. Dobra rada, dobrze mi służy. Nawet odbyła się wizyta domowa, specjalnie na moje polecenie.
Opinia dodana przez: Andrzej

Krzysztof Jop

Urolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Krzysztof Jop - GAWEŁ Poliklinika - Gabinety Lekarzy Specjalistów
44-240 Żory

Bardzo dobry lekarz. Trafiłem do niego z ostrym zapaleniem... Przeprowadził dokładny wywiad, zlecił dodatkowe badania i szybko mogłem zapomnieć o całej sprawie.
Opinia dodana przez: pacjent
Miałem niedawno przeprowadzana operację plastyczna wędzidełka. Polecam tego lekarza! Zostałem najpierw przyjęty na konsultacje a potem skierowany przez niego na zabieg który przeprowadzał osobiście. Polecam! Naprawdę fachowe podejście do pacjenta!

lekarz Andrzej Kubicz

Praktyka Lekarza Rodzinnego Dorota Babiak
ulica Królewska 30
51-200 Wrocław

miałem kilka wizyt u Pana doktora Andrzeja Kubicza . potwierdzam że jest doktorem ; kompetentnym , uprzejmy i budzącym zaufanie.
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Wiesław Bieniec

Chirurg ogólny, Urolog

Ultrasonografia
Miodowa 6
42-400 Zawiercie

W sierpniu br miałem wykonany zabieg zwężenia cewki moczowej w szpitalu w Jaworznie. Prowadzącym był opiniowany. Zabieg udał się. Czuję się dobrze. Pacjenci z sali, na której leżałem, też byli pełni uznania dla jego kompetencji.
Opinia dodana przez: Jerzy
Od około roku jestem pacjentem prof. Gomuły. Podjąłem leczenie po przeczytaniu artykułu Profesora "Późno nabyty hypogonadyzm - nowy punkt widzenia" z pracy zbiorowej "Hormony płciowe", pod redakcją Raghvendra K. Dubey. Podejmując leczenie miałem zatem pełną świadomość, że metody leczenia są niestandardowe. Nie mam kompetencji do oceny merytorycznej metody leczenia stosowanej przez Profesora. Ograniczę się zatem do zestawienia moich dotychczasowych doświadczeń. 1. w trakcie leczenia zaobserwowałem wyraźną poprawę wydolności fizycznej, 2. ...
Opinia dodana przez: Przyjezdny

dr Jacek Borowski

Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya
Warszawa

Kontroluję się u Dr. Borowskiego od kilka lat i wszytko jest na piątkę, brak opóźnień, wysoka kultura osobista, wycerpujące wyjaśnianie wątpliwości, w razie problemu w porównaniu do innych miejsc niezbyt długie terminy.
Opinia dodana przez: Emilia

dr n. med. Marek Roslan

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pogotowie Stomatologiczne"
Pucka 3
84-200 Wejherowo

W dzisiejszych czasach nie spotyka się lekarzy z taką empatią, zawsze uśmiechnięty w rozmowie z pacjentem i zrozumiale tłumaczy problem, który człowieka dotknął. Mnie osobiście operował w sierpniu 2015r w Olsztynie (nowotwór moczowodu), laparoskopowa operacja, bez komplikacji i po 2 dniach wypis ze szpitala. Dziękuję Panie Profesorze.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Lech Sobański

Czerwona Góra
Kielce

dr Sobański przy pierwszej wizycie omówił dokładnie moją przypadłość i nakreślił kompleksowe działanie na najbliższe miesiące. Mam pełne zaufanie do decyzji lekarza.
Opinia dodana przez: Henryk
Wyjątkowy lekarz, profesjonalista w każdym calu, pełen zaangażowania i empatii. Nie pozostawia nic przypadkowi, diagnozuje od A do Z
Opinia dodana przez: Aleksander
Najwyższa kultura podczas wizyty. Jasna interpretacja przeprowadzonego w gabinecie kompleksowego badania ze wskazaniem przyczyn choroby.Precyzyjne wskazówki dotyczące dalszego postępowania. Specjalista budzący super zaufanie. GODNY POLECENIA!
Opinia dodana przez: Gerorge

dr n. med. Wojciech Malottki

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny
Kalisz
62-800 Kalisz

Byłem wszystko fajnie ładne gabinety i wogole niby wysoka(Ostrów Wlkp) kultura ale... Ceny z kosmosu w Poznaniu u urologa tyle nie kasują tutaj wizyta miała kosztować 300zl a przy kasie okazało się że 600 w szoku byłem szybkie usg jąder i nerek i pewnie dlatego podwójna stawka. Gdzie za tą samą diagnozę i wizyte w Poznaniu u znanego Urologa zapłaciłem 250 zł gdzie lekarz spokojnie wyjaśnił co i jak na ...

dr n. med. Jerzy Michajłowski

Dobry Wzrok Poradnia Okulistyczna
Kliniczna 1B/2
80-402 Gdańsk

Kompetencja i życzliwość . Po prostu bardzo dobry lekarz. Panie Doktorze , dziękuję za wszystko . Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Irka

dr n. med. Tomasz Modrzewski

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Tomasz Modrzewski
Młyńska 6d/3a
22-400 Zamość

Miałam dzisiaj wizytę u doktora Balewandra, jednak ten był nieobecny, więc doktor Modrzewski go zastępował. Na wizytę czekałam bardzo długi czas, żeby doktor mógł zobaczyć moją urografię (mam kamicę nerkową obydwu nerek leczoną od ponad roku). Kiedy weszłam do gabinetu doktor nawet nie otworzył mojej karty, tylko zapytał, co nas sprowadza. Powiedziałam, że przyszłam na wizytę kontrolną, zapytałam, czy pokazać poprzednie badania USG, dostałam odpowiedź negatywną- "nie, sam zrobię USG". ...
Opinia dodana przez: Aleksandra
Jeżeli szukasz urologa to jest nim dr n. med Paweł Płaza. Naprawdę to się czuję że robi wszystko by pomóc. Swoją postawą wie co to jest przysięga lekarska i komu ma służyć. Wdzięczny pacjent Zbigniew.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Rafał Olejnik

Piastowska 24 lok. 1
Kędzierzyn-Koźle

Pan Dr Rafał Olejnik to świetny specjalista, człowiek wielkiego serca, uprzejmy, życzliwy, wykonujący swoją pracę z wielkim zaangażowaniem i pasją 😊W moim przypaku bylam 1.5 tygodnia po cc z zastojami w obu nerkach, kolkami nerkowymi, kiepskimi wynikami badań oraz zagrożeniem wystąpienia urosepsy. Pan Dr blyskawicznie skierowal mnie na zabieg usunięcia kamienia metodą endoskopową. Osobiście z wielką precyzją usunął ponad 2 cm złóg. Dzisiaj dzięki niemu mogę cieszyć się zdrowiem. Nerka ...
Opinia dodana przez: Dominika