A ja Panu Doktorowi daje jedną gwiazdkę na pięć możliwych bo mniej się nie da. Wizyta prywatna, siedziałem w gabinecie może 2 min. Doktor niezainteresowany prowadzeniem rozmowy i przeglądaniem dokumentacji medycznej. Po prostu szybko mnie zbył, oczywiście wizyta płatna z góry.

Cudowny człowiek! Oby więcej takich lekarzy. Kolejki są długie ale warte czekania. Dziękuję doktorze. Pozdrawiam serdecznie.

Cudowny człowiek!
Oby więcej takich lekarzy.
Kolejki są długie ale warte czekania.
Dziękuję doktorze.
Pozdrawiam serdecznie.

Ja jestem pacjentką pana dr Siokora od grudnia 2020.A operowana byłam 14 stycznia 2021r.Miałam usuwanego oponiaka.Jestem zadowolona podejściem i opieką medyczną pana doktora.Godny polecenia.Co roku mam wizyty kontrolne u pana Dr Adama Sikora.

Super lekarz i super człowiek jest miły i konkretny szanuje pacjenta i nie traktuje go jak intruza Polecam Pana Doktora oby takich lekarzy było wiecej

Polecam Pana Doktora oby takich lekarzy było wiecej

Najlepszy lekarz jakiego poznałam w ostatnim czasie. Oby takich lekarzy było dużo więcej .Dużo zdrówka Panie doktorze.

Potwierdzam!!!...Dr. Adam Sikora,to lekarz z powołania,skromny ,życzliwy;po prostu; CZŁOWIEK- tego się nie nabywa,z tym się rodzimy!Szanuje każdego,nie wywyższa się ,nie udaje,że jest kimś lepszym...bo ma tytuł lekarza-większość, to żałosne buce!...Ten facet chyba jest z innej planety,bo zdaje sobie sprawę,że to praca - służba,nikomu nie robi łaski, na tym polega jego zawód i tak ma być.Na tych ,którzy nie stosują się do powyższych zasad, nie ma bata,nie ma kto im przypomnieć o przysiędze jaką złożyli lub powiedzieć -won- dla chamów nie ma w tym zawodzie miejsca;chory potrzebuje wsparcia,spokoju,zrozumienia !Dr.Sikora wie ,że pacjent, to nie tylko cierpiący i potrzebujący pomocy człowiek,ale również Jego pracodawca...Toteż nie dziwi fakt,iż jest uwielbiany przez chorych na oddziale i w przychodni.To lekarz,który ma niespotykane ,bezinteresowne podejście do chorych..Cierpliwie i dokładne tłumaczy na czym polega choroba,jakie są jej rokowania,najskuteczniejszy sposób leczenia,najodpowiedniejsze leki itd.Poświęca choremu tyle czasu, ile ten go potrzebuje,nie zbywa,nie ignoruje,potrafi rozładować każdą sytuację żartem,kawałem,uśmiechem,pocieszyć,doradzić,nie odbiera nadziei itp..Jednym słowem życzę sobie innym również zawsze i wszędzie, spotykać jedynie takich medyków .Hieny,karierowicze-zwący się lekarzami -powinni być napiętnowani i eliminowani,nie powinni mieć kontaktu z cierpiącymi ludźmi!Ten zawód powinien być jak zawód kierowcy-punktować,odbierać prawko,ponowne egzaminy ect.,bo niestety, spotkać kogoś takiego jak dr. Sikorę, to jak wygrać w totka!...,,Sosnowiecki Szpital Górniczy'' ma obecnie bardzo złą reputację,nie tylko pod względem kultury i fachowości tamtejszych lekarzy ,ale i pozostałego personelu.Wiele zastrzeżeń można mieć do zbyt długiego oczekiwania na wizytę w poradni,wielogodzinnego stania w kolejce do gabinetu,lekceważenia chorych itp..W dużej mierze przyczyniła się do tego ... pańcia dyrektor-osoba zupełnie niekompetentna do zarządzania takim obiektem .To kobieta,która nic nie wie,nic ją nie interesuje,nic nie potrafi,nie ma czasu ma wszystko w d...!..Chorzy bez pomocy rodziny zdychają w tym szpitalu z głodu i braku należytej opieki,a z jej strony nie ma żadnych reakcji na skargi,nie wyciąga konsekwencji,olewa zażalenia dot.wyrządzanych krzywd przez pracujących tam konowałów. Pielęgniarki z reguły nieuprzejme,nigdy nie ma ich tam ,gdzie i kiedy być powinny.Widać je tylko do południa,później relaksują się przy kawie,ciasteczkach i przed TV. Na nocnych zmianach pusto,śpią ,nikt nie zajrzy co się dzieje z pacjentem ,który często wbija zęby w poduszkę... lecz to już inny temat,znany pewnie wszystkim,którzy byli w tym szpitalu lub mieli z ,,p. dyrektor '' jakikolwiek kontakt.Powiecie;tak jest wszędzie? Otóż nie...wystarczy jechać na Śląsk-porównanie ;ziemi z niebem! Ten szpitalgórniczy,obecnie nr 5 w Sosnowcu potrzebuje natychmiastowej reanimacji pod każdym względem,rokowania bowiem są niepomyślne przy zarządzaniu obecnego gospodarza i nie trzeba być jasnowidzem, by przewidzieć jego zgon!Jeden dr. Sikora nie da rady uzdrowić wieloletniej agonii,do której doprowadziła ta pani .. Pozdrawiam serdecznie Dr Sikorę,który jest tam jedną z bardzo niewielu pozytywnych postaci.Była pacjentka-,,uciekinierka":)

Byłem dzisiaj na konsultacji u pana dr.Pan doktor był uprzejmy rzeczowy,przeprowadził badanie obejrzał dyskietki,a następnie powiedział jak leczyć tę chorobę,a co do niezdolności to musi zapoznać się z dokumentacją.Polecam.

Lekarz niemiły w kontakcie. Brak szacunku do pacjenta jako człowieka, zszokował mnie.

Super lekarz! Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Godny zaufania.

Super lekarz! Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Godny zaufania.

mam uszkodzony kręgosłup <dyskopatia> i dzięki temu Panu chodzę. Polecam na 100%. Nie dałem ani złotówki.