Lepszego lekarza jeszcze nie miałem, a leczę się u Pani doktor oj, może od 20 lat. Pani Joasiu szacunek. Zawszę u Pani po wizycie jest …
Podejście ok,ale zostawila część zęba wizyta kolejna za darmo dala antybiotyk ale nie usunęła pozostalowci jedna czesc wyciagnieta przed 2 wizyta druga po ponad miesiqcu …
Bardzo miła Pani doktor , skupia się na pacjencie , tłumaczy jasno i przejrzyście . Poszedłem z polecenia i jestem bardzo usatysfakcjonowany . Również Polecam!
Serwis rankinglekarzy.pl oceniam jako miejsce przyjazne zarówno pacjentom, którzy szukają odpowiedniego specjalisty, jaki i lekarzom, którzy chcą szerzej zaprezentować swoją praktykę lekarską.
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: