Lekarze Kraków

mgr Adam Kuk

Osteopata, Fizjoterapeuta

Gabinet ,,Osteis”, Centrum Medyczne Lider Dent
Mogilska 21

Fachowe podejście do pacjenta! Pan Adam wykazał się bardzo dużą wiedzą i szybko zdiagnozował źródło moich dolegliwości. Po pierwszej wizycie odczułem znaczną poprawę. Wystarczyło pare wizyt i pozbyłem się problemu z którym borykałem się kilka lat. Naprawdę polecam! 🙂
Opinia dodana przez: Michał
Stomatolog Kraków lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Stomatolog, Protetyk

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.
Opinia dodana przez: Joanna
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Małgorzata Ornatowska

lek. med. Małgorzata Ornatowska

Medycyna estetyczna

wizyta już od 150

BONA DEA Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej
Wodociągowa 47
30-032 Krowodrza, Kraków

Jestem pacjentką p. doktor od ponad roku i zamierzam nią zostać przez kolejne lata. Nie oczekuję cudów i gruszek na wierzbie ale rzetelnej wiedzy i zdrowego rozsądku, zwłaszcza tam, gdzie mnie samej trudno o obiektywizm. Wszystkie zabiegi, którym się poddałam zostały wykonane z dbałością o moje zdrowie i z zachowaniem najwyższej staranności ze strony p. doktor. Na wszystkie moje pytania, nawet te najgłupsze otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Nigdy nie zaobserwowałam znużenia ...
Opinia dodana przez: Marta
Implantolog Kraków lek. dent. Marian Inglot

lek. dent. Marian Inglot

Implantolog, Chirurg stomatolog

INGLOT
Fiołkowa 4

Lekarz godny zaufania które umie wzbudzić swoim stoickim spokojem i umiejętnością rozmowy z pacjentem. Bardzo cenne! Wiedzy nie oceniam bo nie mam w tym kompetencji ale jego pewność leczenia i opinie potwierdzają, że na prawdę warto. Zdecydowałam się kontynuować u Pana Inglota leczenie i jestem pod jego kontrolą.
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Ginekolog estetyczny Kraków lek. med. Tomasz Basta

lek. med. Tomasz Basta

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

31-559 Grzegórzki, Kraków

Minął już miesiąc od mojej ostatniej wizyty w klinice Intima Clinic u doktora Basty i muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona. Zgłosiłam się do kliniki z problemem suchości pochwy. Pan doktor polecił mi wykonanie zabiegu laserowego. Byłam pod dużym wrażeniem już od samego początku tej wizyty, bo przed przystąpieniem do zabiegu wszystko zostało mi szczegółowo wyjaśnione, dzięki czemu miałam stosunkowo mało obaw co do samej jego formy. Myślę, że to ...
Opinia dodana przez: AnnaKar
Seksuolog Kraków mgr Kamil Perończyk

mgr Kamil Perończyk

Seksuolog, Psychoterapeuta

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

31-559 Grzegórzki, Kraków

Długo mi zeszło z decyzją o pójściu do seksuologa, ale kiedy już w koncu się zdecydowałam, wiedzialam ze moje życie niedługo sie zmieni. Po kilku miesiacach terapii czuję, że uratowałam moje małżeństwo i poczucie bycia kobietą. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Weronika
Ginekolog onkolog Kraków lek. med. Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

31-559 Grzegórzki, Kraków

Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Oczywiście miałam pewne obawy, ale poszłam kierując się dobrymi opiniami o Pani Dr. Nie zawiodłam się, bo Pani od progu była bardzo uprzejma i delikatna. Nie krzyczała, nie zadawała nieprzyjemnych pytań, zrobiła za to swoje najdelikatniej jak umiała o wszystkim mnie jasno instruując. Za wizytę, cytologię i USG zapłaciłam łącznie 240 zł, co jest jak sądzę niezbyt wygórowaną ceną jak na warunki Krakowskie. ...
Opinia dodana przez: Łucja K.
Internista Kraków lek. med. Edyta Sekuła

lek. med. Edyta Sekuła

Internista, Dietetyk

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

31-559 Grzegórzki, Kraków

Obawialam sie, ze efektow nie bedzie, jak przy kazdej poprzedniej diecie. A tu... Pierwsze 7 kilo za nami, a będzie i dwa razy tyle! Bardzo polecam tą Panią :)
Opinia dodana przez: Weronika
USG Doppler Kraków dr n. med. Aleksander Kwater

dr n. med. Aleksander Kwater

USG Doppler, Internista

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

31-559 Grzegórzki, Kraków

Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Katarzyna
Internista Kraków dr n. med. Grzegorz Sokołowski

31-559 Grzegórzki, Kraków

Do Doktora trafiłam przez żylaki, które męczyły moje łydki. Lekarz stwierdził, że najlepsza będzie laseroterapia i faktycznie miał rację. Dzisiaj nie tylko nie bolą mnie nogi, ale także wyglądają one dużo dużo lepiej.
Opinia dodana przez: daria