lek. med. Jerzy Jakubowski

Nie polecam. Na wstępie zaznaczę, że przed wizytą zapoznałam się z informacjami o lekarzu i byłam gotowa na niski poziom empatii. Nie jestem osobą potrzebującą głaskania po głowie. Niestety to jak wygląda wizyta w placówce PZU zdrowie przerosło moje oczekiwania. Fakt, że lekarz jest mało empatyczny to małe słowo. Lekarz w mojej ocenie jest arogancki. W trakcie wizyty nie komentuje badań, nie daje wskazówek i nie odpowiada na pytania. Sam pytań raczej nie zadaje. Pierwsze dwie wizyty przebiegły w atmosferze napięcia i w ciszy. Lekarz nigdy nie zapytał jak się czuję. Pytałam o to co zrobić jeśli będę przeziębiona, jak sobie radzić (mąż wtedy już był chory) na co lekarz odpowiedział że nie będziemy gdybać i mam wrócić jak będę chora. Niestety byłam zbyt chora na kolejną wizytę po dwóch dniach. Zdecydowałam się zmienić lekarza i tylko dzięki temu dowiedziałam się że prawie przegapiłam USG pierwszego trymestru. Dr Jakubowski o nim nie wspomniał. Niestety raz jeszcze miałam nieprzyjemności spotkania z doktorem - zależało mi na terminie i tylko on był wolny. Badanie wykonane szybko, bez słowa komentarza, oddał kartę ciąży i się pożegnał. Kiedy zapytałam czy wszystko w porządku - bo jednak po tą informację przyszłam a przez cały czas badania nie odezwał się słowem - lekarz poinformował mnie, że "ma nadzieję". Zero empatii, zero komunikacji, zero pytań. Badania krótkie, przeprowadzane w biegu

Wykonał rzetelnie i rzeczowo pierwsze badanie prenatalne w ciąży :) polecam tego lekarza w 100%.

Doskonały ultrasonografista. Badania prenatalne wykonuje w bardzo miłej atmosferze, dokładnie tłumaczy i rozwiewa wątpliwości. Polecam

Jestem pod wrażeniem kultury osobistej, spokoju i atmosfery zaufania, jaką Pan doktor stworzył podczas pierwszej wizyty. Bardzo wnikliwe badanie, przy jednoczesnym wyjaśnieniu sytuacji i propozycji dalszego postępowania. Lekarz z dużą klasą, taktem, delikatnością i fachową wiedzą.

Osobiście uważam, że jest to lekarz godny polecenia. Nie zostawił mnie, gdy potrzebowałam pomocy. Przede wszystkim Pan doktor mnie wysłuchał a to się ceni. Jestem w trakcie stawiania diagnozy (czekam jeszcze na kilka badań u innych specjalistów, aby wszystko potwierdzić lub wykluczyć), ale na pewno do pana doktora zawsze chętnie wrócę..... jeśli oczywiście będzie taka potrzeba Pozdrawiam

Osobiście uważam, że jest to lekarz godny polecenia.
Pozdrawiam

Osobiście zgadzam się z pozytywnymi opiniami o doktorze zarówno dotyczącymi jego fachowości jak i stylu bycia .Bardzo wiele mi pomógł z problemami dotyczącymi zajścia w ciążę i dzięki jedowiedzy mam cudowną córeczkę. nie jest też prawdą że naciąga na badania . Zawsze miałam wytbór gdzie robić badania. Poleciłam tezdr koleżankom ,które sąbardzo zadowolone. Uwazam,że dr jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem.

Pierwszy raz bylam dzisiaj na wizycie u dr J. Jakubowskiego, ale po paru minutach zdalam sobie sprawę, że to ten właściwy, przy którym czuję się calkowicie bezpieczna, "zaopiekowana", któremu ufam w sposób naturalny i niewymuszony. To jest to coś, co się po prostu odczuwa w towarzystwie tego lekarza. Czlowiek chce w naturalny sposob złożyć swój "ginekologiczny los" w jego ręce. Wszystko się na to składa: jego kompetencje, zainteresowanie problemem, wysoka kultura osobista, doświadczenie, wsłuchiwanie się w to co pacjent chce wyrazić czy przekazać, dyskretna i trafna analiza bez zbędnych uwag, przeprowadzanie badań usg w pełnym komforcie psychicznym. Jestem naprawdę pod wrażeniem i wiem już, że znalazłam swojego lekarza. Ponadto w osobowości dr J. Jakubowskiego wyczuwam niezwykła wewnętrzną harmonię. Nie jestem psychologiem, ale czuję że to człowiek nie tylko mądry i inteligentny, ale szczęśliwy, empatyczny, ciepły, wyluzowany, zadowolony z siebie i z życia, a do takich ludzi się zwyczajnie lgnie :) Polecam serdecznie!

Lekarz profesjonalny, wie o czym mówi, odpowiada na każde zadane przeze mnie pytanie bardzo wyczerpująco. Jako jedyny z wielu lekarzy odwiedzonych przeze mnie w ostatnim czasie poinformował mnie jakie badania powinnam wykonać po poronieniu. Jedyna wada- koszt, ale dobry lekarz powinien się cenić.

Wybrałam Doktora przez pozytywne komentarze na tej stronie i nie żałuję :) Pan Jurek jest przemiłym lekarzem z poczuciem humoru. Nie ma tutaj mowy o jakiejś krępacji czy niedomówieniach. Jestem w ciąży i jednocześnie korzystam z konsultacji na NFZ, ale lekarz u którego prowadzę od początku ciążę nie spełnia moich oczekiwań. Doktor Jakubowski wszystko na spokojnie wyjaśni, o wszystkim poinformuje i dokładnie wykona badanie USG. W razie jakichkolwiek wątpliwości nie pozostawi bez odpowiedzi. Wizyta nie odbywa się z zegarkiem w ręku przez co wiem, że poświęcono mi tyle czasu ile potrzebowałam :)

Lekarz godny polecenia,ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Jest bardzo uprzejmy i mily. Widać ze pracuje z powołania. Polecam :)

Polecam :)