dr n. med. Andrzej Wróbel

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

wizyta już od 100
Dr. Wróbel nigdy nie zachował się niestosownie względem mnie- a byłam na to uczulona po poprzednim lekarzu. Jest profesjonalista a do tego niezwykle miły, sympatyczny i odpowiada tak na pytania że od razu widać że to powołanie. Ma wspanałe podejście do pacjentek jeszcze żaden ginekolog mnie tak delikatnie nie badał. Właściwie tylko z dr Wróblem byłam w stanie rozmawiać o swoich intymnych sprawach szczerze. To On wykryl u mnie endometrioze. ...
Opinia dodana przez: Mita
Wizyta u tej osoby to przykład tego jak NIE powinien wyglądać profesjonalny kontakt z pacjentem. Wyszłam z jego gabinetu zapłakana i roztrzęsiona, ale przede wszystkim upokorzona.
Pan Kostrzewa nie potraktował mnie jak człowieka, ale jak kolejną sprawę do zaliczenia.
Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa wzbudzał we mnie wstydu i poczucie winy za to, że w ogóle żyję, że przyszłam do niego, a na dodatek ośmielam się zadawać mu pytania.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Bartosz Milejski

Prywatny Gabinet Ginekologiczny
Wodna 1
Krapkowice

Bardzo świetny lekarz, przede wszystkim jest "dla pacjentek", bez względu na to czy na nfz czy prywatnie. Pełen profesjonalizm przy czym sam sposób zachowania i podejścia do pacjentki budzi ogromne zaufanie. Kontakt, indywidualne podejście do każdego problemu, poświęcony czas na rozwianie wątpliwości i udzielenie odpowiedzi na każde nurtujące pytanie sprawia, że takiego lekarza ze świeczką szukać 😉
Opinia dodana przez: Alicja
Kraków Ginekolog  Monika Bobrzyńska

Monika Bobrzyńska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szlak 20
Kraków

wizyta już od 40
Pan doktor prowadziła moje dwie ciąże i była przy porodach. Jest miła rzeczowa i profesjonalna.

lekarz Robert Jankowski

Specjalistyczne Centrum Medyczne LacusMed
Rzeszowska 1A
60-468 Poznań

wizyta już od 160
Bardzo dobry lekarz z długoletnim stażem.
Przyjmuje na NFZ w przychodni na Rumiankowej, wtorki, środy i piątki po 16 nastej.
Opinia dodana przez: Kate

lek. med. Maciej Pawlina

Prywatna Praktyka Lekarska Maciej Pawlina
Wysockiego 9
Żyrardów

Trafiłam do doktora z polecenia pani ginekolog, ponieważ wystąpiło u mnie poronienie chybione. Pan Maciej po badaniu i rozmowie dał mi nadzieje na zdrowa ciąże, na prawdę spotkałam wielu lekarzy ginekologów którzy nie powinni mieć styczności z pacjentami a tu- anioł nie człowiek. Czułam ze jestem w dobrych rękach i bardzo szybkie wróciłam do siebie. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Karolina
Kraków Ginekolog lekarz Rafał Ufnalewski

lekarz Rafał Ufnalewski

Allmed Gabinet Ginekologiczny
Aleja Pokoju 29A

Wspaniały lekarz.
Chodzę do Pana doktora od kilku lat i nie spotkałam lekarza ginekologa,któremu mogłabym tak zaufać jak doktorowi Ufnalewskiemu.
Bytom Ginekolog dr n. med. Piotr Stołtny

dr n. med. Piotr Stołtny

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Przychodnia Medicus Bytom sp. z o.o.
Reptowska 20
41-923 Bytom

Bardzo miły i kompetentny lekarz z poczuciem humoru, który NIE zerka na zegarek i poświęca tyle czasu ile jest potrzebne. Bardzo fajnie tłumaczy !! polecam
Opinia dodana przez: kate

prof. dr hab. n. med. Marek Bulsa

I.S.P.L. Marek Bulsa
Inspektowa 6b
71-220 Szczecin

Prof. Bulsa co za lekarz! Nigdy jeszcze lekarz nie poświecił mi tyle czasu wyjaśniając wszystko bardzo dokładnie wraz z rysunkami. Bardzo rzeczowy i kompetentny oraz delikatny. Wszystkim polecam ponieważ merytorycznie jest świetny i zależy jemu na pacjentce.
Opinia dodana przez: Anna