Ginekolog

Wspaniały lekarz. Dba o pacjentki. Był przy moim porodzie i bardzo mi pomógł. Dzięki niemu mam zdrowego synka.
Opinia dodana przez: Patrycja
Trafiłam do Pana Doktora poprzez artykuł ze strony. Jak usłyszałam, że moje dolegliwości mogą oznaczać boreliozę, to aż mi się płakać chciało. Całe szczęście, że istnieją tacy lekarze jak Doktor Pawłowski!! Nie mogłam trafić na lepszego !!
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Bardzo świetny lekarz, przede wszystkim jest "dla pacjentek", bez względu na to czy na nfz czy prywatnie. Pełen profesjonalizm przy czym sam sposób zachowania i podejścia do pacjentki budzi ogromne zaufanie. Kontakt, indywidualne podejście do każdego problemu, poświęcony czas na rozwianie wątpliwości i udzielenie odpowiedzi na każde nurtujące pytanie sprawia, że takiego lekarza ze świeczką szukać 😉
Opinia dodana przez: Alicja
Warszawa Ginekolog lekarz Grażyna Korolczuk

lekarz Grażyna Korolczuk

Ginekolog położnik, USG

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10

wizyta już od 100
Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.
Kraków Ginekolog  Monika Bobrzyńska

Monika Bobrzyńska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szlak 20
Kraków

wizyta już od 40
Pan doktor prowadziła moje dwie ciąże i była przy porodach. Jest miła rzeczowa i profesjonalna.
Wizyta u tej osoby to przykład tego jak NIE powinien wyglądać profesjonalny kontakt z pacjentem. Wyszłam z jego gabinetu zapłakana i roztrzęsiona, ale przede wszystkim upokorzona.
Pan Kostrzewa nie potraktował mnie jak człowieka, ale jak kolejną sprawę do zaliczenia.
Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa wzbudzał we mnie wstydu i poczucie winy za to, że w ogóle żyję, że przyszłam do niego, a na dodatek ośmielam się zadawać mu pytania.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Robert Jankowski

Specjalistyczne Centrum Medyczne LacusMed
Rzeszowska 1A
60-468 Poznań

wizyta już od 160
Bardzo dobry lekarz z długoletnim stażem.
Przyjmuje na NFZ w przychodni na Rumiankowej, wtorki, środy i piątki po 16 nastej.
Opinia dodana przez: Kate

lek. med. Maciej Koniński