Tarnów Ginekolog lekarz Witold Solarz

lekarz Witold Solarz

Ginekolog

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Witold Solarz (przyjęcia Pacjentek zaszczepionych)
Krasińskiego 9a
Tarnów

Serdecznie polecam. Podczas prowadzenia ciąży są wykonywane szczegółowe badania. Lekarz odpowiada na wszystkie nurtujące przyszła mamę pytania. Dodatkowo Pan doktor pilnuje aby udać się do pozostałych specjalistów ( stomatolog, internista), aby wykluczyć problemy zrowotne, które mogły by wpłynąć na przebieg ciąży.
Opinia dodana przez: Dominika
Bardzo świetny lekarz, przede wszystkim jest "dla pacjentek", bez względu na to czy na nfz czy prywatnie. Pełen profesjonalizm przy czym sam sposób zachowania i podejścia do pacjentki budzi ogromne zaufanie. Kontakt, indywidualne podejście do każdego problemu, poświęcony czas na rozwianie wątpliwości i udzielenie odpowiedzi na każde nurtujące pytanie sprawia, że takiego lekarza ze świeczką szukać 😉
Opinia dodana przez: Alicja
Warszawa Ginekolog prof. dr hab. n. med. Tadeusz Issat

prof. dr hab. n. med. Tadeusz Issat

Ginekolog położnik, Ginekolog

Medifem
Puławska 488

Każdej kobiecie z całego serca życzę znalezienia takiego ginekologa. Czuję się przy nim bezpiecznie, gotowa powierzyć swoje zdrowie w jego doświadczone ręce i otwarty umysł. Nie do opisania.
Opinia dodana przez: Ikaklika
Kraków Ginekolog  Monika Bobrzyńska

Monika Bobrzyńska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szlak 20
Kraków

wizyta już od 40
Pan doktor prowadziła moje dwie ciąże i była przy porodach. Jest miła rzeczowa i profesjonalna.
Wizyta u tej osoby to przykład tego jak NIE powinien wyglądać profesjonalny kontakt z pacjentem. Wyszłam z jego gabinetu zapłakana i roztrzęsiona, ale przede wszystkim upokorzona.
Pan Kostrzewa nie potraktował mnie jak człowieka, ale jak kolejną sprawę do zaliczenia.
Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa wzbudzał we mnie wstydu i poczucie winy za to, że w ogóle żyję, że przyszłam do niego, a na dodatek ośmielam się zadawać mu pytania.
Opinia dodana przez: Marta
Poznań Ginekolog lekarz Robert Jankowski

lekarz Robert Jankowski

Specjalistyczne Centrum Medyczne LacusMed
Rzeszowska 1A
60-468 Poznań

wizyta już od 160
Bardzo dobry lekarz z długoletnim stażem.
Przyjmuje na NFZ w przychodni na Rumiankowej, wtorki, środy i piątki po 16 nastej.
Opinia dodana przez: Kate
Warszawa Ginekolog dr n. med. Wiktor Szewczuk