Ginekolog

Trafiłam do Pana Doktora poprzez artykuł ze strony. Jak usłyszałam, że moje dolegliwości mogą oznaczać boreliozę, to aż mi się płakać chciało. Całe szczęście, że istnieją tacy lekarze jak Doktor Pawłowski!! Nie mogłam trafić na lepszego !!
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lekarz Robert Jankowski

Specjalistyczne Centrum Medyczne LacusMed
Rzeszowska 1A
60-468 Poznań

wizyta już od 160
Bardzo dobry lekarz z długoletnim stażem.
Przyjmuje na NFZ w przychodni na Rumiankowej, wtorki, środy i piątki po 16 nastej.
Opinia dodana przez: Kate
Warszawa Ginekolog lekarz Grażyna Korolczuk

lekarz Grażyna Korolczuk

Ginekolog położnik, USG

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10

wizyta już od 100
Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.
Wizyta u tej osoby to przykład tego jak NIE powinien wyglądać profesjonalny kontakt z pacjentem. Wyszłam z jego gabinetu zapłakana i roztrzęsiona, ale przede wszystkim upokorzona.
Pan Kostrzewa nie potraktował mnie jak człowieka, ale jak kolejną sprawę do zaliczenia.
Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa wzbudzał we mnie wstydu i poczucie winy za to, że w ogóle żyję, że przyszłam do niego, a na dodatek ośmielam się zadawać mu pytania.
Opinia dodana przez: Marta

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szlak 20
Kraków

wizyta już od 40
Pan doktor prowadziła moje dwie ciąże i była przy porodach. Jest miła rzeczowa i profesjonalna.
Łódź Ginekolog prof. dr hab. n. med. Tomasz Stetkiewicz

prof. dr hab. n. med. Tomasz Stetkiewicz

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

wizyta już od 150

Cudowny lekarz. Cierpliwy, dokładny, z ogromną wiedzą. Zajmował się moją drugą ciążą (zagrożoną) i dzięki panu doktorowi wszystko dobrze się skonczyło. Jesteśmy mu ogromnie wdzięczni za poświęcony czas i doskonała opiekę. Polecam go bardzo!

dr n. med. Andrzej Wróbel

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

wizyta już od 100
Dr. Wróbel nigdy nie zachował się niestosownie względem mnie- a byłam na to uczulona po poprzednim lekarzu. Jest profesjonalista a do tego niezwykle miły, sympatyczny i odpowiada tak na pytania że od razu widać że to powołanie. Ma wspanałe podejście do pacjentek jeszcze żaden ginekolog mnie tak delikatnie nie badał. Właściwie tylko z dr Wróblem byłam w stanie rozmawiać o swoich intymnych sprawach szczerze. To On wykryl u mnie endometrioze. ...
Opinia dodana przez: Mita