Tarnów Ginekolog lekarz Witold Solarz

lekarz Witold Solarz

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Witold Solarz
Krasińskiego 9a
Tarnów

Serdecznie polecam. Podczas prowadzenia ciąży są wykonywane szczegółowe badania. Lekarz odpowiada na wszystkie nurtujące przyszła mamę pytania. Dodatkowo Pan doktor pilnuje aby udać się do pozostałych specjalistów ( stomatolog, internista), aby wykluczyć problemy zrowotne, które mogły by wpłynąć na przebieg ciąży.
Opinia dodana przez: Dominika
Długo zmagałam się z moją dolegliwością,(okazało się że mam endometriozę) byłam u różnych lekarzy-nie pomogli, wręcz jeden z nich powiedział że taka moja uroda. W końcu dostałam się do dr. B.Milejskiego niesamowite podejście nie zbył mnie i dzięki Niemu funkcjonuję bez bólu. Wszystkim Paniom polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Iwona
Warszawa Ginekolog prof. dr hab. n. med. Tadeusz Issat

prof. dr hab. n. med. Tadeusz Issat

Ginekolog położnik, Ginekolog

BALI CLINIC
Roentgena 44 lok. U1

Każdej kobiecie z całego serca życzę znalezienia takiego ginekologa. Czuję się przy nim bezpiecznie, gotowa powierzyć swoje zdrowie w jego doświadczone ręce i otwarty umysł. Nie do opisania.
Opinia dodana przez: Ikaklika

lekarz Andrzej Radomski

Gabinet Andrzej Radomski
ul. Katedralna 44/2
78-100 Kołobrzeg

Miałam problem w sobotę i dzwoniłam do 5 lekarzy .Tylko Radomski specjalnie dla mnie przyjechał i mi pomógł.Gdyby nie on byłabym już prawdopodobnie na tamtym świecie.
Nie wiem czego oczekują inne kobiety ,ja jestem szczęśliwa ,że na niego trafiłam.
To wyjątkowy ,życzliwy i nie drogi ginekolog w Kołobrzegu.
Wizyta u tej osoby to przykład tego jak NIE powinien wyglądać profesjonalny kontakt z pacjentem. Wyszłam z jego gabinetu zapłakana i roztrzęsiona, ale przede wszystkim upokorzona.
Pan Kostrzewa nie potraktował mnie jak człowieka, ale jak kolejną sprawę do zaliczenia.
Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa wzbudzał we mnie wstydu i poczucie winy za to, że w ogóle żyję, że przyszłam do niego, a na dodatek ośmielam się zadawać mu pytania.
Opinia dodana przez: Marta
Poznań Ginekolog lekarz Robert Jankowski

lekarz Robert Jankowski

Specjalistyczne Centrum Medyczne LacusMed
Rzeszowska 1A
60-468 Poznań

wizyta już od 160
Bardzo dobry lekarz z długoletnim stażem.
Przyjmuje na NFZ w przychodni na Rumiankowej, wtorki, środy i piątki po 16 nastej.
Opinia dodana przez: Kate
Warszawa Ginekolog dr n. med. Wiktor Szewczuk