dr n. med. Grzegorz Szymczak

Centrum Medyczne „Białe Błota”
Szubińska 87b
86-005 Białe Błota

Bardzo kompetentny i komunikatywny lekarz. Polecam ,ma czas dla pacjentki ,nie spieszy się. Atmosfera badania na najwyższym poziomie,lekarz cały czas opowiada co widzi na monitorze odpowiada na pytania,konkretny.
Opinia dodana przez: iwona
Siemianowice Śląskie Ginekolog lekarz Bogdan Czarnecki

lekarz Bogdan Czarnecki

Ginekolog

NZOZ Euro-Klinika Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 3
41-100 Siemianowice Śląskie

Nie polecam, byłam u Pana Doktora na pierwszej wizycie potwierdzającej ciążę. Niestety jedyne co usłyszałam po niemalże 3 minutowej wizycie to "nic tutaj nie ma". Zostało mi wykonane jedynie badanie USG, bez żadnego wywiadu, bez badania palpacyjnego! Czy tak powinna wyglądać wizyta u ginekologa? Wątpię. Dwie godziny później poszłam do innego lekarza który w ciągu dwóch sekund znalazł nie jeden pęcherzyk - a dwa! :) Drogie Panie zaoszczędźcie sobie łez ...
Tarnów Ginekolog lekarz Witold Solarz

lekarz Witold Solarz

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Witold Solarz
Krasińskiego 9a
Tarnów

Serdecznie polecam doktora. Bylam pierwszy raz i napewno wroce na kolejna wizyte. Pan doktor jest bardzo mila osoba z profesjonalnym podejsciem do pracy i pacjeta. Wszystko zostalo mi wyjasnione i bardzo za to szanuje. Polecam!
Opinia dodana przez: Klaudia
Długo zmagałam się z moją dolegliwością,(okazało się że mam endometriozę) byłam u różnych lekarzy-nie pomogli, wręcz jeden z nich powiedział że taka moja uroda. W końcu dostałam się do dr. B.Milejskiego niesamowite podejście nie zbył mnie i dzięki Niemu funkcjonuję bez bólu. Wszystkim Paniom polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Iwona
Warszawa Ginekolog prof. dr hab. n. med. Tadeusz Issat

prof. dr hab. n. med. Tadeusz Issat

Ginekolog położnik, Ginekolog

BALI CLINIC
Roentgena 44 lok. U1

Kompetentny, uprzejmy, inteligentny oraz co najważniejsze najlepszy jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju operacje. Warto mu zaufać bo jego umiejętności jeżeli chodzi o zabiegi są niesamowite. Podczas dwóch zabiegów bardzo mnie wspierał i uspokajal i jestem zachwycona jego podejściem do pacjentek, pełnym szacunku wsparcia oraz kiedy można poczucia humoru. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Andrzej Radomski

Gabinet Andrzej Radomski
ul. Katedralna 44/2
78-100 Kołobrzeg

Miałam problem w sobotę i dzwoniłam do 5 lekarzy .Tylko Radomski specjalnie dla mnie przyjechał i mi pomógł.Gdyby nie on byłabym już prawdopodobnie na tamtym świecie.
Nie wiem czego oczekują inne kobiety ,ja jestem szczęśliwa ,że na niego trafiłam.
To wyjątkowy ,życzliwy i nie drogi ginekolog w Kołobrzegu.
Wizyta u tej osoby to przykład tego jak NIE powinien wyglądać profesjonalny kontakt z pacjentem. Wyszłam z jego gabinetu zapłakana i roztrzęsiona, ale przede wszystkim upokorzona.
Pan Kostrzewa nie potraktował mnie jak człowieka, ale jak kolejną sprawę do zaliczenia.
Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa wzbudzał we mnie wstydu i poczucie winy za to, że w ogóle żyję, że przyszłam do niego, a na dodatek ośmielam się zadawać mu pytania.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Grażyna Majchrzak-Rudolf

NZOZ Euro-Klinika Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 3
41-100 Siemianowice Śląskie

Pani dokotr bardzo nieuprzejma. Przy pacjencie komentuje: "one sobie wchodzą do gabinetu jak chcą jak te karty pacjentów są poukładane", następnie przeprowadzając wywiad po pytaniu skąd jestem i informacji, że nie z Piekar Śląskich pyta "czy u was tam nie ma lekarza, że tu sobie Pani przychodzi?" nie słyszałam o rejonizacji przychodni. Kolejna czerwona lampka zaświeciła się przy prośbie o cytologie która według wytycznych NFZ po prostu mi się należała ...
Opinia dodana przez: Paulina
Poznań Ginekolog lekarz Robert Jankowski