lekarz Anna Jędrzejczyk

Ginekolog położnik, RTG, USG

2,9

Po pierwszej wizycie jestem zdecydowanie zadowolona i poleciłabym Panią doktor koleżance!

Absolutnie odradzam.Nie miła,niekompetentna wogóle nic nie tłumaczy,trzeba o wszytsko się samemu podpytywac,wizyta trwa mniej więcej 5 min z czego połowę czasu Pani doktor spędza z nosem w papierach.

Chodzę do Pani dr. od kilku lat i nie mogę powiedzieć na nią złego słowa. Zawsze wszystko wyjaśni i podpowie co robić. Nie wiem i nie rozumiem skąd te złe opinie, bo każdemu bym ją poleciła. Wizyty trwają adekwatnie od problemu - od 5 minut do 45 minut - w zależności od tego z czym się przychodzi. Prowadziła moją ciążę i bardzo mnie wspierała i podnosiła na duchu, wszystkie badania robiła sumiennie, na każdej wizycie miałam usg. Sama wielokrotnie dzwoniłam z poradą więc odbieranie tel. w czasie wizyty absolutnie jest dla mnie zrozumiałe(zawsze przeprasza), a co do miejsca do przebierania przecież zawsze możecie poprosić o zamknięcie na klucz jeśli jesteście takie wstydliwe. Nigdy nikt mi nie wszedł w trakcie wizyty. BARDZO POLECAM!!!

Pani dr spóźnia się zawsze średnio 0,5 godziny, po 8-9 pacjentek czeka zawsze w dusznym korytarzyku pod drzwiami, większość jest w ciąży, nie wspominając, że nie ma nawet gdzie tam usiąść. Jak już się człowiek łaskawie doczeka na swoją kolejkę, pani dr poświęca równo 6 minut na wizytę (poprosiłam aby mąż liczył tym razem pod drzwiami) z czego 3 minuty pani dr szuka jak zwykle mojej karty. Na zadane pytania odpowiada ze zniecierpliwionym westchnieniem, odbierając przy tym wszystkim telefony. Niestety czuję się jak śmieć po takiej wizycie. Nie polecam!

Nikomu nie polecam!! Pani doktor przyjęła mnie w spódniczce dżinsowej i bluzeczce, bez fartucha!!!Nawet mój stomatologa ma zawsze fartuch na sobie!!!Po usg poprosiłam o coś do wytarcia,a ona rzuciła mi rolkę ręczników papierowych!! Gdzie higiena??? Skąd mam wiedzieć kto je wcześniej miał w rękach!!

Bardzo polecam! Zawsze odpowie na pytania-wystarczy zapytać.

Bardzo polecam! Zawsze odpowie na pytania-wystarczy zapytać.

Polecam Panią Doktor:)Osoba miła kompetentna, potrafi bardzo dobrze wszystko wytłumaczyć:)

Nie tłumaczy choroby, rozmawia przez telefon...upokarza pacjentów..traktuje ich podmiotowo!!!