Dołącz do grona nowoczesnych lekarzy

Zbuduj wizerunek ekspertaZdobywaj nowych pacjentówZautomatyzuj proces umawiania wizyt

Zbuduj wizerunek eksperta

Wskaż swoje kompetencje, doświadczenie. Przedstaw edukację i zdobyte certyfikaty. Zaprezentuj swój gabinetBuduj relacje z pacjentami poprzez odpowiedzi na ich pytania, opinie i komentarzeBuduj wizerunek eksperta w swojej dziedzinie poprzez publikowanie fachowych artykułów na naszym portalu

lek. stom. Piotr Puchała

RTG

Pacjenci chcą dziś wybierać lekarza świadomie, dlatego wizerunek budowany w internecie jest tak ważny. Bardzo polecam serwis RankingLekarzy.pl, ponieważ umożliwia prezentację praktyki lekarskiej oraz zwiększa zaufanie pacjentów.

Zdobywaj nowych pacjentów

Daj się poznać ponad 1 mln pacjentów miesięcznie korzystających z naszych serwisówTwoja pozycja w wyszukiwarce Google wzrośnie, przez co zwiększy się ekspozycja wśród pacjentówWykorzystując możliwości naszego serwisu umówisz wielu nowych pacjentów

lek. med. Iwona Stajkowska

Wenerolog

Nowoczesny gabinet lekarski oprócz wykwalifikowanych specjalistów, nowoczesnego sprzętu i przyjaznej atmosfery, powinien dawać pacjentom poczucie bezpieczeństwa i łatwości kontaktu. Dlatego też pragnę podkreślić swoją obecność w Internecie i ułatwić kontakt pacjentom, a RankingLekarzy.pl stwarza taką możliwość.

Zautomatyzuj proces umawiania wizyt

Twoi pacjenci skorzystaja z interaktywnego kalendarza, aby umożliwić wizytęObniżysz liczbę zapominających o wizycie poprzez wysyłanie automatycznie przypomnienia SMSRejestracja i Twój kalendarz przyjęć dostępne przez całą dobę

dr n. med. Piotr Niedziela

Moim głównym celem jest spełnianie realnych oczekiwań pacjentów w zakresie ich stanu zdrowia. Internet jest doskonałym miejscem promocji swoich umiejętności i osiągnięć. Darzę olbrzymim zaufaniem serwis RankingLekarzy.pl, wierzę w staranność i rzetelność jego pracowników, dlatego polecam go każdemu lekarzowi oraz pacjentom.

Ponadto

Statystyki

Dostęp do szczegółowych informacji o odwiedzinach profilu lekarza oraz liczbie pacjentów zapisanych poprzez kalendarz wizyt

Integracja z Twoim systemem

Pełna automatyzacja procesu wymiany danych między systemem placówki a kalendarzem zapisów umieszczonych na profilu lekarza

Działa na wszystkich urządzeniach

Możliwość korzystania z serwisu zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych (laptop, tablet, telefon)

Artykuły eksperckie

Wskazówki, porady, case study - wszystko o marketingu w internecie

Chcesz pozyskac więcej pacjentów?

?Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Medicover Sp. z o. o. z siedzibą Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa w celu kontaktu w związku ze zgłoszonym pytaniem oraz przyjmuję do wiadomości, że Medicover Sp. z o. o. jest Administratorem Danych Osobowych.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach kontaktowych
  • Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa
  • Cele przetwarzania: kontakt zwrotny lub odpowiedź na zadane pytanie
  • Podstawy prawne przetwarzania: nasz uzasadniony interes
  • Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych
  • Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medicover Sp. z o. o
Wymagana weryfikacja: