Dołącz do grona nowoczesnych lekarzy

Zbuduj wizerunek ekspertaZdobywaj nowych pacjentówZautomatyzuj proces umawiania wizyt

Zbuduj wizerunek eksperta

Wskaż swoje kompetencje, doświadczenie. Przedstaw edukację i zdobyte certyfikaty. Zaprezentuj swój gabinetBuduj relacje z pacjentami poprzez odpowiedzi na ich pytania, opinie i komentarzeBuduj wizerunek eksperta w swojej dziedzinie poprzez publikowanie fachowych artykułów na naszym portalu

lek. stom. Piotr Puchała

Pacjenci chcą dziś wybierać lekarza świadomie, dlatego wizerunek budowany w internecie jest tak ważny. Bardzo polecam serwis RankingLekarzy.pl, ponieważ umożliwia prezentację praktyki lekarskiej oraz zwiększa zaufanie pacjentów.

Zdobywaj nowych pacjentów

Daj się poznać ponad 1 mln pacjentów miesięcznie korzystających z naszych serwisówTwoja pozycja w wyszukiwarce Google wzrośnie, przez co zwiększy się ekspozycja wśród pacjentówWykorzystując możliwości naszego serwisu umówisz wielu nowych pacjentów

dr n. med. Jacek Czelej

Homeopata

W dobie Internetu każdy powinien mieć możliwość znalezienia najlepszego lekarza w swojej okolicy. Dzięki serwisowi RankingLekarzy.pl teraz może to zrobić łatwo i szybko.

Zautomatyzuj proces umawiania wizyt

Twoi pacjenci skorzystaja z interaktywnego kalendarza, aby umożliwić wizytęObniżysz liczbę zapominających o wizycie poprzez wysyłanie automatycznie przypomnienia SMSRejestracja i Twój kalendarz przyjęć dostępne przez całą dobę

lek. dent. Aleksandra Jaworska

Nowoczesny gabinet lekarski oprócz wykwalifikowanych specjalistów, nowoczesnego sprzętu i przyjaznej atmosfery, powinien dawać pacjentom poczucie bezpieczeństwa i łatwości kontaktu. Dlatego też pragnę podkreślić swoją obecność w Internecie i ułatwić kontakt pacjentom, a RankingLekarzy.pl stwarza taką możliwość.

Ponadto

Statystyki

Dostęp do szczegółowych informacji o odwiedzinach profilu lekarza oraz liczbie pacjentów zapisanych poprzez kalendarz wizyt

Integracja z Twoim systemem

Pełna automatyzacja procesu wymiany danych między systemem placówki a kalendarzem zapisów umieszczonych na profilu lekarza

Działa na wszystkich urządzeniach

Możliwość korzystania z serwisu zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych (laptop, tablet, telefon)

Artykuły eksperckie

Wskazówki, porady, case study - wszystko o marketingu w internecie

Chcesz pozyskac więcej pacjentów?

Dodatkowo

Strona WWW

Udostępnij aktualne informacje za pomocą przyjaznej strony internetowej. Sprzyjaj budowaniu wiarygodności oraz dobrego wizerunku zarówno Twojego jak i Twojej placówki

• Zoptymalizowana pod kątem wyszukiwań internetowych
  • Umożliwiająca systematyczne aktualizacje i komunikację z pacjentami
  • Przystosowana do przeglądania na telefonach komórkowych i tabletach

?Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Możesz również skontaktować się z naszą infolinią:+ 48 22 465 95 12