Zdobądź jeszcze więcej pacjentów

lek. dent. Przemysław Smaga

Internet jest doskonałym miejscem promocji swoich umiejętności i osiągnięć. Darzę olbrzymim zaufaniem serwis RankingLekarzy.pl, wierzę w staranność i rzetelność jego pracowników, dlatego polecam go każdemu lekarzowi oraz pacjentom.

Profile specjalne

Pozycja na liscie wyszukiwania

Złoty

nad profilami podstawowymi

Diamentowy

nad profilami złotymi
Zdjęcie profiloweMiejsca pracyWłasny tekst "O mnie"
Specjalizacje lekarskieLeczone chorobyWykonywane zabiegi
Kluczowe kompetencje66
Dodatkowe zdjęcia w galerii1212
Zdjęcia certyfikatów2030
Wyłączenie anonimowych opinii
Statystyki odwiedzin
Wyróżnienie na liście wyszukiwaniawybrana opiniawybrana opinia
Strona pod własnym adresem www
179 złskontaktuj się z nami aby otrzymać ofertę

?Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Medicover Sp. z o. o. z siedzibą Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa w celu kontaktu w związku ze zgłoszonym pytaniem oraz przyjmuję do wiadomości, że Medicover Sp. z o. o. jest Administratorem Danych Osobowych.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach kontaktowych
  • Administrator danych: Medicover Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa
  • Cele przetwarzania: kontakt zwrotny lub odpowiedź na zadane pytanie
  • Podstawy prawne przetwarzania: nasz uzasadniony interes
  • Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych
  • Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medicover Sp. z o. o
Wymagana weryfikacja: