Reklama

Reklama w RankingLekarzy.pl

Lekarzy zainteresowanych uruchomieniem profilu w naszym serwisie prosimy o kontakt na adres:
kontakt@rankinglekarzy.pl
lub numer telefonu +48 530 375 758 (poniedziałek - piątek 09-17)

Informacja dla domów mediowych, agencji interaktywnych i brokerów internetowych - w sprawie informacji o możliwości reklamy w serwisie rankinglekarzy.pl prosimy skontaktować się z nami na adres: kontakt@rankinglekarzy.pl

Dlaczego warto reklamować się w RankingLekarzy.pl?

Lekarzom oferujemy zamieszczenie rozbudowanych informacji o swojej praktyce, jak również możliwość bezpośredniego umawiania wizyt we własnym gabinecie. Przyprowadzamy wartościowych i zweryfikowanych pacjentów, którzy nie generują pustych przebiegów.

RankingLekarzy.pl to bardzo dobre miejsce na reklamę marek, usług i produktów z branży medycznej, farmaceutycznej i kosmetycznej a także produktów kierowanych do kobiet. Co miesiąc odwiedza nas niemal milion pacjentów, którzy poszukują informacji o usługach medycznych.

RankingLekarzy.pl to:

  1. Źródło wyjątkowo wiarygodnych informacji o lekarzach wszystkich specjalizacji, zamieszczonych przez pacjentów.
  2. Obszerne źródło informacji dostępne ze wszystkich urządzeń podłączonych do Internetu: z komputerów, smartfonów, tabletów oraz telewizorów. Serwis stworzony w technologii Responsive Web Design.
  3. Idealne miejsce, w którym lekarz może zadbać o swój wizerunek oraz zaprezentować swoją praktykę.
  4. Narzędzie dające lekarzom możliwość zwiększenia widoczności, zarówno w samym serwisie, jak i w Internecie (w wynikach wyszukiwania).
  5. Miejsce dialogu lekarzy i pacjentów.
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się