Ginekolog Położnik Poznań

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak
Grunwaldzka 66/2
60-311 Poznań

Bardzo dobry lekarz, delikatny i dokładny. Jasno wyjaśnia zagadnienia medyczne, zrozumiałym językiem. Polecam i popieram poniższe opinie.

Gabinet ginekologiczny Joanna Krygowska-Zielińska
Grunwaldzka 66
60-311 Grunwald, Poznań

Lekarz swoją wiedzą, opanowaniem, odpowiednią rozmową umie dotrzeć do pacjenta, zrozumieć go i wysłuchać. Daje poczucie bezpieczeństwa i faktycznie zaufałam Pani doktor. Jestem w pełni zadowolona z planu wizyt i uważam ją za bardzo dobrego specjalistę, polecam!

Opinia dodana przez: Aleksandra B

61-011 Poznań

Zaangażowany, pomocny, zawsze można do niego zadzwonić poradzić się, szczególnie w ciąży. W czasie każdej wizyty zbiera szczegółowe informacje, poświęca tyle czasu ile trzeba.

Opinia dodana przez: M

Medicover
ul Baraniaka 88
61-292 Poznań

Do Pani Małgorzaty trafiłam z polecenia mojej koleżanki, 3 lata temu. I do
dziś pozostałam jej wierna.

Do Pani Małgorzaty trafiłam z polecenia mojej koleżanki, 3 lata temu. I do
dziś pozostałam jej wierna.

Opinia dodana przez: basia28 basia28

ulica Polna 33
60-535 Poznań

Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moją pierwszą ciążę. Pani doktor zawsze poświęca pacjentkom tyle czasu, ile faktycznie go potrzeba, aby wszystko dokładnie omówić i wytłumaczyć. Polecam.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Nasza córeczka ma 4 lata. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, niezwykłej kompetencji i jakże potrzebnej w naszym przypadku empatii Pani Profesor, możemy cieszyć się długo wyczekanym macierzyństwem.

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Hanna Górska-Rzepa

Anestezjolog, Ginekolog położnik

gabinet prywatny
Szamotulska 19 A
Poznań

Bardzo dobra Pani Doktor,podejście do pacjenta 6+,tłumaczenie choroby i leczenia super,poświęcony czas też6+.Polecam tą Panią na 100%.

Opinia dodana przez: Karolina

ulica Polna 33
60-535 Poznań

Rewelacyjny lekarz, wszystko tłumaczy a gdy tylko coś mu się nie podoba od razu kieruje na swój oddział. Dzięki niemu mam dwóch wspaniałych synków :)

Opinia dodana przez: Kasia

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Bardzo miła profesjonalna ginekoloszka polecam wszystkim kobietą w ciąży i nie tylko. Dziękuje za to że przypadkowo Pani doktor stanęła na mojej drodze

Opinia dodana przez: Agnieszka