Ginekolog Położnik Poznań

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak
Grunwaldzka 66/2
60-311 Poznań

Nigdy nie wystawiam opinii lekarzom lecz dr Pawlak na nią zasłużył. Jest lepiej to lekarz z ogromną wiedzą i niesamowitym poziomem empatii! Bardzo miły i dający kobiecie bezcenne poczucie bezpieczeństwa.Wiedza i umiejętności, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, takt. Wspaniały człowiek i doskonały lekarz. Prowadził moją ciążę od początku. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za fachową opiekę,niezwykłą empatię, za "dmuchanie na zimne", za poczucie bezpieczeństwa, które kobiecie w ciąży jest tak bardzo potrzebne! ...
Opinia dodana przez: Majka

Gabinet ginekologiczny Joanna Krygowska-Zielińska
Grunwaldzka 66
60-311 Grunwald, Poznań

Doktor Joanna Krygowska - Zielińska to przemiła kobieta. Niezmiernie troskliwa, ciepła i dbajaca o pacjentów. Zawsze ma w zanadrzu dobre slowo i potrafi pocieszyc nawet w tak trudnej sytuacji jak moja :( Bardzo mi pomogła po stracie dziecka i przekonała do tego abym się dalej starała o kolejne.. Swoim uśmiechem i podejściem do pacjenta potrafi sprawić że człowiek pod jej opieką czuje się całkowicie bezpieczny w szpitalu. Dziękuję Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Anna

61-011 Poznań

Zaangażowany, pomocny, zawsze można do niego zadzwonić poradzić się, szczególnie w ciąży. W czasie każdej wizyty zbiera szczegółowe informacje, poświęca tyle czasu ile trzeba.
Opinia dodana przez: M

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Wawrzyniaka 31/1
Poznań

Jeśli ktoś poszukuje lekarza, który jest kompetentny z doświadczeniem i wiedzą, to bardzo polecam. Z grona wielu ginekologów, których poznałam, tylko ten zasługuje na "5".

lekarz Małgorzata Gronowska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Medicover
ul Baraniaka 88
61-292 Poznań

Do Pani Małgorzaty trafiłam z polecenia mojej koleżanki, 3 lata temu. I do
dziś pozostałam jej wierna.
Opinia dodana przez: basia28

ulica Polna 33
60-535 Poznań

Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moją pierwszą ciążę. Pani doktor zawsze poświęca pacjentkom tyle czasu, ile faktycznie go potrzeba, aby wszystko dokładnie omówić i wytłumaczyć. Polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Dzięki Pani Profesor Mrozikiewicz moja Córeczka ma już 4 lata.
Wcześniej 2 poronienia u innego ginekologa, który nie był wstanie zdiagnozować problemu.
Niezwykłe podejście do pacjenta, cierpliwość i życzliwość oraz ogromna wiedza.
Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Hanna Górska-Rzepa

Ginekolog położnik, Anestezjolog

gabinet prywatny
Szamotulska 19 A
Poznań

Bardzo dobra Pani Doktor,podejście do pacjenta 6+,tłumaczenie choroby i leczenia super,poświęcony czas też6+.Polecam tą Panią na 100%.
Opinia dodana przez: Karolina

ulica Polna 33
60-535 Poznań

Rewelacyjny lekarz, wszystko tłumaczy a gdy tylko coś mu się nie podoba od razu kieruje na swój oddział. Dzięki niemu mam dwóch wspaniałych synków :)
Opinia dodana przez: Kasia

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Bardzo miła profesjonalna ginekoloszka polecam wszystkim kobietą w ciąży i nie tylko. Dziękuje za to że przypadkowo Pani doktor stanęła na mojej drodze
Opinia dodana przez: Agnieszka

Ginekolodzy położnicy w Poznaniu