Lekarze Poznań

[W] eye clinic
Półwiejska 4
60-101 Poznań

Bardzo dobry lekarz! potwierdziły się wszytkie dobre opinie. Długo się zbierałam z zapisaniem a teraz się cieszę bo na prawdę doktor mi pomógł
Opinia dodana przez: Aleksandra B

Pracownia Psychoterapii
Staszica 2/11
60-527 Poznań

Dzień dobry.
Przyznać muszę, że przed pierwszą wizytą występował u mnie lęk. Trochę jak przed wizytą u dentysty :) Dzisiaj mogę z całą stanowczością polecić Pana doktora Adama Pytlińskiego jako kompetentnego, miłego i pełnego klasy terapeuty. Pomógł mi i za to bardzo mu dziękuję z całego serca. W sumie dziękują mu też pośrednio moi najbliżsi.
J.K.
Opinia dodana przez: Jarosław
Chirurg ogólny Poznań prof. dr hab. Stanisław Dąbrowiecki

NSZOZ Endomedical
Chwaliszewo 19 A
61-105 Poznań

Neurochirurg Poznań lek. med. Piotr Winkler

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Najbardziej kompetentny neurochirurg. Wspaniały człowiek. Jestem mu wdzięczna za to, że żyje. Z tragicznego wypadku trafiłam na salę operacyjną, gdzie operował mnie dr Winkler. Dawano mi godzinę życia, a jeśli przeżyje, to będę "rośliną". Dzięki opiece doktora, żyje, chodzę, mówię. Jestem normalną dziewczyną, a po wypadku ani śladu. Cudowny człowiek, cudowny lekarz.
Opinia dodana przez: Paulina

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położnicz
św. Wojciecha 28
61-749 Poznań

Byłam u Pana doktora poraz pierwszy i jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych badań jak i uprzejmości-dziękuję
Opinia dodana przez: Maria
Kardiochirurg Poznań dr hab. n. med. Paweł Bugajski

ulica szwajcarska
Poznań

Andrzej W. z Poznania
Korzystając z możliwości dostępu do tego portalu chciałbym serdecznie podziękować całemu personelowi Oddziału Kardiochirurgii Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia ul. Szwajcarska 3 w Poznaniu, a w szczególności panu dr hab.Pawłowi Bugajskiemu - Ordynatorowi Oddziału za trud i wysiłek włożony w skomplikowaną operację mojego serca. Na Oddział trafiłem we wrześniu 2017 roku z rozpoznaniem infekcyjnego zapalenia wsierdzia i ciężką niedomykalnością zastawki mitralnej, dodatkowo niszczonej przez bakterie. Po ...
Opinia dodana przez: Andrzej
Stomatolog dziecięcy Poznań lek. stom. Natalia Siódmiak

lek. stom. Natalia Siódmiak

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Extra-dent
os. Tysiąclecia 12
61-255 Poznań

To godna polecenia dentystka: leczę u niej zęby już od lat. Jest precyzyjna, dokładna, a przy tym delikatna, nie czuję nachalności jej ruchów w jamie ustnej co zawsze zrażało mnie do innych stomatologów. Poza tym "ratuje zęby" nie naciąga mnie na zbędne zabiegi. Jak trafiłam do niej 8 lat temu, mój stan zębów był fatalny obecnie wskakuje na fotel dr Natalii raz na pół roku na zwykłą kontrolę. Moje dzieci ...

Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

Od wielu lat zmagam się z bólami głowy, które wykluczają mnie z normalnego funkcjonowania, byłam pacjentką kilku neurologów, wykonałam szereg badań, brałam leki po których owszem ból ustępował ale kosztem senności, braku koncentracji, mimo uśmierzenia bólu nadal nie funkcjonowałam normalnie, dopiero dr Jacek Dzieciuch zdiagnozował u mnie jednoznacznie migrenowe bóle głowy i wprowadził leczenie. Migreny występują z mniejszą częstotliwością, o mniejszym nasileni i mogę funkcjonować normalnie. Dziękuje za cierpliwość i ...
Opinia dodana przez: Natalia
Psychoterapeuta Poznań mgr Joanna Rudowska

mgr Joanna Rudowska

Psychoterapeuta, Psycholog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 180

Centrum Rozwoju i Terapii “Dla Ciebie”
ul. Sienkiewicza 22/17
60-818 Poznań

Świetny specjalista! Pani Joanna jest bardzo kompetentna a zarazem bardzo uprzejma. Możn zwrócić się z każdym problemem. Dziękuje
Opinia dodana przez: laven

Podologia Help 3
ul. Starołęcka 42
Starołęka, Poznań

Witam wszystkich. Zaczęłam szukać podologa jak zasugerowała mi to moja dermatolog. Szczerze mówiąć wcześniej nie wiedziałam nawet o istnieniu takiej specjalizacji.
Mam szczescie ze trafilam na pania Elize.
Jest cierpliwa, ma podejscie do pacjanta, umie wysłuchac. Polecam szczerze wszystkim!!
Opinia dodana przez: Aleksandra B