Poznań

[W] eye clinic
Półwiejska 4
60-101 Poznań

Bardzo dobry lekarz! potwierdziły się wszytkie dobre opinie. Długo się zbierałam z zapisaniem a teraz się cieszę bo na prawdę doktor mi pomógł

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Chirurg onkolog Poznań dr hab. n. med. Dawid Murawa

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i z ogromnym doświadczeniem, pełen empatii i godny zaufania. Życzę wszystkim, żeby spotkali na swojej drodze takiego lekarza jak Docent Murawa.
Polecam.

Polecam.

Opinia dodana przez: Marzena
Neurochirurg Poznań dr Piotr Winkler

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Najbardziej kompetentny neurochirurg. Wspaniały człowiek. Jestem mu wdzięczna za to, że żyje. Z tragicznego wypadku trafiłam na salę operacyjną, gdzie operował mnie dr Winkler. Dawano mi godzinę życia, a jeśli przeżyje, to będę "rośliną". Dzięki opiece doktora, żyje, chodzę, mówię. Jestem normalną dziewczyną, a po wypadku ani śladu. Cudowny człowiek, cudowny lekarz.

Opinia dodana przez: Paulina
Kardiochirurg Poznań dr hab. n. med. Paweł Bugajski

ulica szwajcarska
Poznań

Andrzej W. z Poznania

Andrzej W. z Poznania
Korzystając z możliwości dostępu do tego portalu chciałbym serdecznie podziękować całemu personelowi Oddziału Kardiochirurgii Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia ul. Szwajcarska 3 w Poznaniu, a w szczególności panu dr hab.Pawłowi Bugajskiemu - Ordynatorowi Oddziału za trud i wysiłek włożony w skomplikowaną operację mojego serca. Na Oddział trafiłem we wrześniu 2017 roku z rozpoznaniem infekcyjnego zapalenia wsierdzia i ciężką niedomykalnością zastawki mitralnej, dodatkowo niszczonej przez bakterie. Po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną i oceną ryzyka pan doc. Bugajski podjął decyzję o niezwłocznym przeprowadzeniu zabiegu operacyjnego związanego z wymianą za biologiczną. Nie ukrywam, że bałem się zabiegu gdyż wcześniej nie byłem pacjentem szpitali, a tym bardziej nie stawałem przed tak poważnym zabiegiem, a również mój wiek 65 lat nie napawał zbytnim optymizmem. Jednak wcześniejsza rzeczowa rozmowa przeprowadzona z panem doc. Bugajskim pozwoliła mi spokojniej podejść do tego szczególnego dnia. Dziś czuję się dobrze i mogę funkcjonować normalnie oraz z optymizmem patrzę w przyszłość. To wszystko zawdzięczam ambicji, fachowości i poświęceniu pana dr hab. Pawła Bugajskiego oraz pozostałym lekarzom, którzy są godni z Nim współpracy. W ciągu prawie dwóch tygodni pobytu na Oddziale mogłem zaobserwować późniejsze zainteresowanie pacjentem przez doc. Bugajskiego jak i pozostałych lekarzy. Stworzył wokół siebie zespół fachowych Lekarzy jak i pracowitych Pań pielęgniarek, Rehabilitantów oraz Personelu Pomocniczego. Wszystkim zainteresowanym i sobie życzę przede wszystkim dużo zdrowia, ale w razie czego polecam ten Oddział Kardiochirurgii pod kierownictwem pana dr hab. Pawła Bugajskiego. Wszystkiego Najlepszego!!!!!

Opinia dodana przez: Andrzej
Wolny termin: 20 Lip o 10:00. Sprawdź inny. # 5
Podolog Poznań  Eliza Nowak

Podologia Help 3
ul. Starołęcka 42
Starołęka, Poznań

Witam wszystkich. Zaczęłam szukać podologa jak zasugerowała mi to moja dermatolog. Szczerze mówiąć wcześniej nie wiedziałam nawet o istnieniu takiej specjalizacji.
Mam szczescie ze trafilam na pania Elize.
Jest cierpliwa, ma podejscie do pacjanta, umie wysłuchac. Polecam szczerze wszystkim!!

Mam szczescie ze trafilam na pania Elize.

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Ginekolog położnik Poznań dr n. med. Michał Pawlak

dr n. med. Michał Pawlak

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak
Grunwaldzka 66/2
60-311 Poznań

Nigdy nie wystawiam opinii lekarzom lecz dr Pawlak na nią zasłużył. Jest lepiej to lekarz z ogromną wiedzą i niesamowitym poziomem empatii! Bardzo miły i dający kobiecie bezcenne poczucie bezpieczeństwa.Wiedza i umiejętności, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, takt. Wspaniały człowiek i doskonały lekarz. Prowadził moją ciążę od początku. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za fachową opiekę,niezwykłą empatię, za "dmuchanie na zimne", za poczucie bezpieczeństwa, które kobiecie w ciąży jest tak bardzo potrzebne! Dzięki niemu ciąża była dla mnie cudownym okresem oczekiwania na dziecko, które tulę teraz w ramionach! Jeszcze raz dziękuję Panie Michale za wszystko.

Opinia dodana przez: Majka

lek. dent. Marek Moszyk

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Byłem już jakiś czas temu u Pana doktora. bardzo miły i kontaktowy człowiek, cierpliwy podczas tłumaczenia trudnemu pacjentowi takiemu jak ja. Jako jedyny lekarz podjął się próby ratowania zębów które był mocno zniszczone poprzednim leczeniem. polecam!

Opinia dodana przez: wyczi

Gabinet ginekologiczny Joanna Krygowska-Zielińska
Grunwaldzka 66
60-311 Grunwald, Poznań

Doktor Joanna Krygowska - Zielińska to przemiła kobieta. Niezmiernie troskliwa, ciepła i dbajaca o pacjentów. Zawsze ma w zanadrzu dobre slowo i potrafi pocieszyc nawet w tak trudnej sytuacji jak moja :( Bardzo mi pomogła po stracie dziecka i przekonała do tego abym się dalej starała o kolejne.. Swoim uśmiechem i podejściem do pacjenta potrafi sprawić że człowiek pod jej opieką czuje się całkowicie bezpieczny w szpitalu. Dziękuję Pani doktor za to że jest tak wspaniałym lekarzem...Polecam w 200 %. Na pewno kolejną ciążę będę prowadzić pod Pani opieką ;)

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Robert Matuszewski

Traumatolog, Ortopeda

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1

Opinia dodana przez: Grzegorz72

NORDENT Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
Norwida 10
60-867 Poznań

Wyjątkowy specjalista o szerokiej wiedzy. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony że trafiłem właśnie na Panią Doktor. Polecam serdecznie.