Poznań

[W] eye clinic
Półwiejska 4
60-101 Poznań

Dr Wasilewicz to naprawdę dobry specjalista. Czeka mnie niestety dość poważny zabieg ale po wizycie jestem uspokojona.. wiem jak będzie wyglądało leczenie, doktor wszystko super wytłumaczył. Polecam wszystkim

Chirurg onkolog Poznań dr hab. n. med. Dawid Murawa

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Bardzo kompetentny specjalista. Indywidualne podejście do Pacjentka, rzeczowość. Bardzo wrażliwy w stosunku do pacjenta. Lekarz pełen empatii.
Godny polecenia!

Godny polecenia!

Opinia dodana przez: Lidia
Neurochirurg Poznań dr Piotr Winkler

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

To aniol prosze wierzyc ufac 0 obaw mialem operacje wczoraj laska borza ze spotkalem Tego Wielkiego Czlowieka na mojej sciezce zycia w trudnej sytuacji profesjonalista dar bozy.....Dzieki Doktorze

Kardiochirurg Poznań dr hab. n. med. Paweł Bugajski

ulica szwajcarska
Poznań

Andrzej W. z Poznania

Andrzej W. z Poznania
Korzystając z możliwości dostępu do tego portalu chciałbym serdecznie podziękować całemu personelowi Oddziału Kardiochirurgii Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia ul. Szwajcarska 3 w Poznaniu, a w szczególności panu dr hab.Pawłowi Bugajskiemu - Ordynatorowi Oddziału za trud i wysiłek włożony w skomplikowaną operację mojego serca. Na Oddział trafiłem we wrześniu 2017 roku z rozpoznaniem infekcyjnego zapalenia wsierdzia i ciężką niedomykalnością zastawki mitralnej, dodatkowo niszczonej przez bakterie. Po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną i oceną ryzyka pan doc. Bugajski podjął decyzję o niezwłocznym przeprowadzeniu zabiegu operacyjnego związanego z wymianą za biologiczną. Nie ukrywam, że bałem się zabiegu gdyż wcześniej nie byłem pacjentem szpitali, a tym bardziej nie stawałem przed tak poważnym zabiegiem, a również mój wiek 65 lat nie napawał zbytnim optymizmem. Jednak wcześniejsza rzeczowa rozmowa przeprowadzona z panem doc. Bugajskim pozwoliła mi spokojniej podejść do tego szczególnego dnia. Dziś czuję się dobrze i mogę funkcjonować normalnie oraz z optymizmem patrzę w przyszłość. To wszystko zawdzięczam ambicji, fachowości i poświęceniu pana dr hab. Pawła Bugajskiego oraz pozostałym lekarzom, którzy są godni z Nim współpracy. W ciągu prawie dwóch tygodni pobytu na Oddziale mogłem zaobserwować późniejsze zainteresowanie pacjentem przez doc. Bugajskiego jak i pozostałych lekarzy. Stworzył wokół siebie zespół fachowych Lekarzy jak i pracowitych Pań pielęgniarek, Rehabilitantów oraz Personelu Pomocniczego. Wszystkim zainteresowanym i sobie życzę przede wszystkim dużo zdrowia, ale w razie czego polecam ten Oddział Kardiochirurgii pod kierownictwem pana dr hab. Pawła Bugajskiego. Wszystkiego Najlepszego!!!!!

Opinia dodana przez: Andrzej
Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny. # 5
Podolog Poznań  Eliza Nowak

Podologia Help 3
ul. Starołęcka 42
Starołęka, Poznań

Bardzo się cieszę ze trafiłam do pani dr. Długo się zastanawiałam nad wizytą, próbowałam się sama leczyć, znaleźć jakieś domowe sposoby, teraz żałuje że tak długo zwlekałam. trzeba było się umówić na wizytę pare miesięcy temu i mieć problem z głowy. Polecam pania dr. niezwykłe podejście do pacjenta

Ginekolog położnik Poznań dr n. med. Michał Pawlak

dr n. med. Michał Pawlak

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak
Grunwaldzka 66/2
60-311 Poznań

Bardzo dobry lekarz, delikatny i dokładny. Jasno wyjaśnia zagadnienia medyczne, zrozumiałym językiem. Polecam i popieram poniższe opinie.

lek. dent. Marek Moszyk

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Niewielu chyba w Polsce takich specjalistów. Kompetentny, życzliwy no i bardzo sympatyczny ;))))))

Gabinet ginekologiczny Joanna Krygowska-Zielińska
Grunwaldzka 66
60-311 Grunwald, Poznań

Lekarz swoją wiedzą, opanowaniem, odpowiednią rozmową umie dotrzeć do pacjenta, zrozumieć go i wysłuchać. Daje poczucie bezpieczeństwa i faktycznie zaufałam Pani doktor. Jestem w pełni zadowolona z planu wizyt i uważam ją za bardzo dobrego specjalistę, polecam!

Opinia dodana przez: Aleksandra B

dr n. med. Robert Matuszewski

Chirurg ogólny, Ortopeda

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1

Opinia dodana przez: Grzegorz72

NORDENT Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
Norwida 10
60-867 Poznań

Wyjątkowy specjalista o szerokiej wiedzy. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony że trafiłem właśnie na Panią Doktor. Polecam serdecznie.