Lekarze Poznań

[W] eye clinic
Półwiejska 4
60-101 Poznań

Bardzo dobry lekarz! potwierdziły się wszytkie dobre opinie. Długo się zbierałam z zapisaniem a teraz się cieszę bo na prawdę doktor mi pomógł
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Chirurg onkolog Poznań dr hab. n. med. Dawid Murawa

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i z ogromnym doświadczeniem, pełen empatii i godny zaufania. Życzę wszystkim, żeby spotkali na swojej drodze takiego lekarza jak Docent Murawa.
Polecam.
Opinia dodana przez: Marzena
Neurochirurg Poznań lek. med. Piotr Winkler

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Najbardziej kompetentny neurochirurg. Wspaniały człowiek. Jestem mu wdzięczna za to, że żyje. Z tragicznego wypadku trafiłam na salę operacyjną, gdzie operował mnie dr Winkler. Dawano mi godzinę życia, a jeśli przeżyje, to będę "rośliną". Dzięki opiece doktora, żyje, chodzę, mówię. Jestem normalną dziewczyną, a po wypadku ani śladu. Cudowny człowiek, cudowny lekarz.
Opinia dodana przez: Paulina
Kardiochirurg Poznań dr hab. n. med. Paweł Bugajski

ulica szwajcarska
Poznań

Andrzej W. z Poznania
Korzystając z możliwości dostępu do tego portalu chciałbym serdecznie podziękować całemu personelowi Oddziału Kardiochirurgii Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia ul. Szwajcarska 3 w Poznaniu, a w szczególności panu dr hab.Pawłowi Bugajskiemu - Ordynatorowi Oddziału za trud i wysiłek włożony w skomplikowaną operację mojego serca. Na Oddział trafiłem we wrześniu 2017 roku z rozpoznaniem infekcyjnego zapalenia wsierdzia i ciężką niedomykalnością zastawki mitralnej, dodatkowo niszczonej przez bakterie. Po ...
Opinia dodana przez: Andrzej

NORDENT Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
Norwida 10
60-867 Poznań

Wyjątkowy specjalista o szerokiej wiedzy. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony że trafiłem właśnie na Panią Doktor. Polecam serdecznie.
Psychoterapeuta Poznań mgr Joanna Rudowska

mgr Joanna Rudowska

Psychoterapeuta, Psycholog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 180

Centrum Rozwoju i Terapii “Dla Ciebie”
ul. Sienkiewicza 22/17
60-818 Poznań

Świetny specjalista! Pani Joanna jest bardzo kompetentna a zarazem bardzo uprzejma. Możn zwrócić się z każdym problemem. Dziękuje
Opinia dodana przez: laven

Podologia Help 3
ul. Starołęcka 42
Starołęka, Poznań

Witam wszystkich. Zaczęłam szukać podologa jak zasugerowała mi to moja dermatolog. Szczerze mówiąć wcześniej nie wiedziałam nawet o istnieniu takiej specjalizacji.
Mam szczescie ze trafilam na pania Elize.
Jest cierpliwa, ma podejscie do pacjanta, umie wysłuchac. Polecam szczerze wszystkim!!
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Ginekolog onkolog Poznań dr n. med. Michał Pawlak

dr n. med. Michał Pawlak

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak
Grunwaldzka 66/2
60-311 Poznań

Nigdy nie wystawiam opinii lekarzom lecz dr Pawlak na nią zasłużył. Jest lepiej to lekarz z ogromną wiedzą i niesamowitym poziomem empatii! Bardzo miły i dający kobiecie bezcenne poczucie bezpieczeństwa.Wiedza i umiejętności, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, takt. Wspaniały człowiek i doskonały lekarz. Prowadził moją ciążę od początku. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za fachową opiekę,niezwykłą empatię, za "dmuchanie na zimne", za poczucie bezpieczeństwa, które kobiecie w ciąży jest tak bardzo potrzebne! ...
Opinia dodana przez: Majka

lek. dent. Marek Moszyk

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Byłem już jakiś czas temu u Pana doktora. bardzo miły i kontaktowy człowiek, cierpliwy podczas tłumaczenia trudnemu pacjentowi takiemu jak ja. Jako jedyny lekarz podjął się próby ratowania zębów które był mocno zniszczone poprzednim leczeniem. polecam!
Opinia dodana przez: wyczi

Gabinet ginekologiczny Joanna Krygowska-Zielińska
Grunwaldzka 66
60-311 Grunwald, Poznań

Doktor Joanna Krygowska - Zielińska to przemiła kobieta. Niezmiernie troskliwa, ciepła i dbajaca o pacjentów. Zawsze ma w zanadrzu dobre slowo i potrafi pocieszyc nawet w tak trudnej sytuacji jak moja :( Bardzo mi pomogła po stracie dziecka i przekonała do tego abym się dalej starała o kolejne.. Swoim uśmiechem i podejściem do pacjenta potrafi sprawić że człowiek pod jej opieką czuje się całkowicie bezpieczny w szpitalu. Dziękuję Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Anna