lekarz Beata Wiśniewska-Spychała

Chirurg ogólny, Chirurg stomatolog

3,7

Dzięki Pani Doktor dziś uśmiecham się szeroko. Kilka lat temu przez własne zaniedbanie straciłam zęby, górne czwórki i piątki. Nic prócz implantów nie dało się zrobić. Bardzo bałam się zabiegu lecz Pani Doktor zrobiła to bez gram bólu. Fachowa opieka po zabiegu. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam każdemu.

PANI DOKTOR JEST REWELACYJNA POTRAFI WYCIAGNAC Z DNA ZEBOWEGO. JA ZA TO DLUGIE LECZENIE ALE SKITECZNE BARDZO BARDZO DZIEKUJE .IZA B

Jeden z najgorszych specjalistów z jakimi miałem przyjemność. Pani doktor tylko przyjemna w rozmowie. Natomiast zostawiła spustoszenie w mojej jamie, przez nią musiałem udać się chirurgie szczękowa gdzie byłem podany ciężkiemu zabiegowi. Natomiast Pani doktor nie miała czasu sprawdzić moich badań, dwa uważała, ze wszystko jest w znakomitym porządku. Natomiast chirurdzy szczekowi łapali się za głowę, kto mi narobił takich rzeczy.! Odradzam !