Lekarze Chirurg stomatolog Poznań

- 1031
 Chirurg naczyniowy
                    dr n. med. Maciej Zieliński

dr n. med. Maciej Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

liczba opinii: 16

Średnia ocen: 4,7/5
kompetentny ,uprzejmy, same plusy,, polecam ,godny zaufania ,przyjazny gabinet .bardzo pomocny,dobry kontakt z pacjentem ,
Opinia dodana przez: karina
Średnia ocen: 5,0/5
Polecam. Wspaniały lekarz i człowiek. Kompetentny, rzeczowy, uprzejmy z empatią do pacjenta. Aż dziw, że są jeszcze tacy lekarze i ludzie!!!
Opinia dodana przez: Anonim
 Stomatolog
                    lek. stom. Natalia Siódmiak

lek. stom. Natalia Siódmiak

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 6

Średnia ocen: 4,9/5
To godna polecenia dentystka: leczę u niej zęby już od lat. Jest precyzyjna, dokładna, a przy tym delikatna, nie czuję nachalności jej ruchów w jamie ustnej co zawsze zrażało mnie do innych stomatologów. Poza tym "ratuje zęby" nie naciąga mnie na zbędne zabiegi. Jak trafiłam do niej 8 lat temu, mój stan zębów był fatalny obecnie wskakuje na fotel dr Natalii raz na pół roku na zwykłą kontrolę. Moje dzieci ...
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor jest profesjonalistą, badanie, diagnoza, natychmiastowe działanie i wspaniałe, ciepłe, podejście do pacjenta to tylko niektóre jej atuty. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Rafał Polaszewski

lek. dent. Marek Moszyk

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

liczba opinii: 6

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz bardzo wrażliwy na potrzeby (strachy) pacjenta. Nigdy nie naciąga na niepotrzebne zabiegi. Ząb raz przez Niego leczony jest wyleczony skutecznie i trwałe. Delikatny, stwarza serdeczną atmosferę.
Opinia dodana przez: Anonim
 Chirurg ogólny
                    lekarz Piotr Gross

lekarz Piotr Gross

Chirurg ogólny, Proktolog

liczba opinii: 47

Średnia ocen: 4,9/5
Doktorze dziękuję serdecznie za pomoc. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wrastający paznokieć wyleczony bezboleśnie. Efekt zabiegu zachwycający. Polecam wszystkim pacjentom potrzebującym pomocy.
Opinia dodana przez: MONIKA
 Chirurg ogólny
                    lekarz Artur Gromadziński

lekarz Artur Gromadziński

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

  (+1 więcej)
liczba opinii: 32

Średnia ocen: 4,5/5
Witam, miesiąc temu przeszłam w klinice "Gromadziński Zespół Medyczny" operacje powiększania piersi wykonaną przez Pana doktora Gromadzińskiego. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i wysokiej jakości obsługi całego personelu. Pan doktor już od pierwszej konsultacji wyczerpująco odpowiedział na moje wszystkie pytania i szczegółowo przedstawił procedurę zabiegu powiększania piersi metodą podmięśniową. Miła, przyjazna atmosfera panująca wśród personelu oraz widoczny na każdym etapie działań profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta sprawiły, że poczułam się ...
Opinia dodana przez: Kinga
 Chirurg ogólny
                    dr n. med. Piotr Nowaczyk

dr n. med. Piotr Nowaczyk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

liczba opinii: 20

Średnia ocen: 5,0/5
dr Piotr Nowaczyk jest wyjątkowym człowiekiem ,ma cierpliwość i czas dla pacjenta , wszystko wytłumaczy i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla konkretnej sytuacji. Zaufałam doktorowi. Jest specjalistą w swojej dziedzinie i jeśli zdecyduję się na rekonstrukcję usuniętej piersi to tylko u doktora Nowaczyka. Jeszcze raz bardzo dziękuję .
Opinia dodana przez: Arleta
Średnia ocen: 5,0/5
Najlepszy lekarz ze wszystkich, których do tej pory spotkałam!!! Fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu. Wykonał mi najrozleglejszą i najbardziej skomplikowaną operację, jaką wykonuje się na jamie brzusznej. Miałam guza złośliwego brodawki Vatera na dwunastnicy. Prof. Murawa przeprowadził operację metodą Whipple, czyli usunął dwunastnicę, część trzustki i część żołądka oraz sąsiednie węzły chłonne. Operacja w 100% udana, radykalne usunięcie zmiany i żadnych powikłań po zabiegu. Praktycznie można powiedzieć, że uratował ...
Opinia dodana przez: kami37
Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor i Jej zespół to bardzo dobry przykład podejścia do pacjenta .Fachowość, uprzejmość to cechy wyróżniające ten zespół . Pani doktor wytłumaczyła na pierwszym spotkaniu co należy zrobić z moim uzębieniem , jakimi etapami dojdzie do wspaniałego efektu i ile to mnie będzie kosztować. Polecam usługi Pani doktor jako super zadowolony pacjent.
Opinia dodana przez: Ryszard
 Chirurg naczyniowy
                    prof. Michał Stanisić

prof. Michał Stanisić

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

liczba opinii: 38

Średnia ocen: 4,9/5
Bardzo kompetentny i dokładny specjalista naczyniowy. Leczę u pana doktora zakrzepicę, i nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego. Mocno polecam
Opinia dodana przez: Beata
Średnia ocen: 4,9/5
Ani me, ani be nie było też nawet kukuryku, wierzę że podczas następnego spotkania wykaże się Pan zainteresowaniem do pacjentów, którzy zdecydowali się podjąć leczenie w tej, a nie innej klinice. Życzę powrotu do zdrowia Panie Wiesiu.
Opinia dodana przez: Sylwester Sitkowiak
Średnia ocen: 4,8/5
Do gabinetu M-Dent chodzę od dłuższego czasu, zawsze do Pani Doktor Melki-Rosińskiej. Pani Doktor ma wiele cierpliwości i zrozumienia dla pacjenta. Ufam jej w 100% i nigdy nie zawiodłam się jako pacjentka. Pani Doktor zmobilizowała mnie do regularnych wizyt i od tego czasu problem z próchnicą pojawia się zdecydowanie rzadziej. Wizyty są na fundusz, więc nie płacę za wizyty kontrolne.
Opinia dodana przez: Aneta
 Traumatolog
                    dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

Traumatolog, Ortopeda

  (+1 więcej)
liczba opinii: 8

Średnia ocen: 4,8/5
Znakomity ortopeda!! Jestem 15 lat po artroskopii kolana, od 10 lat trenuje zawodowo kulturystykę, nigdy nie poczułem najmniejszego dyskomfortu z tym związanego! Polecam z czystym sumieniem!!
Opinia dodana przez: Grzegorz
 Chirurg ogólny
                    prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

Chirurg ogólny, Gastrolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 9

Średnia ocen: 4,3/5
Bardzo polecam Pana doktora, w życiu nie spotkalam tak miłego symatycznego lekarza. Z poczuciem humoru, profesjonalne podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Grażyna
Średnia ocen: 4,2/5
Wspaniały lekarz, godny polecenia. Bardzo zaangażowany. Rzeczowy, miły , bardzo ludzki w podejściu do pacjenta. Pełny profesjonalizm polecam.
Opinia dodana przez: Jerzy
 Chirurg ogólny
                    dr Ilona Osadowska

dr Ilona Osadowska

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

liczba opinii: 14

Średnia ocen: 3,6/5
Nie polecę nikomu dr Osadowskiej. Wykonała u mnie zabieg liposukcji. Mój brzuch wyglada gorzej niż przed zabiegiem, jest bardzo nierówny. Gdy na kontroli zapytałam czy nie powinno to zostać poprawione, stwierdziła, ze to już leży w gestii fizjoterapeuty. Zarówno fizjoterapeuta, jak i inni lekarze którzy później widzieli mój brzuch jednoznacznie stwierdzili,ze to Jej błąd! Wyrzuciłam mnóstwo pieniędzy w błoto.
Opinia dodana przez: Kinga
Średnia ocen: 5,0/5
Pani dr. Kasia jest bardzo uprzejmą, pomocną osobą. Wzbudza zaufanie, zawsze przyjmie i pomoże gdy boli ząb. Bardzo polecam dr. Zieleśkiewicz. Profesjonalne podejście, najlepszy stomatolog u którego byłam 😊. Chodzimy tam całą rodziną.
Opinia dodana przez: Magdalena
Średnia ocen: 5,0/5
Albert Einstein mawiał: "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej...". Ja twierdzę,że jest jeszcze trzecia rzecz co do której jestem pewien…” Nieskończone podziękowania dla doktora Tomasza Fedorowicza za jego niezwykły profesjonalizm, empatię (czasem niedocenianą) i altruizm (siłę, czasami też niedocenianą) które sprzyjają zdrowiu.
Opinia dodana przez: Ryszard Kaftański
Średnia ocen: 5,0/5
dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji Pan doktor uratował mnie od śmierci głodowej.Dzis z pełnym uznaniem mogę polecić Pana doktora za jego zaanazowanie w pomoc ludziiom wyczerpnym z powodu niedozywienia
Opinia dodana przez: Anonim


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat