Chirurg Stomatolog Poznań

Stomatolog, Chirurg stomatolog

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Gorąco POLECAM!!!
Najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłem. Wyśmienity fachowiec, profesjonalista, opanowany, wszystko dokładnie tłumaczy przed i podczas zabiegu (usuwana 7 dolna). Nic nie bolało, zero stresu. Pani pielęgniarka też wspaniała kobieta, wesoła, rozmowna, wprowadza rodzinną atmosferę. Na pewno będę polecać Pana doktora Szulca każdemu, kto potrzebuje specjalisty w dziedzinie chirurgii szczękowej. Prawdziwy lekarz z powołania! :)
Opinia dodana przez: Mateusz

Maria Lempe

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Złotniki, ul.Jelonkowa 28
62-002 Poznań

Szczerze polecam ! Bardzo dobry lekarz i nawet nie drogo jak na prywatna wizyte.

Extra-dent
Tysiąclecia12
61-255 Poznań

Strach minął. Efekt leczenia rewelacyjny. Warto było przejechać kawał kraju. Pozdrawiam i dziękuję Doktorze!
Opinia dodana przez: Kasia123

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Na Murawie 5 A/1
61-655 Poznań

Pani doktor jest wspaniala, cierpliwa, umie rozladowac atmosfere, jest swietnym fachowcem, bardzo mila - terminy na poltora miesiaca do przodu swiadcza o tym jaki to lekarz - polecam goraco
Opinia dodana przez: Grzesiek

Jeżycka 48/2
60-865 Poznań

Jestem bardzo zadowolona ze trafiłam do Pana Dr. Profesjonalista, człowiek który robi to z pasją. A do tego niedrogi. Polecam!
Opinia dodana przez: adriana

Gabinet Stomatologiczny
Krauthofera 16/4a
60-203 Poznań

Bardzo dobry lekarz,poprzednie opinie to wierutne bzdury.Ktoś ewidentnie robi czarny PR

Teresa Mittmann-Michalak

Stomatolog, Protetyk

Poznań

Polecam Panią Stomatolog, u której od lat leczę zęby wraz z mężem.

Terapia-Dens

Poznań

Jestem wdzięczny Pani Doktor za usunięcie zęba mądrości, którego inni lekarze nie chcieli się podjąć. Byłem u mojego lekarza w Gnieźnie i potem u jeszcze dwóch innych, którzy odsyłali mnie do specjalisty chirurga. Dopiero w internecie trafiłem na pozytywne opinie Pani Doktor i zdecydowałem się skontaktować. Zabieg leżącej ósemki w Lednogórze trwał ok 30 min i przebiegł bezboleśnie. Naprawdę polecam.

Poznań

Bardzo dobry lekarz. Denerwowałam się usunięciem skomplikowanej, poziomej ósemki, a okazuje się, że zupełnie nie było po co. Pan doktor bardzo miły, profesjonalny a i po zabiegu czuję się bardzo dobrze, czuć, że wszystko zostało dobrze wykonane. Polecam każdemu, kto boi się tak jak ja.
Opinia dodana przez: Sandra

dr n. med. Andrzej Szwarczyński

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Ostrzeszowska 14
60-163 Poznań

Dr Andrzej Szwarczyński jest, moim zdaniem, najlepszym i najbardziej godnym polecenia stomatologiem jakiego znam. Miałam wiele poważnych ubytków, wynikających z bagatelizowania sytuacji i niewiedzy/braku umiejętności małomiasteczkowych dentystów (najlepiej wyrwać, nie będzie bolało i po kłopocie). Już w szkole podstawowej zatruto mi obie jedynki, w ciągu następnych lat usunięto górne piątki i kilka dolnych zębów (na szczęście!;) od piątki do ósemki i jeszcze mogę się uśmiechać. Ale wcale nie jest mi ...
Opinia dodana przez: Violetta

Chirurdzy stomatolodzy w Poznaniu