Chirurg Stomatolog Poznań

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Złotniki, ul.Jelonkowa 28
62-002 Poznań

Szczerze polecam ! Bardzo dobry lekarz i nawet nie drogo jak na prywatna wizyte.

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Na Murawie 5 A/1
61-655 Poznań

Pani doktor jest wspaniala, cierpliwa, umie rozladowac atmosfere, jest swietnym fachowcem, bardzo mila - terminy na poltora miesiaca do przodu swiadcza o tym jaki to lekarz - polecam goraco
Opinia dodana przez: Grzesiek

Jeżycka 48/2
60-865 Poznań

Jestem bardzo zadowolona ze trafiłam do Pana Dr. Profesjonalista, człowiek który robi to z pasją. A do tego niedrogi. Polecam!
Opinia dodana przez: adriana

dr Marek Szulc

Stomatolog, Chirurg stomatolog

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Gorąco POLECAM!!!
Najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłem. Wyśmienity fachowiec, profesjonalista, opanowany, wszystko dokładnie tłumaczy przed i podczas zabiegu (usuwana 7 dolna). Nic nie bolało, zero stresu. Pani pielęgniarka też wspaniała kobieta, wesoła, rozmowna, wprowadza rodzinną atmosferę. Na pewno będę polecać Pana doktora Szulca każdemu, kto potrzebuje specjalisty w dziedzinie chirurgii szczękowej. Prawdziwy lekarz z powołania! :)
Opinia dodana przez: Mateusz

Gabinet Stomatologiczny
Krauthofera 16/4a
60-203 Poznań

Bardzo dobry lekarz,poprzednie opinie to wierutne bzdury.Ktoś ewidentnie robi czarny PR

Teresa Mittmann-Michalak

Stomatolog, Protetyk

Poznań

Polecam Panią Stomatolog, u której od lat leczę zęby wraz z mężem.

Terapia-Dens

Poznań

Jestem wdzięczny Pani Doktor za usunięcie zęba mądrości, którego inni lekarze nie chcieli się podjąć. Byłem u mojego lekarza w Gnieźnie i potem u jeszcze dwóch innych, którzy odsyłali mnie do specjalisty chirurga. Dopiero w internecie trafiłem na pozytywne opinie Pani Doktor i zdecydowałem się skontaktować. Zabieg leżącej ósemki w Lednogórze trwał ok 30 min i przebiegł bezboleśnie. Naprawdę polecam.

Poznań

Bardzo dobry lekarz. Denerwowałam się usunięciem skomplikowanej, poziomej ósemki, a okazuje się, że zupełnie nie było po co. Pan doktor bardzo miły, profesjonalny a i po zabiegu czuję się bardzo dobrze, czuć, że wszystko zostało dobrze wykonane. Polecam każdemu, kto boi się tak jak ja.
Opinia dodana przez: Sandra

dr n. med. Andrzej Szwarczyński

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Ostrzeszowska 14
60-163 Poznań

Dr Andrzej Szwarczyński jest, moim zdaniem, najlepszym i najbardziej godnym polecenia stomatologiem jakiego znam. Miałam wiele poważnych ubytków, wynikających z bagatelizowania sytuacji i niewiedzy/braku umiejętności małomiasteczkowych dentystów (najlepiej wyrwać, nie będzie bolało i po kłopocie). Już w szkole podstawowej zatruto mi obie jedynki, w ciągu następnych lat usunięto górne piątki i kilka dolnych zębów (na szczęście!;) od piątki do ósemki i jeszcze mogę się uśmiechać. Ale wcale nie jest mi ...
Opinia dodana przez: Violetta

lekarz Sebastian Soroko

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Katowicka 27/46
61-131 Poznań

Doktor Soroko wykonał mojej 10-letniej córce skomplikowany zabieg w narkozie. Rezultat przeszedł moje oczekiwania. Jestem głęboko wdzięczna, że podjął się leczenia mojego dziecka. Interesował się stanem jej zdrowia po zabiegu. Wcześniej, przez kilka miesięcy poszukiwał dla niej alternatywnego leczenia, niewymagającego interwencji chirurgicznej. Niespotykana wrażliwość i troska. Ujął mnie swoim serdecznym stosunkiem do dziecka, dzięki któremu ograniczył strach córki przed operacją. Spośród innych lekarzy wyróżnia się opanowaniem. Czuje się, że Doktor ...
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Chirurdzy stomatolodzy w Poznaniu