Lekarze Chirurg stomatolog Poznań

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia,kontakt z panem dr. Bardzo dobry, cierpliwy i uśmiechnięty od początku wzbudził moje zaufanie.
Opinia dodana przez: Anita

Joanna Czaplińska

ORTO-AIDI Poradnia Stomatologiczna
Strzeszyńska 198
60-479 Poznań

Polecam Panią doktor zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Tak delikatnej, a wręcz bezbolesnej wizyty nigdzie nie znajdziecie. Z przyjemnością i bez strachu jeżdżę na wizyty, a co najważniejsze mój 3 letni synek jeździ tam ze mną i nie boi się wizyt u stomatologa, a to tylko dzięki odpowiedniemu podejściu Pani doktor. Polecam ją wszystkim rodzicom, których dzieci boją się dentysty. To chyba jedyny lekarz do którego mam 100% ...
Opinia dodana przez: oficerka

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DR KUŹLAN
Poznań

Witam wszystkich chce sie podzielic z wszystkimi kobietkami ,ktore zmagaja sie z problemem warg schromowych .Otoz ja miałam taki problem do 32 roku życia .W wieku 31 lat podjełam decyzje ,że muszę cos z tym zrobic .,poniewaz utrudnialo to w codziennym życiu i przedewszystkim uciskało na psychice.Decyzje podejmowałam prze pona rok ,dlaczego balam sie czy wybiore dobrego chirurga i wielu innych rzeczy ,ktore wyczytałam na forach .Jestem po zabiegu 3 ...
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lek. dent. Małgorzata Kunkul

Zespół Lekarzy Rodzinnych Ewa Osińska i Wspólnicy Spółka Jawna
Promienista 89
60-141 Poznań

Super lekarka.. Rewelacyjnie pracuje, leczy bez bólu i stresu. U żadnego innego stomatologa nie pozwoliłam sobie na plombowanie bez znieczulenia.. a u p. Małgosi faktycznie nic nie boli i to bez znieczulenia.. Polecam!!! Fachowiec w 100 %
Opinia dodana przez: Wiesław

dr Tomasz Łyczkowski

Chirurg naczyniowy

Poznań

Doskonały specjalista i z prawdziwego powołania lekarz. Polecam!

lek. dent. Piotr Hernacki

Stomatolog, Protetyk

Stomatologia Belwederska 13
Belwederska 13
60-275 Poznań

Pan doktor to fachowiec na najwyższym poziomie.Jest wrażliwy,pyta pacjenta,czy ząb podczas leczenia boli..Uczciwy-stwierdził,że nie muszę mieć kanałowo leczony ząb,założył mi plombę i zrekonstruował ząbek.Szczerze polecam.Dziękuję,Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Jarosław Pospiech

Lubeckiego 32a
60-348 Poznań

Dr Pospiech to profesjonalista w każdym calu. Jest wspaniałym lekarzem i dobrym człowiekiem. Budzi zaufanie pacjenta, poświęca na wyjaśnienie i robi to bardzo uprzejmie. Jest Lekarzem godnym polecenia również pod względem kosztów leczenia.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Rafał Berliński

Grochowska 40 lok. 3
60-322 Poznań

Bardzo profesjonalny i konkretny lekarz. Całkowicie bezboleśnie i dokładnie wykonany zabieg. Wszystko przeprowadzone w miłej atmosferze. Polecam!
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Krzysztof Pogorzelski

Babimojska 11 B/9
60-161 Poznań

Nasze wizyty u p. Krzysztofa były spowodowane koniecznością leczenia zębów u jednego z synów, który (niestety) nie należy do łatwych "przypadków" (nasz 4-latek jest strasznym uparciuchem). Pan doktor jest baaaaardzo cierpliwy, wszystko wyjaśnia, stara się doradzić jak najlepiej. Na dniach sama byłam jego pacjentką i jestem bardzo zadowolona z wizyty. W związku z leczeniem mnie po raz pierwszy, dokonał ogólnego przeglądu uzębienia i uświadomił w kilku kwestiach, na które dotąd ...
Opinia dodana przez: Honorata

lek. dent. Ewa Remlein-Schulz

Wójtowska 23
61-654 Poznań

pani doktor posiada duże doświadczenie i wiedze .Bardzo dobra zarówno w chirurgii jak i protetyce , bardzo polecam

lek. dent. Katarzyna Pieluszyńska

Indywidualna Praktyka Lekarska Katarzyna Pieluszyńska
Armii Krajowej 101
61-381 Poznań

Witam, Bardzo się wystraszyłam czytając opinię że,,bardzo wyniosła,, Pani doktor. Miałam umówiona wizytę wcześniej i wahałam się czy iść!!! Byłam i powiem tak,nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Pani doktor przemiła, wytłumaczyła na czym będzie polegało moje leczenie krok po kroku. Oczywiście pierwsze to zrobiła zdjęcie RTG pantomograficzne. Byłam już na drugiej wizycie i rewelacja. Polecam bardzo!!!! Myślę że negatywy to konkurencja.Przykre
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Karol Szymański

Chirurg ogólny, Ortopeda

MEDICAL PRESTIGE
ul. Barana 15
Poznań

Polecam wszystkim Pana doktora Karola Szymańskiego. Najlepszy specjalista z chirurgii ogólnej jak i medycyny estetycznej jakiego miałam okazję spotkać. Oprócz tego bardzo miły do pacjentów.
Opinia dodana przez: Nina

lek. dent. Ewa Wojtyna-Kiziorek

ulica Osinowa 14/16
61-451 Poznań

Pani doktor wyleczyła mi wszystkie zęby, w tym jeden uratowała z praktycznie beznadziejnej sytuacji. Niestety jakiś czas temu poszła na urlop macierzyński i nie mogę jej od tego czasu znaleźć. Czy ktoś wie może czy gdzieś przyjmuje?
Opinia dodana przez: Ja

lek. dent. Maria Woszczyk

Chirurg stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Na Murawie 5 A/1
61-655 Poznań

Pani doktor jest wspaniala, cierpliwa, umie rozladowac atmosfere, jest swietnym fachowcem, bardzo mila - terminy na poltora miesiaca do przodu swiadcza o tym jaki to lekarz - polecam goraco
Opinia dodana przez: Grzesiek

Jan Chodakowski

Protetyk, Stomatolog

Poznań

Wspaniały lekarz i człowiek! Wspaniały lekarz i człowiek! Wspaniały lekarz i człowiek! Wspaniały lekarz i człowiek!

lek. dent. Maciej Winter

os. Zwycięstwa 7/40
61-645 Poznań

Leczę zęby u doktora Wintera od kilku lat. Dokładny, uprzejmy, na problemy "zębowe" patrzy też z innej perspektywy (ogólny stan zdrowia, inne problemy zdrowotne). Przy okazji uzyskałam kilka porad z innych działów medycyny;). Większe problemy konsultuje np. z innymi stomatologami. Stałych pacjentów traktuje jak dobrych znajomych, jak jest nieosiągalny, to przekazuje w inne ręce, nie pozostawi bez rozwiązania.Polecam.

lek. dent. Anna Blumska

Małachowskiego 41
61-129 Poznań

Polecam! Najlepszy stomatolog, u którego byłam (a byłam już u wielu). Bardzo kompetentna i zaangażowana osoba.

lek. dent. Marcin Sieradzki

Sorriso Centrum Protetyczno Stomatologiczne
Osiedle Piastowskie 98
61-163 Poznań

Do małżeństwa Sieradzkich trafiłam całkiem przypadkiem z problemami po usunięciu ósemki. Ich podejście do problemu okazało się bardzo profesjonalne. Poświęcili mi mnóstwo uwagi, wytłumaczyli dokładnie co się dzieje i jak będzie postępowało leczenie krok po kroku. Na razie wszystko przebiega prawidłowo i zgodnie z planem. Na szczęście obyło się bez szycia. Wszystkim POLECAM !
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Joanna Oleksiak

Dental Prestige
Poznań

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią.Zaprowadziłam do Pani Oleksiak dziecko na pierwszą wizytę .Miała tak dobre podejscie do dziecka,że synek pozwolił sobie zaplombować dwa zęby już na pierwszej wizycie.Chodzimy teraz bez strachu.Polecam :)

lekarz Krystyna Janusz

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Jestem pacjentką pani dr Krystyny Janusz i z opieki lekarskiej jestem bardzo zadowolona. Wiedziałam,że będę operowana przez dr K. Janusz i na salę operacyjną jechałam bez najmniejszego stresu. Mam pełne zaufanie do każdej jej decyzji,wysłuchuje,doradza,w miarę możliwości kontaktuje się z pacjentką/tem. Przypuszczam,że moja „przygoda” z dr Krystyną powoli się kończy ale gdybym w przyszłości potrzebowała pomocy lekarza chirurga,mój wybór to na pewno dr Krystyna Janusz. Polecam!