Lekarze Chirurg stomatolog Poznań

lek. dent. Andrzej Śmigielski

Medicus Gabinet Ginekologiczny
os. Bolesława Śmiałego 35
60-682 Poznań

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Jeżdżę specjalnie z innej miejscowości od lat i moje zdanie nie jest ani trochę gorsze niż na początku. Co tu więcej pisać trzeba po prostu skorzystać z wizyty i się samemu przekonać. Polecam !
Opinia dodana przez: Agnieszka Łoza

lek. dent. Marta Schiller

Stomatologia - BAMBERSKI DWÓR
Św. Wawrzyńca 1A/17
60-539 Poznań

Witam. Z dr Martą znamy się od wielu lat. I od wielu lat leczy moje zęby.Dzięki niej mam dzisiaj zdrowe zęby i to własne ( choć w innych gabinetach stomatologicznych bywało różnie ). Wychodząc z gabinetu nawet po kanałowym leczeniu nie jestem zestresowana, a wręcz przeciwnie czuję błogi spokój. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Oswoiła ze stomatologiem nawet moją córcię, co nie było łatwe. W innym gabinecie moje dziecko pogryzło ...
Opinia dodana przez: Beti

lek. dent. Iwona Łatyszewska

Przychodnia Stomatologiczno Medyczna
PIOTRA ŚCIEGIENNEGO 70A
60-139 Poznań

Serdecznie polecam. Pani Doktor jest niezwykle delikatna i dokładna. Po wielu latach strachu przed dentystą w końcu znalazłam lekarza któremu mogę zaufać a na wizyty wracam z przyjemnością.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Andrzej Dryjas

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Dr. Dryjas wykonywał u mnie balonikowe poszerzenie przełyku nareście mogę wszystko jeść a przed operacją nawet herbata nie przechodziła. Wspaniały lekarz i dobry człowiek Polecam !!!
Opinia dodana przez: Henryk S.

Maria Lempe

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Złotniki, ul.Jelonkowa 28
62-002 Poznań

Szczerze polecam ! Bardzo dobry lekarz i nawet nie drogo jak na prywatna wizyte.

lek. dent. Christos Allecou

Chirurg szczękowo twarzowy

ulica Głogowska 107/109
60-266 Poznań

Bardzo miły i rzeczowy stomatolog. Poleciła mi go moja szwagierka i lepiej trafić nie mogłam. U dr Allecou miałam leczenie kanałowe i wstawiany implant i naprawdę złego słowa nie mogę powiedzieć. Wszystko miałam wyjaśnione, zawsze znałam cenę, nigdy nie było żadnego nieporozumienia. Mogę polecić.
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Joanna Bilska-Stokłosa

ul. 28 Czerwca 1956 r. 299
61-469 Poznań

Pani Doktor to znakomity chirurg szczękowo-twarzowy. Dokonała dla mnie cudu i to dwukrotnie. Nie ma takich słów, które będą wystarczająco dobre, aby wyrazić moją wdzięczność. Wykonuje swoją pracę z pasją i oddaniem. Do tego jest osobą życzliwą i pełną zrozumienia dla problemu pacjenta, cierpliwie odpowiada na pytania, wyjaśnia wątpliwości, tłumaczy, co ma niebagatelny wpływ na samopoczucie, a tym zdrowie pacjenta. Serdecznie dziękuję, Pani Doktor za pomoc.
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Anna Biczysko-Murawa

Nad Seganką 8
Poznań

Amazing! I needed urgent root canal treatment and she was very responsive and made it possible for me to get a quick appointment. Her approach was careful, kind, and confident, and I felt - from beginning to end - in the safest dentist hands I've ever been. Excellent consultation, atmosphere, treatment. I have another endo coming up and I put my trust in Dr. Biczysko-Murawa.
Opinia dodana przez: Nadine

lek. dent. Sylwia Szymanuszka-Knast

ul. Gałczyńskiego 18
60-194 Poznań

Wielkie słowa uznania dla Pani doktor Sylwii. Profesjonalne rozwiązanie mojego problemu. Duża wiedza i doświadczenie. Świetne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Helena

lek. dent. Małgorzata Kerste - Kowalska

Rogera Sławskiego 11
60-682 Poznań

Pani stomatolog to bardzo miła i kontaktowa lekarka. Już w czasie pierwszej wizyty dostrzec można jej profesjonalizm - precyzję, skupienie na pacjencie i ogromną życzliwość. Zarówno w trakcie badania, jak i leczenia, jest bardzo dokładna, delikatna i zaangażowana. Przez cały czas kontroluje samopoczucie pacjenta, stwarzając jednocześnie bardzo miłą i pogodną atmosferę. W sytuacjach nagłych Pani doktor zawsze znajdzie najszybszy termin,aby pomóc pacjentowi - czego sama doświadczyłam. Wizyty w gabinecie rozpoczynają ...
Opinia dodana przez: OlaS.

lek. dent. Consuelo Caraballo-Cortes

Stomatologia Bamberski Dwór NZOZ
ul. św. Wawrzyńca 1 A/17
60-539 Poznań

Dzięki takim lekarzom odzyskuje się wiarę w ludzi. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Teraz wiem, że kanałowe leczenie zęba nie powinno trwać jedną wizytę (jak u innych stomatologów), że wymaga zrobienia zdjęcia, aby sprawdzić ile ząb ma kanałów, że wymaga użycia endometru, że przy odpowienim znieczuleniu może być ono całkowicie BEZBOLESNE. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Polecam.
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Piotr Golusiński

Proktolog, Chirurg ogólny

Grochowska 50
Poznań

To był wspaniały specjalista i niezwykle sympatyczny i miły człowiek. Niósł pomoc niezależnie od pory dnia i nocy. Uratował życie dwóm osobom w mojej rodzinie.

prof. dr hab. n. med. Paweł Chęciński

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Z całego serca polecam Pana Profesora. Świetnie podejście do pacjenta jak też osób towarzyszących🙂 nie tylko świetny specjalista ale po prostu świetny człowiek 🙂
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Piotr Bera

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Stefana Batorego 82 b/lok. 1
60-687 Poznań

Polecam tego chirurga, oprócz tego, że zna się na rzeczy, będąc dobrym fachowcem jest zwyczajnym człowiekiem. Otwartym na pacjenta, nie wywyższającym się, po prostu ludzki. Młodzi lekarze powinni u takich jak on zaczynać swoją przygodę zawodową.
Opinia dodana przez: Rafal

lek. dent. Renata Ratajszczak

Śniadeckich 16
60-774 Poznań

Pani doktor jest niezwykle uprzejma i cierpliwa. Podjęła się z pasją pokonania nietypowego problemu za co bardzo dziękuję. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Elżbieta Świtek

ul. Złotowska 21
60-189 Poznań

Pani dr.Elzbieta Świtek jest stomatologiem, dzięki której w doroslosci przełamałam lęk przed wizytą u dentysty. Pracę pani Elżbiety cechuje wysoki profesjonalizm oraz ogromną empatia i cierpliwość do pacjenta. Jestem straszna panikarą, a pani Elżbieta zawsze podchodzi do mnie ze stoickim spokojem, a wizyta u stomatologa kojarzy mi się teraz bardzo pozytywnie, z dbaniem o swoje zdrowie. Od 5 lat na leczenie zębów chodzę wyłącznie do pani Elzbiety, i polecam ja ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Hubert Kardach

Centrum Stomatologii - Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

W Szpitalu św Wojciecha trafiłam na dr Kardach, akurat miałam straszny ból zęba, więc zostałam szybko przyjęta. Później jeszcze byłam na dwóch wizytach i myślę, że póki co szybko nie wrócę na fotel stomatologiczny. Dr Kardachowi dziękuję za dobrą opiekę i polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Werka

lekarz Lechosław Namysł

Chirurg onkolog

Kopczyńskiego 14
60-682 Poznań

Lekarz jakich mało. Miałam niegojącą się ranę pooperacyjną. Konsultacje gdzie tylko można i wszędzie że trzeba "otwierać" na nowo. Pan doktor przede wszystkim dokładnie zrobił wywiad, przejrzał dokumentację medyczną, oczyścił ranę bardzo dokładnie, wdrożył leczenie. Rana wygojona po kilku tygodniach! Dziękuję
Opinia dodana przez: Monika
Leczę się w tym gabinecie od ponad 10 lat i nie zamierzam go zmieniać. Pełen profesjonalizm, a przy tym sympatyczna atmosfera. W pełni polecam.

dr n. med. Jędrzej Bryl

Prywatny Gabinet
Sadowa 25
61-657 Poznań

Lekarz od beznadziejnych przypadków:) gdy inny dentysta wysyłał mnie na mikroskopy cuda nie widy to doktor Bryl sam ogarnął temat w ekspresowym czasie. Polecam
Opinia dodana przez: Kasia