Lekarze Chirurg stomatolog Poznań

lek. dent. Ewa Zielińska

Miastkowska 84
60-184 Poznań

Pani Doktor leczyła mnie przez 3 lata - każda wizyta była przyjemnością,bo bardzo rzadko bolało, a sama Pani Doktor jest bardzo ciepłą,kontaktową osobą. Po wyprowadzeniu się z Poznania nie mogę znaleźć tak dobrego stomatologa,niestety. GORĄCO POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Małgosia

lek. dent. Barbara Bajkowska

os. Zwycięstwa 108
61-651 Poznań

Znakomita lekarka nie tylko dentystka, świetne podejście do pacjentów, leczy nie tylko zęby, ale widzi związki miedzy stanem jamy ustnej a resztą organizmu. Absolutnie godna zaufania

lekarz Christophe Sivanzire

Starowiejska 1a lok. 2
61-664 Poznań

Po dwóch zabiegach z zakresu proktologii wykonanych przez pana doktora stwierdzam, że jest wyjątkowym lekarzem, który potrafi sprawić, że podczas badań i zabiegów w tak niewdzięcznej i niedocenianej w Polsce dziedzinie jaką jest proktologia, pacjent może czuć się komfortowo i godnie. Trafnie zdiagnozował moje dolegliwości (dwóm innym chirurgom to się nie udało) i skutecznie je wyleczył. W gabinecie dysponuje sprzętem umożliwiającym przeprowadzanie zabiegów nowoczesną, nieinwazyjną metodą (laser), a przygotowanie do ...
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Piotr Małolepszy

ESTETIQ Poznan
Przemysłowa 11, Gabinet mieści się w przychodni Akamed, gabinet numer 4
61-579 Poznań

Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!!
Opinia dodana przez: ZENON

dr n. med. Henryk Bartkowiak

Nad Wierzbakiem 12 lok. 1
61-616 Poznań

lepszego specjalisty nie ma , nigdy nie zdarzyło się aby po wizycie coś bolało , a dokładność i staranność wykonywanej usługi jest na najwyższym poziomie

lek. dent. Rafał Brożek

Jasna Rola 57
61-609 Poznań

Wspaniały człowiek, bezinteresowny, miły. Serdecznie polecam!

lek. dent. Maria Skołuda

Umińskiego 12d lok. 1
61-517 Poznań

Pani dentystka jest bardzo rzeczowa i bardzo cierpliwa. W trakcie wizyty omawia sposób leczenia i opisuje kolejne fazy zabiegu. Szczerze polecam Sara

Ewa Marcinkowska

ul. Promienista 14 B/2
60-288 Poznań

Pani doktor leczy mnie od ponad 10 lat i niejednokrotnie ratowała przed wyrwaniem zęby zepsute przez innych lekarzy. Świetny fachowiec, uprzejma i pełna empatii osoba, zwłaszcza wobec dzieci. Nie potrafię wymyślić choćby jednego negatywu na nią. Bardzo polecam wszystkim

lekarz Karol Szymańki

Szpital ZOZ Nowe Miasto
Poznań

Dokonały lekarz, znający się na rzeczy, potrafi zdobyć zaufanie ludzie, polecam go każdemu kto ma jakiekolwiek problemy chirurgiczne, pracuję w kilku miejscach.

lekarz Paweł Janusz

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Zdecydowanie polecam Profesjonalna opieka oraz normalne podejście do chorego. wysokiej klasy specjalista.
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Anna Wejman-Matela

Medwind
Ostatnia 23
60-102 Poznań

Panią doktor Annę Wejman – Matelę poznałem podczas mojego pobytu w klinice na ul. Przybyszewskiego. Już podczas pierwszego kontaktu daje się odczuć u pani doktor życzliwość i bezpośrednie podejście do pacjenta. Jest to osoba, która przełamuje dystans pomiędzy lekarzem a pacjentem. Pani doktor jest cały czas dla chorych, zawsze znajdzie czas i zawsze odpowiada na zadawane pytania w sposób rzeczowy, a co ważne nie pokazuje zniecierpliwienia na powielające się pytania. ...
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Przemysław Westerski

Kardiochirurg, Chirurg dziecięcy

Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Szpitalna 27/33
60-572 Poznań

Świetny lekarz uratował życie mojemu synkowi, kompetentny i zawsze pomocny poświęcał nam mnóstwo czasu zawsze uprzedzało możliwych powikłaniach

prof. dr hab. n. med. Konstanty Tukałło

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
60-164 Poznań

Profesor Tukałło operował mnie na stulejkę i jestem z wyników tej operacji bardzo zadowolony

dr Urszula Matuszak-Suchorska

ULDENT
Sarmacka 15
61-169 Poznań

Dzięki Pani Urszuli mogę się teraz swobodnie uśmiechać i nie boję się wizyty u dentysty, które do tej pory były jedynie ciężkim obowiązkiem. Pani Doktor zawsze jest pełna humory i od razu mówi co jest na rzeczy i ile będzie to kosztowało. Szybko i konkretnie. Gorąco polecam
Szukałam kogoś ze specjalizacją na moje choroby przyzębia, a koleżanka poleciła Doktora Tomasza. Ceny normalne, szybko i konkretnie. Nawet zdecydowałam się na implant.
Opinia dodana przez: Hela

lekarz Marcin Gil

Chirurg urazowy

ulica szwajcarska
Poznań

pełen profesjonalizm, polecam! Mam probem z barkiem i szybko polecił zrobić odpowiednie badania!

lek. dent. Barbara Bednarczyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Świebodzińska 42 lok. 1
60-162 Poznań

Najlepszy lekarz stomatolog do jakiego chodziłam, polecam wszystkim. Pełen profesjonalizm.

lekarz Andrzej Baszkowski

Praktyka Lekarzy Specjalistów "MEDIC-SPECJAL" s.c.
Grochowska 110
60-335 Poznań

Bardzo dobry lekarz , przemiły człowiek . Same miłe słowa mogę powiedzieć o Panu doktorze. Pozdrawiam Karolina

lek. dent. Małgorzata Fechner

Prywatny Gabinet Lekarski
Zwierzyniecka 24/2
60-814 Poznań

Pani doktor bardzo cierpliwa, spokojna. Zawsze wszystko tłumaczy, zabiegi wykonuje bezboleśnie. Moje dzieci również chodzą do niej, nawet chętnie, bo pani doktor ma podejście- dużo z nimi rozmawia. Jestem bardzo zadowolona i polecam.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Jacek Grabias

Przychodnia Wielospecjalistyczna
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

Lekarz uprzejmy,wyjaśnia wszystko dokładnie, odpowiada na każde pytanie.Cierpliwy i z empatią dla pacjenta.Bardzo dobry chirurg.Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Izabela