Lekarze Chirurg stomatolog Poznań

lekarz Jarosław Adamczak

Chirurg dziecięcy, Torakochirurg

Poznań

Jestem bardzo wdzięczna temu lekarzowi za zoperowanie mojej lejkowatej klatki piersiowej! Dzięki niemu zaczęłam żyć od nowa! Polecam z całego serducha!

lek. dent. Agnieszka Majewska-Roztoczyńska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Na Miasteczku
61-144 Poznań

U Pani Agnieszki leczę ząbki i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest rzeczowa, kompetentna i profesjonalna. Bardzo szczegółowo objaśnia co jest problemem oraz etapy leczenia. Co mnie bardzo przekonuje to poświęcony czas, nie mam odczucia że się spieszy bo następny pacjent już czeka. Efekty estetyczne są super. Szczerze polecam tym, którzy szukają uczciwego i sumiennego dentystę.
Opinia dodana przez: Ania K.

dr n. med. Milud Shadi

Chirurg dziecięcy

Poznań

Doktor Shadi to wybitnie kompetentny lekarz, empatyczny, rzeczowy i elokwentny. Dzięki niemu przed moją Córką lepsze życie bez reformacji stóp.
Opinia dodana przez: Paweł
dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji Pan doktor uratował mnie od śmierci głodowej.Dzis z pełnym uznaniem mogę polecić Pana doktora za jego zaanazowanie w pomoc ludziiom wyczerpnym z powodu niedozywienia

lekarz Witold Porzucek

Chirurg dziecięcy

Ułańska 19
Poznań

Wspaniały sympatyczny, podejście do dziecka niesamowite, rozmowa z rodzicem idealna, mega spokojny gdybyśmy mieli takich lekarzy wszystkich medycyna była by piękna i pacjęci też byli by inni. Gorąco polecam wszystkim tego chirurga.
Opinia dodana przez: Justyna Żylińska

dr Jacek Olejniczak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ulica Grunwaldzka 42/2
60-786 Poznań

Panie Doktorze bardzo serdecznie dziękuję za usunięcie kaszkaów na głowie. Zabieg Pan Doktor przeprowadził bardzo profesjonalnie. Mimo mojego stresu i zdenerwowania bardzo szybko przez swoje miłe podejście mnie uspokoił. Wszystko przebiegło szybko i bezboleśnie. Miejsca po wycięciu goją się piękne . I nie mam problemów z kaszakami, które bardzo mi przeszkadzały. Panie Doktorze jeszcze raz bardzo dziękuję. Polecam Pana Doktora pacjentom potrzebujacym pomocy chirurgicznej otrzymacie Panstwo dobrą, profesjonalną pomoc oraz ...
Opinia dodana przez: Beata

Tomasz Musiej

Os. Wł. Jagiełly 12 D/36
60-694 Poznań

Pan Doktor jest bardzo profesjonalny i rzeczowy. Miałem leczenie kanałowe pod mikroskopem oraz odbudowę zęba z koroną. Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza, punktualny i skrupulatny.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Karolina Wolnik-Płoszaj

NZOZ Eurodent
ulica Katowicka 77 D
61-131 Poznań

Witam, Polecam Panią Doktor Karolinę Wolnik-Płoszaj!!!!! :-))) Niesamowite podejście do pacjenta,!!! profesjonalizm!!! plus serce ipełne zaangażowanie, cierpliwość na maksa, wytłumaczenie od a do z. Rewelacja!!!! Szkoda ze na tak mało profesjonalistów z sercem w tej naszej służbie zdrowia się spotykamy. Pani Doktor...... urzekła mnie Pani swoim podejściem, cierpliwością i wiadomo profesjonalizmem. Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Katarzyna Gruczyńska
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. stom. Magdalena Goc-Płytnik

Protetyk, Stomatolog

ulica Umultowska 37 A
61-614 Poznań

Niezwykle kompetentna, delikatna , kulturalnai budząca zaufanie osoba. Mam 74 lata i bardzo kruche zęby, a Pani Magdalena ratuje je z anielską cierpliwością i zawsze z przemiłym uśmiechem. Leczę się w tym gabinecie od lat i z całą odpowiedzialnością mogę go wszystkim polecić .
Opinia dodana przez: Zofia

lek. dent. Doni Allecou

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Do Allecoudent chodzę od kilku lat i czuję, że należałby parę słów napisać...Każdy zabieg (a miałam ich sporo..zakładanie plomby, leczenie kanałowe, scaling itd.) wykonywany jest przez doktora bardzo rzetelnie i szczegółowo omawiany. Zawsze w trakcie zabiegu pyta czy wszystko dobrze, co wynika z jego troski o pacjenta. Ceny są bardzo konkurencyjne, a szczególnie, gdy skorzysta się z aktualnie obowiązujących promocji. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Cezary Łoziński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Wielkopolskie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie
Garbary 15
61-866 Poznań

Rzeczowy konkretny najlepszy specjalista !!!! Zespół w szpitalu , Pani Wrzesien cudowni!!! Szczerze polecam...juz tylko kontrole mi pozostały ..Barrett usuniety!!!!! to jedyny specjalista w tym przypadku!!!Dziekuje
Opinia dodana przez: Arleta

lekarz Mohsen Nasher

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Euromedic Onkoterapia Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956 r. 193
61-485 Poznań

Wspaniały lekarz z powołania.Zostalam od razu otoczona opieką guz, piersi szybko usunięty .Człowiek o wielkiej kulturze i wysokich kompetencjach. Dziękuję za wszystko
Opinia dodana przez: Ewa.K.

lekarz Jerzy Olejniczak

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Zespół Poradni Specjalistycznych
Wrzoska 1
60-663 Poznań

Szczerze polecam każdemu rodzicowi wizytę z dzieckiem u pana doktora! Miły, uprzejmy, spokojny, z genialnym podejściem do dziecka, z uśmiechem na twarzy... wymieniać mogłabym bez końca. Przed nami była przyjmowana dwójka dzieci - wychodziły z gabinetu z uśmiechami na twarzach. Zero płaczu, zero stresu. Jestem pod ogromnym wrażeniem empatii, ciepła i wsparcia. Bardzo fachowo, profesjonalnie, z zainteresowaniem, z sercem dla dzieci. Jeśli musicie iść z dzieckiem do chirurga, to polecam ...
Opinia dodana przez: Wiktoria

dr n. med. Tomasz Kozłowski

Chirurg ogólny, Proktolog

Grochowska 50
Poznań

Jest wspaniałym lekarzem.Godnym polecenia.Wspaniala komunikacja .,poczucie bezpieczeństwa w rękach tego lekarza.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Piotr .

Małgorzata Murkowska-Plinzner

Plebańska 1
60-653 Poznań

Zdecydowanie polecam Panią doktor! Bardzo mi pomogła z zębem, który "zepsuł" inny lekarz. Jest cierpliwa, a na wizytę nie czekałam długo (tydzień). Jestem jej wdzięczna, że uratowała mi ząb, który inni chcieli już tylko wyrwać. Świetnie zna się na swojej pracy i potrafi "po ludzku" podejść do pacjenta.

lek. dent. Piotr Dombek

Prywatny Gabinet Lekarski
Morawskiego 1 lok. 1
60-239 Poznań

Bardzo dobry fachowiec. Profesjonalny, kompetentny i sympatyczny. Leczę się w gabinetach DOMBEK od lat. Wcześniej korzystałem z pomocy medycznej udzielanej przez rodziców Pana Doktora Piotra. Zawsze byłem zadowolony z efektów leczenia. Szczerze polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Artur

lek. dent. Aleksandra Kordasiewicz

Jugosłowiańska 75
Poznań

znakomita stomatolog, wyleczyła mi zęba którego inni dentyści chcieli wyrwać. Ząb jest odbudowany, wyszlifowany i posłurzy mi jeszcze przez kolejne 20 lat. A myślałam, że nic z tego nie będzie.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Eliza Osuch

Dens
Gwarna 13
Poznań

Bardzo bardzo dobre podejście do dzieci, spokojna, wyciszajaca wręcz, dziecko nawet się nie zorientowalo Kiedy podała znieczulenie!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Rafał Jakubczyk

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

centrum stomatologii kopernik
jawornicka 5b/c
Poznań

Zabiegi leczenia kanałowego i chirurgicznego usuwania zarośniętego korzenia przebiegły bezproblemowo i bezboleśnie, a Pan doktor zawsze jest niezwykle sympatyczny i zawsze wszystko wyltumaczy. Polecam!
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Mariusz Kasprzyk

Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie
ulica Szpitalna 45
62-500 Poznań

Z całego serca dziękuję Panu Docentowi Mariuszowi Kasprzykowi za wspaniałą opiekę od momentu diagnozy, przez cierpliwe i życzliwe zaznajomienie mnie z istotą mojej choroby i sposobem operacji, a nade wszystko za profesjonalny, pomyślny i szczęśliwy przebieg operacji oraz dalszą opiekę. Życzę pacjentom torakochirurgicznym aby znaleźli się pod opieką Pana Docenta Kasprzyka w drodze po odzyskanie zdrowia i sił. Janina Krzyczyńska - pacjentka
Opinia dodana przez: Janina Krzyczyńska