lekarz Mariusz Kasprzyk

Lekarz z powołania...,zawsze wysłucha,wszystko wytłumaczy, życzliwy i pełen empatii, naprawdę wspaniały człowiek

Z całego serca dziękuję Panu Docentowi Mariuszowi Kasprzykowi za wspaniałą opiekę od momentu diagnozy, przez cierpliwe i życzliwe zaznajomienie mnie z istotą mojej choroby i sposobem operacji, a nade wszystko za profesjonalny, pomyślny i szczęśliwy przebieg operacji oraz dalszą opiekę. Życzę pacjentom torakochirurgicznym aby znaleźli się pod opieką Pana Docenta Kasprzyka w drodze po odzyskanie zdrowia i sił. Janina Krzyczyńska - pacjentka

Bardzo dziękuję za wszystko co Pan i cały zespół oddziału dla mnie zrobił. Pozdrawiam Grzegorz Jackiewicz

Bardzo dziękuję za wszystko co Pan i cały zespół oddziału dla mnie zrobił.

Pozdrawiam
Grzegorz Jackiewicz

Lekarz 100% godny polecenia. Odpowiedzialną pracę, którą wykonuje dla zdrowia pacjentów zobaczyłam podczas mojego pobytu i odbytej operacji w szpitalu. Dr.Mariusz.Kasprzyk według mnie jest człowiekiem z wszystkimi pozytywnymi cechami lekarza ,którego z powodu naszych przypadłości zdrowotnych odwiedzamy. Dziękuję bardzo Panu i całemu zespołowi, który mnie operował oraz personelowi medycznemu oddziału torakochirurgii za wspaniałą opiekę. Pacjentka Grażyna Glińska

Pacjentka Grażyna Glińska