Chirurg Ogólny Poznań

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

VASOMED
Na Szańcach 11a
Stare Miasto, Poznań

Po dzisiejszej wizycie okazało sie że operacje. ktora byly w 2010 i 2014 udały się fantastycznie , co potwierdziło dzisiejsze badanie
Kochany człowiek dr.Maciej, który uratował mi życie
Wszystkim gorąco polecam!!!!:-)))

Gabinet Chirurgii Laserowej Piotr Gross
Rubież 14 b
61-612 Poznań

wizyta już od 50
Jako stały pacjent p. Piotra Grossa stwierdzam jednoznacznie:wczesniej tzn.co najmniej od kilku lat w naszej miejscowości nie było tej klasy specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej dysponującego wysokiej klasy sprzętem, a co za tym idzie przede wszystkim umiejącego ten sprzęt w 100% wykorzystać celem wykonywania zabiegów z naprawdę pozytywnym skutkiem.A oto maja historia leczenia:Pierwszym zabiegiem było laserowe usuwanie zrogowaciałych narośli na lewym i prawym przedramieniu.Wczesniej próbowałem je usunąć ciekłym azotem u ...
Opinia dodana przez: Jaro41
Poznań Chirurg ogólny lekarz Artur Gromadziński

lekarz Artur Gromadziński

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gromadziński Zespół Medyczny
ul. Falista 4a/12n
61-249 Poznań

Witam, miesiąc temu przeszłam w klinice "Gromadziński Zespół Medyczny" operacje powiększania piersi wykonaną przez Pana doktora Gromadzińskiego. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i wysokiej jakości obsługi całego personelu. Pan doktor już od pierwszej konsultacji wyczerpująco odpowiedział na moje wszystkie pytania i szczegółowo przedstawił procedurę zabiegu powiększania piersi metodą podmięśniową. Miła, przyjazna atmosfera panująca wśród personelu oraz widoczny na każdym etapie działań profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta sprawiły, że poczułam się ...
Opinia dodana przez: Kinga

dr n. med. Robert Matuszewski

Chirurg ogólny, Traumatolog

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1
Opinia dodana przez: Grzegorz72
Poznań Chirurg ogólny prof. Michał Stanisić

prof. Michał Stanisić

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ANGIODIABETICA
Przemysłowa 46a
Poznań

Bardzo kompetentny i dokładny specjalista naczyniowy. Leczę u pana doktora zakrzepicę, i nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego. Mocno polecam
Opinia dodana przez: Beata
Poznań Chirurg ogólny dr n. med. Piotr Nowaczyk

dr n. med. Piotr Nowaczyk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Wielkopolskie Centrum Onkologii
ul. Garbary 15
Poznań

Tak wspaniałego i kompetentnego lekarza jeszcze nie spotkałam. To prawdziwy Człowiek - uprzejmy, uśmiechnięty, życzliwy, a przede wszystkim zainteresowany pacjentem, jak mało który lekarz. Dr Piotr wykonywał u mnie rekonstrukcję i symetryzację piersi. Takich pięknych piersi w życiu nie miałam. Dziękuje za troskę okazywaną , cierpliwość, zaangażowanie, życzliwość oraz poświęcenie Pan dr Nowaczyk zasługuje na najwyższe uznanie oraz wdzięczność. Jest lekarzem godnym pełnego zaufania.
Opinia dodana przez: Renata
Poznań Chirurg ogólny lek. med. Leszek Lipiński

lek. med. Leszek Lipiński

Chirurg ogólny

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Lekarz z powołania, wspaniały specjalista i bardzo kompetentny. Profesjonalista i świetny człowiek. Opieka nad pacjentem od a do z. Oby więcej takich lekarzy jak Pan Dr Leszek Lipiński. Inni powini brać z Pana Doktora przykład. Szczerze Polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena
Poznań Chirurg ogólny dr Ilona Osadowska

dr Ilona Osadowska

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Klinika Poznań
ul. Morawskiego 2C
Poznań

Nie polecę nikomu dr Osadowskiej. Wykonała u mnie zabieg liposukcji. Mój brzuch wyglada gorzej niż przed zabiegiem, jest bardzo nierówny. Gdy na kontroli zapytałam czy nie powinno to zostać poprawione, stwierdziła, ze to już leży w gestii fizjoterapeuty. Zarówno fizjoterapeuta, jak i inni lekarze którzy później widzieli mój brzuch jednoznacznie stwierdzili,ze to Jej błąd! Wyrzuciłam mnóstwo pieniędzy w błoto.
Opinia dodana przez: Kinga
Poznań Chirurg ogólny prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

Chirurg ogólny, Gastrolog

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

Powiem krótko. Gdyby nie Pani dr. Barbara Osińska Kamysz mojej Żony mogłoby nie być z nami. Dla P. Szmeri ważniejsze były sprawy związane ze "szczepieniem" niż niedrożność jelita. Zwiększanie dawek leków zamiast operacji inwycięcia guza na dwunastnicy. Dzisiaj Żona dochodzi do siebie.
Opinia dodana przez: Maciej
Poznań Chirurg ogólny dr hab. n. med. Dawid Murawa

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Lekarz nie zwracający uwagę na stan psychiczny pacjenta w zaawansowanym stadium. Zwrócił się o jaka kolwiek pomoc a ten odrazu go przekreślił nie polecając żadnego innego lekarza. Nie próbując zapisać żadnych „środków wspomagających” by choć trochę pocieszyć, pomoc gdy ten błaga wrecz aby sie wzmocnić.
Obsługa która nie chciała wpuścić osoby z która pojawił się w szpitalu by pomogła mu dojść do gabinetu doktora.
Pierwszy raz spotkaliśmy się z taka ...
Opinia dodana przez: Zuzanna

Chirurdzy ogólni w Poznaniu