dr hab. n. med. Michał Stanisićdr hab. n. med. Michał Stanisić - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Michał Stanisić

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Z duzą nadzieją umówiłam się na zamykanie naczynek na nogach,ponieważ słyszałam dobre opinie o p.doktorze.Obsługa b.miła,sterylnie,bezpiecznie.Zaczynamy zabieg,który trwał kilka minut i kosztował 350z.Było mi po prostu bardzo przykro........

Po 5 latach opieki Doktora żyję..mam się wspaniale...i zamiast amputacji,,,robię dziennie 5 km na własnych nogach...dziękuję Panu...Franciszek R....

Leczę żylaki od kilku lat. Na pierwszej wizycie bardzo dokładnie zdiagnozował schorzenie i przedstawił możliwości i sposoby skutecznego leczenia. Na każde postawione pytanie wyczerpująco odpowiada pacjentowi. Uważam Pana doktora za bardzo dobrego fachowca, który stosuje nowoczesne (najnowsze) metody leczenia.

To najwspanialszy lekarz na świecie to lekarz 22 wieku pomaga jak może najlepiej nie zna słowa nie możliwe ratuje do skutku Dziękuje Panie Doktorze za uratowanie mojej nogi

Bardzo dobry fachowiec ( zabieg angioplastyki wykonał mi bez zarzutu ), "ludzki" lekarz ( co dzisiaj nie jest kwestją oczywistą )wyczerpująco i z dużą cierpliwością tłumaczy pacjetowi na czym jego dolegliwość polega i jak ją leczyć. Jedynym minusem jest fakt, że leczenie u doktora najlepiej zacząc prywatną wizytą ( a to już raczej wina systemu opieki zdrowotnej w Polsce a nie samego doktora ).

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek o wielkiej kulturze; współczesny Judym (w najlepszym wydaniu), lekarz o niezwyklej wrażliwości i kompetencji; chory może oddać się w Jego ręce z zamkniętymi oczami, z pełnym zaufaniem i bez obawy. Jesteśmy niezwykle wdzięczni dr M. G. Stanisićowi, że dokonując udanej operacji, przedłużył życie naszej Mamie.

Dobry specjalista i jedyny oferujący najnowocześniejsze metody leczenia niewydolności żylnej. Polecam

Doskonały specjalista,dokładny,kompetentny i bardzo miły. Co najważniejsze: poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba,nie patrzy na zegarek nie chcąc przekroczyć tzw. Czasu przeznaczonego dla pacjenta. Tłumaczy wszystko dokładnie,przedstawia też ryzyko w razie niepowodzenia. Jest poprostu szczery i bardzo dokładny. Moge Doktora polecic każdemu. Jak mówi moja córka: miły,młody,przystojny. Mamo widzisz znalazłaś już lekarza,który Ci pomoże. Polecam. Dziekuje za opieke Ewa P.

Dziekuje za opieke Ewa P.

Lekarz bardzo miły i kompetentny, szczegółowo wytłumaczył mi na czym polega moja choroba i przedstawił dokładny plan leczenia. Podczas wizyty poświecił dość dużo czasu na tłumaczenie wszystkich metod leczenia. Bardzo sympatyczny i uprzejmy. Jedyną wadą Pana doktora jest spóźnianie się, więc na wyznaczoną godzinę wizyty trzeba nanosić poprawkę ale tak poza tym doskonały lekarz. W razie problemów Polecam!!!!

Najpierw-180 zł/wizytę to 130 plus 50 zł USG.Więc w normie.Ale czas dla pacjenta,pacjentki-mojej żony-tyle ile trzeba.Żadnego pośpiechu,patrzenia na zagarek itd.itp.Gdzie indziej ( sprawdzałem wczesniej) umawia się wizyty co 10 minut. Jestem bardzo wymagający wobec lekarzy i..bardzo zadowolony z wizyty.Przede wszystkim-wyczerpujący opis sytuacji.Potem -wskazania odnośnie dalszego postepowania.I,last but not least,bardzo sensowne wskazania odnośnie dalszego postepowania. Młody,nowozzesny lekarz.ZDECYDOWANIE polecam.

Młody,nowozzesny lekarz.ZDECYDOWANIE polecam.