prof. Michał Stanisićprof. Michał Stanisić - zdjęcie profilowe

prof. Michał Stanisić

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek o wielkiej kulturze; współczesny Judym (w najlepszym wydaniu), lekarz o niezwyklej wrażliwości i kompetencji; chory może oddać się w Jego ręce z zamkniętymi oczami, z pełnym zaufaniem i bez obawy. Jesteśmy niezwykle wdzięczni dr M. G. Stanisićowi, że dokonując udanej operacji, przedłużył życie naszej Mamie.

Doskonały specjalista,dokładny,kompetentny i bardzo miły. Co najważniejsze: poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba,nie patrzy na zegarek nie chcąc przekroczyć tzw. Czasu przeznaczonego dla pacjenta. Tłumaczy wszystko dokładnie,przedstawia też ryzyko w razie niepowodzenia. Jest poprostu szczery i bardzo dokładny. Moge Doktora polecic każdemu. Jak mówi moja córka: miły,młody,przystojny. Mamo widzisz znalazłaś już lekarza,który Ci pomoże. Polecam. Dziekuje za opieke Ewa P.

Dziekuje za opieke Ewa P.

Najpierw-180 zł/wizytę to 130 plus 50 zł USG.Więc w normie.Ale czas dla pacjenta,pacjentki-mojej żony-tyle ile trzeba.Żadnego pośpiechu,patrzenia na zagarek itd.itp.Gdzie indziej ( sprawdzałem wczesniej) umawia się wizyty co 10 minut. Jestem bardzo wymagający wobec lekarzy i..bardzo zadowolony z wizyty.Przede wszystkim-wyczerpujący opis sytuacji.Potem -wskazania odnośnie dalszego postepowania.I,last but not least,bardzo sensowne wskazania odnośnie dalszego postepowania. Młody,nowozzesny lekarz.ZDECYDOWANIE polecam.

Młody,nowozzesny lekarz.ZDECYDOWANIE polecam.

Lekarz bardzo miły i kompetentny, szczegółowo wytłumaczył mi na czym polega moja choroba i przedstawił dokładny plan leczenia. Podczas wizyty poświecił dość dużo czasu na tłumaczenie wszystkich metod leczenia. Bardzo sympatyczny i uprzejmy. Jedyną wadą Pana doktora jest spóźnianie się, więc na wyznaczoną godzinę wizyty trzeba nanosić poprawkę ale tak poza tym doskonały lekarz. W razie problemów Polecam!!!!

fajny lekarz trochę zakręcony ale to chyba dlatego że zbyt dużo wziął sobie na glowę no i ma jedna wadę notorycznie sie spóżnia.jako specjalista myslę że jest doby.

W ostatnim czasie doktor operował przetoke u mojego taty .Po decyzji ,że odbędzie się operacja wytłumaczył nam jak to sie odbędzie i czego możemy się spodziewać.operacja się udała mimo komplikacji .Doktor po operacji przedstawił nam jak przebiegła ...czekamy na zakończenie choroby.Napewno skorzystamy z konsultacji i polecimy znajomym gdy będzie taka potrzeba.Jest bardzo miłą osobą dostępną dla wszystkich.Gratuluję:-)

Jest super! I jako lekarz i jako człowiek! oby takich więcej.

Jest super! I jako lekarz i jako człowiek! oby takich więcej.

Wspaniały fachowiec. Kontaktowy, przychylny pacjentowi. W rękach doktora czuję się bezpiecznie. W swoim życiorysie miałem okazję poznać wielu lekarzy, ale takich fachowców jak dr Stanisic było tylko trzech. Jako chrurg naczyniowy jest naprawdę godny polecenia. Jestem już po operacji i widzę efekty leczenia. Oceniam doktora Stanisica bardzo pozytywnie. Andrzej z Bogucina.

Wspaniały człowiek, oddany chirurg potrafi wykorzystać wszystkie istniejące w danej chwili możliwości dla dobra pacjenta. Dziękuję za wszystko. Dozgonnie wdzięczna!!

lecze się w Szamotułach. Nie musiałem byc operowany, ale jestem pod kontrolą. Wizyty w poradni są krótkie, ale otrzymuje pisemne zalecenia. Na razie polecam