Filtruj terminy

dr n. med. Maciej Zieliński

VASOMED
Na Szańcach 11a
Stare Miasto, Poznań

kompetentny ,uprzejmy, same plusy,, polecam ,godny zaufania ,przyjazny gabinet .bardzo pomocny,dobry kontakt z pacjentem ,
Opinia dodana przez: karina
Poznań Chirurg naczyniowy dr n. med. Magdalena Snoch-Ziółkiewicz

dr n. med. Magdalena Snoch-Ziółkiewicz

Gromadziński Zespół Medyczny
ul. Falista 4a/12n
61-249 Poznań

Pani doktor jest profesjonalistą, badanie, diagnoza, natychmiastowe działanie i wspaniałe, ciepłe, podejście do pacjenta to tylko niektóre jej atuty. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Rafał Polaszewski
Poznań Chirurg naczyniowy prof. Michał Stanisić

prof. Michał Stanisić

ANGIODIABETICA
Przemysłowa 46a
Poznań

Bardzo kompetentny i dokładny specjalista naczyniowy. Leczę u pana doktora zakrzepicę, i nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego. Mocno polecam
Opinia dodana przez: Beata

dr Wojciech Bućko

Klinika Najsw. Marii Panny

Poznań

Polecam Pana Doktora. Uratował mojej mamie życie w zasadzie dzięki jego zaangażowaniu, wiedzy oraz umiejętności podarował drugie życie. Mama trafiła do Pana Doktora z pękniętym dużym tętaniakiem aorty brzusznej. Stan był bardzo ciężki i poważny dzięki p. Dr. Bucko żyje i czuję się już co raz lepiej. Pomału dochodzi do siebie. Byliśmy na wizycie kontrolnej i również jesteśmy zadowolone. Z całego serca dziękuje Panu Doktorowi za to co robi dla ...
Opinia dodana przez: Monika

dr hab. n. med. Ryszard Staniszewski

Gabinet Lekarski
marii Magdaleny 8a
Poznań

Bał się wykonać operacji pobrania wycinka chłoniaka do dalszej analizy i wyraził to na piśmie i stwierdził ze mój stan jest beznadziejny. Chirurg ze szpitala obok przy ul. Garbary wykonał to bez problemu i dzięki temu, że prawidłowo ustalono terapię hematologiczną (chemioterapię) żyję.

dr n. med. Krzysztof Lewandowski

Chirurg naczyniowy

Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo- Rodzinnej "NOSOCOMA" s.c.
Grochowska 50
60-332 Poznań

UWAGA - opinia dotyczy pana doktora Krzysztofa Lewandowskiego z POZNANIA, chirurga naczyniowego (gabinety MEDIC).
Wizytę mogę opisać w samych superlatywach. Byłem z wiekowym ojcem. Rozmowa bez pospiechu, do wyczerpania tematu, ZERO ponagleń czy objawów zniecierpliwienia. Okraszone tematycznym wykładem, z którego człowiek przeciętnie zorientowany w budowie ciała ludzkiego wiele się nauczy. Brawa dla Pana Doktora za "starą szkołę". Dziś to rzadkość. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Jaromir

dr n. med. Michał Grzeszczak

Centrum planowania rodziny
św. Marcin 58/64
61-807 Poznań

Witam chcialabym się podzielić z wami moimi doświadczeniami na temat dr.Michala.Grzeszaka jest to bardzo mily czlowiek o dobrym sercu ,zyczyliwy ,potrafi rozluźnić atmosferę, nie owija w bawełnę, wszystko szczegółowo mowi ,co trzeba i co będzie robić jak leczyć, jestem wlasnie 4 dobe po operacji żylaków i na chwile obecna jest ok nic się jie dzieje rana się goi z całego i czystym sumieniem polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: karolina

dr hab. n. med. Grzegorz Oszkinis

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Za Bramką 4 (Vasomed)
Poznań

Doktor uratował nogę mojemu tacie, którą inny lekarz doprowadził do skraju amputacji. Polecam tego specjalistę.

lekarz Paweł Zieliński

SZPITAL MSWiA
Doajazd 34
Poznań

Pierwsza wizyta była prywatną, Pan Doktor sympatyczny, dokładne badanie i informacje. Niestety, następne wizyty z tzw funduszu i całkowita zmiana, arogancja, opryskliwe traktowanie pacjenta, badanie USG nóg /stan po zakrzepicy żył głębokich/ trwało 15 sekund, odpowiedź na moje pytania: to pani nogi, a nie moje. Nie polecam!!! I oczywiście zmieniam lekarza
Poznań Chirurg naczyniowy prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

Byłam pacjentką Profesora jeszcze zanim prof został. Dziś byłam z 12 letnią córką. Podejście do młodej pacjentki wspaniałe. Jest kłopot, ale potrafił tak wytłumaczyć i opisać charakterystykę dolegliwości,aby nie pojawił się cień kompleksów... cierpliwie odpowiadał na każde pytania. Polecił dodatkowo konsultacje u specjalisty z innej dziedziny (problem szerszy niż tylko naczyniowy).
Fakt, że wracam do Profesora już kolejny raz mówi sam za siebie.
Wiedza, uprzejmość,empatia i poczucie humoru- to ...
Opinia dodana przez: Magdalena

Chirurdzy naczyniowi w Poznaniu