Filtruj terminy

prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

To najbardziej sympatyczny i fachowy lekarz do jakiego trafiłem. Tylko dzięki jego zaangażowaniu udało się uratować moja nogę. Byłem długo leczony na rwę kulszową. Pan Profesor po dogłębnym badaniu doplerem rozpoznał niedrożność żył. Sprawnie wykonał przeszczep i mogę chodzić na własnych nogach.
Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Jerzy
Chirurg ogólny Poznań dr hab. n. med. Michał Stanisić

dr hab. n. med. Michał Stanisić

ANGIODIABETICA
Przemysłowa 46a
Poznań

Zgodzę się ze stwierdzeniem ,że pan Doktor jest miły i sympatyczny ,ale nie podobają mi się zwyczaje jakim ulega.Na wizytę która odbyła się w lipcu zarejestrowałem się w styczniu ale pewnie jak większość pacjentów, od godz. 7:30 czekałem w przychodni ponieważ panie w rejestracji prosiły żeby przyjść przed godz 8:00, od godz 8:30 pan Doktor rozpoczynał pracę niestety nie zjawił się w gabinecie. Około godz 9:30 spotkałem pana Doktora w ...

Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo- Rodzinnej "NOSOCOMA" s.c.
Grochowska 50
60-332 Poznań

LEKARZ KTORY ROZMAWIA Z PACJENTEM,TLUMACZY SPOKOJNIE I CIERPLIWIE ,BARDZO DOBRY CHIRURG I TO NIE TYLKO NACZYNIOWY .OGROMNA ZALETA TEGO LEKARZA TO SZACUNEK I CIERPLIWOSC DO STARSZYCH OSOB .JEST WYJATKOWYM LEKARZEM I MYSLE ZE TAKICH LEKARZY W POZNANIU NAM BRAKUJE.

dr Jacek Olejniczak

ulica Grunwaldzka 42/2
60-786 Poznań

Pan doktor wykonał mi operację przepukliny pachwinowej w ramach NFZ. Wyjątkowo wysoki profesjonalizm i jednocześnie miłe i uprzejme podejście do pacjenta. Wielu moich kolegów miało komplikacje po takiej operacji, przez długi czas nie mogli pracować fizycznie. Ja, praktycznie po 6-ciu tygodniach byłem w pełni sprawny.
Serdeczne podziękowania Panie doktorze !
Opinia dodana przez: Jan

Poznań

Doskonały specjalista i z prawdziwego powołania lekarz. Polecam!
Chirurg ogólny Poznań dr n. med. Maciej Zieliński

dr n. med. Maciej Zieliński

Za Bramką 4 (Vasomed)
Poznań

Pan Doktor jest świetnym specjalistą,od trzech lat jestem jego pacjentką i złego słowa nie mogę powiedzieć, wręcz przeciwnie jest wspaniałym człowiekiem z dużym doświadczeniem, zawsze chętnie służy pomocą, konkretny,uprzejmy,miły, ma dobre podejście do pacjentów dlatego jest lubiany przez nich. Swoją postawą wzbudził moje zaufanie, a z reguły do końca nie ufam lekarzom. Choruję od bardzo dawna i mam kontakt na co dzień z różnymi lekarzami, dlatego mam porównanie, z czystym ...
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Przemysław Nowak

ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 16g/115
61-719 Poznań

Wspaniały pedagog i lekarz. Dzięki niemu moi koledzy nie stracili kończyn. Odwiedza w domu po zabiegu i wspomaga dobrym słowem. Oby takich fachowców więcej.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Centrum planowania rodziny
św. Marcin 58/64
61-807 Poznań

Bardzo dobry specjalista, fachowe podejście do pacjenta, a przy tym niezwykle uprzejmy i miły.Dwa miesiące temu Pan Doktor przeprowadził u mnie operacje żylaków.Zero komplikacji, noga pięknie się zagoiła.Panie Doktorze bardzo Panu dziękuję.W końcu będę mogła chodzić w krótkich spodniach bez skrępowania.Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Paulina

Poliklinika Raszyn
ul. Promienista 104
Poznań

Wspaniały człowiek i lekarz. Podejscie do pacjęta cudowne, nieoceniony specjalista, kompetenty w tym co robi. Dzięki Panu profesorowi mam obie nogi a lekarze w Szczecinie nie dawali na to szans. Nie znajduję słow żeby opisać swoją wdzięczność. Z całego serca Panu profesorowi dziękuję! Irena Gluza z Myśliborza
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

dr hab. n. med. Stanisław Zapalski

Za Bramką 4
Poznań

Jest okazja wyrazić swą wdzięczność Panu Profesorowi. Kilka lat temu uratował mi życie. Dzięki fachowo przeprowadzonej, długiej operacji skończyły się moje cierpienia i zabiegi co 3-4 lata. Jeśli ktoś przeżył niedrożność jelit, to wie co mam na myśli. Bardzo dziękuję Panie Profesorze. Zawsze będę Pana ciepło wspominać.

Chirurdzy naczyniowi w Poznaniu