Chirurg Naczyniowy

Atd-med. NZOZ. Lancet prof. Andrzej T. Dorobisz
bulwar Ikara 16
54-130 Wrocław

wizyta już od 200
Byłem pod opieką Pana Profesora,który mógłbym powiedzieć uratował mi życie,którym cieszę się do dzisiaj.Wielka szkoda że p.Profesor przeszedł już na emeryturę ale ma godnego następcę swojego syna.Pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Mieczysław

dr n. med. Adam Mikołajczyk

dr n. med. Maciej Zieliński

VASOMED
Na Szańcach 11a
Stare Miasto, Poznań

Po dzisiejszej wizycie okazało sie że operacje. ktora byly w 2010 i 2014 udały się fantastycznie , co potwierdziło dzisiejsze badanie
Kochany człowiek dr.Maciej, który uratował mi życie
Wszystkim gorąco polecam!!!!:-)))
Opinia dodana przez: Włodzimierz

lek. med. Maciej Kubicz

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski

21 sierpnia w Vena Medica w Rybniku miałam operowane żylaki kończyn dolnych przez doktora Macieja Kubicza oraz asystującą panią Monikę. Jestem pod wrażeniem kompetencji, cierpliwości i kultury zespołu. Mimo, że mój przypadek wymagał wyjątkowej uwagi i dużej ilości czasu, to przez cały okres trwania zabiegu czułam się bardzo komfortowo - otoczona fachową opieką. Z całą odpowiedzialnością polecam doktora Kubicza i jego zespół.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Marian Długaj

Kukułcza 28
Mikołów

Do Pana Doktora trafiłam kilka lat temu z ogromną raną na łydce (choruję na żylaki). Żaden z odwiedzanych lekarzy nie chciał podjąć się leczenia. Pan Doktor dzięki ogromnej wiedzy zastosował odpowiednie leczenie i w stosunkowo krótkim czasie rana się wygoiła.
Pana Doktora cechuje pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie oraz cierpliwość, nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Bardzo szczegółowo bada i docieka przyczyn dolegliwości.
Każdemu życzę tak wspaniałego lekarza.
Opinia dodana przez: Janina
Lublin Chirurg naczyniowy dr Zbigniew Kupis

dr Zbigniew Kupis

Chirurg naczyniowy, Angiolog

Angiomedicus Centrum Flebologii Laseroterapii
Jana Pawła II 13 lok 10
20-086 Lublin

Jestem po zabiegu EVLA. Zabieg odbył sie po tygodniu od pierwszej wizyty, wiec bardzo szybko. Pan Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie wyjaśnia, stawia diagnoze i proponuje skuteczne leczenie. Jest kompetentny i pełen profesjonalizmu.
Sam zabieg przebiegł praktycznie bezboleśnie. Podczas niego Pan Doktor uważnie tłumaczył co po kolei będzie robił.
Bez wątpienia jest specjalistą o ogromnej wiedzy i przede wszystkim wykazuje się dużym zaangażowaniem ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Karol Chakkour

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

AMAZING! Dr Chakkour is an up-to-date and state-of-the-art specialist. He recently operated my 2 legs using the thermal ablation technique to remove varicose veins. After the surgery I experienced practically not pain and immediate relief only a couple of days after the operation.

This was an incredible positive experience that I can effectively compare with a previous operation that I had undertaken a few years ago with another surgeon ...

dr n. med. Sadegh Toutounchi

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Jestem bardzo wdzięczna temu doktorowi za to, że przyjął na kontrolę chirurgiczną mojego syna, który miał zabieg wycięcia czyraka dzień wcześniej w innej przychodni, i dzisiaj nie było możliwości, żeby tam skorzystać z takiej pomocy. Mimo że nie było już zapisów w rejestracji, syn został przyjęty po zaplanowanych wizytach. Lekarz skontrolował ranę po zabiegu, zmienił opatrunek, życzliwie i jasno wyjaśnił, jak postępować dalej. Ponieważ nie zdążyłam podziękować osobiście, więc robię ...
Opinia dodana przez: Renata