lekarz Marek Sajkowski

Witam Wszystkich, poszukujących opinii na temat tego Lekarza :-). Zacznę od tego, że ten Pan uratował mojego Ojca od śmierci. Bardzo kompetentny, odpowiedzialny, uprzejmy, profesjonalista pod każdym względem. Kompleksowe badania, wywiad, zainteresowanie stanem zdrowia pacjenta. Zawsze ma czas na rozmowę i udziela wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące pacjenta pytania. Jest to Lekarz, który swoją postawą przywraca wiarę w człowieka i jest wzorem do naśladowania. Wyrazy szacunku. Osobom zainteresowanym z ogromną przyjemnością udzięlę informacji. Mój email : elwira34@op.pl

Nie wierze w ani jeden pozytywny komentarz. Ten facet nigdy nie powinien zostac lekarzem. Brak kompetencji, brak fachowego podejscia do pacjenta, brak kultury i brak wychowania. Dramat nie lekarz

Fachowe podejscie specjalisty z ludzkim sercem.

Fachowe podejscie specjalisty z ludzkim sercem.

Miły, odpowiedzialny kompetentny wszystko ok pozdrawiam

Miły, odpowiedzialny kompetentny wszystko ok pozdrawiam

Lekarz jest kompetentny i godny polecenia przyjmowal mnie na izbie przyjec do szpitala ale nie byl moim lekarzem prowadzacym w szpitalu ale byl bardzo zainteresowany moim bolem i do samego konca byl przy mnie . Zawsze bede go pamietala .