Dr Beata Moritz, specjalista w dziedzinie stomatologii i chirurgii stomatologicznej oraz właścicielka profesjonalnego gabinetu stomatologicznego w Ożarowie Mazowieckim (Stomatologia Zachowawcza, Chirurgia stomatologiczna, Stomatologia estetyczna).

Gabinet - wyposażony jest w nowoczesne urządzenia sprawdzonych i renomowanych producentów, a przyjęcia Pacjentów odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta gwarantuje mniejszy stres związany z wizytami u stomatologa.

Oferuje - 23 letnie doświadczenie stomatologa i jednocześnie chirurga i periodontologia oraz materiały wysokiej jakości, są dla Państwa gwarancją profesjonalnej i rzetelnej opieki stomatologicznej dla całej rodziny. Staram się, aby moi Pacjenci nie przeżywali stresu związanego z wizytami stomatologicznymi.

Bardzo dobra stomatolog. Już od kilku miesięcy chodzę na leczenie (brak wizyt u stomatologa od 15 lat zrobił swoje) i jestem bardzo zadowolony. Stomatolog bardzo delikatna, dbająca o wygodę pacjenta i konkretnie opisująca co zostało wykonane i co jeszcze do wykonania. Wszystko wykonane bardzo uważnie i dokładnie. Wszystko co wykonała bardzo dobrze się trzyma i nie sprawia problemów. W razie potrzeby zleca dodatkowe badania i konsultacje u lekarzy innych stomatologicznych specjalizacji. Zawsze uśmiechnięta i bardzo miła. Żona się leczyła i też jest bardzo zadowolona. Polecam Panią Moritz.

Gorąco polecam Panią Stomatolog. Bardzo profesjonalne podejście, żadnych problemów z wyleczonymi zębami. No i to, co osobiście bardzo sobie cenię - bardzo przyjemna atmosfera :) polecam!

Już drugi raz byłem u Pani doktor Moritz więc mogę pełną opinię wystawić. Ktoś mi kiedyś wspomniał o Pani doktor ale zapomniałem. Później szukając w internecie napotkałem jej profil i teraz nie żałuję - w miarę bez obaw siadam na fotel. Pani doktor ma dobre podejście do ludzi za co jestem wdzięczny, choć czasem ma dziwne poczucie humoru / nastroju. Ważne jednak, że dobrze wykonuje swoją pracę. Mam więc swojego stomatologa :) polecam!

Bardzo polecam! Wysoka kultura osobista oraz widoczne gołym okiem bogate doswiadczenie zawodowe. Takiemu lekarzowi warto zaufać!

Zupełnie się nie zgadzam z negatywnymi opinia. Cała moja rodzina leczy się u Pani Doktor, Pani Doktor zawsze informuje przed wykonaniem usługi o ewentualnych kosztach. Nawet zapisując się na NFZ nie każda usługa przysługuje nieodpłatnie. Nigdy nie uwierze, że Pani Doktor kogoś naciągnęła. Dr Moritz to oaza spokoju i cierpliwości zawsze uśmiechnięta i życzliwie nastawiona do pacjenta. Pełen profesjonalizm.

Przecudowny lekarz.Pani doktor jest nie tylko doskonałym specjalistą w swojej dziedzinie, ale wspaniałym, pełnym empatii człowiekiem. Potrafi nawiązać kontakt z pacjentem, tak że pacjent potrafi zapomnieć o bólu. Wizyta u Pani doktor to najlepsza decyzja, jaką podjęłam. Gdybym nie spotkała Pani doktor pewnie obecnie byłabym u protetyka. Polecam każdemu.

Gdybym nie spotkała Pani doktor pewnie obecnie byłabym u protetyka.
Polecam każdemu.

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Świetny lekarz, świetny człowiek. Poświęca pacjentowi czas, wysłucha, wytłumaczy. Polecam każdemu kto jeszcze nie odnalazł swojego dentysty. Wizyta u Pani doktor to czysta przyjemność, zupełnie nie kojarzy mi się z bólem i strachem.

Jestem pacjentką Pani dr Moritz z przychodni Corten Medic. Od pierwszej wizyty Pani dr ujęła mnie swoim profesjonalizmem, delikatnością i uśmiechem. Cierpliwie odpowiadała na zadawane pytania. Będę nadal kontynuowała leczenie u tej Pani Doktor.

Jestem pacjentką Pani dr Moritz z przychodni Corten Medic.

Profesjonalizm i zaangażowanie, sprawiły że przestałem bać się stomatologa, a przez to mam w końcu zdrowe zęby! Rodzinna atmosfera; ceny stosowne do wysokiej jakości usług. Bardzo polecam Gabinet!

Polecam leczenie u Pani doktor, gwarancja skuteczności połączonej ze świetnym podejściem do pacjenta. Wizyta u Pani Doktor to najlepsza decyzja jaką podjęłam.