Dr Beata Moritz, specjalista w dziedzinie stomatologii i chirurgii stomatologicznej oraz właścicielka profesjonalnego gabinetu stomatologicznego w Ożarowie Mazowieckim (Stomatologia Zachowawcza, Chirurgia stomatologiczna, Stomatologia estetyczna).

Gabinet - wyposażony jest w nowoczesne urządzenia sprawdzonych i renomowanych producentów, a przyjęcia Pacjentów odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta gwarantuje mniejszy stres związany z wizytami u stomatologa.

Oferuje - 23 letnie doświadczenie stomatologa i jednocześnie chirurga i periodontologia oraz materiały wysokiej jakości, są dla Państwa gwarancją profesjonalnej i rzetelnej opieki stomatologicznej dla całej rodziny. Staram się, aby moi Pacjenci nie przeżywali stresu związanego z wizytami stomatologicznymi.

Ciezko mi zliczyc ilosc wizyt, ktore odbylem przez ostatni rok w gabinecie Pani Doktor w Ozarowie. Bylo ich co najmniej 20, bo wczesniej unikalem dentystow jak ognia. Przez ten czas nie bylo zadnych poprawek i nic nie odpadlo. Co wiecej, Pani Doktor podjela sie leczenia moich szostek, ktore przez innych stomatologow zostaly skazane na ekstrakcje. Nie jestem lekarzem i nie moge oceniac kompetencji medycznych, ale jako pacjent oceniam efekt - a ten jest bardzo dobry, w 100 % zgodny z oczekiwaniami. Pani Doktor udalo sie rowniez pokonac moj wrodzony, typowo meski lek przed dentystami :) Sam gabinet rowniez nie budzi zastrzezen - nowoczesny sprzet, czystosc i 100 % higieny, ktora Pani Doktor zachowuje podczas calego zabiegu. Podejscie do pacjenta - idealne, chociaz mam swiadomosc, ze jestem trudnym i wymagajacym pacjentem :)

Dzięki kompetencji ,pracowitości,wytrwałości w dążeniu do celu Pani dr.uratowała mi dwa zęby.Jestem jej bardzo wdzięczna. W dzisiejszych czasach tak rzadko spotykamy się z takim oddaniem i zrozumieniem pacjenta. Dziękuje za wszystko

Dziękuje za wszystko