Dr Beata Moritz, specjalista w dziedzinie stomatologii i chirurgii stomatologicznej oraz właścicielka profesjonalnego gabinetu stomatologicznego w Ożarowie Mazowieckim (Stomatologia Zachowawcza, Chirurgia stomatologiczna, Stomatologia estetyczna).

Gabinet - wyposażony jest w nowoczesne urządzenia sprawdzonych i renomowanych producentów, a przyjęcia Pacjentów odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta gwarantuje mniejszy stres związany z wizytami u stomatologa.

Oferuje - 23 letnie doświadczenie stomatologa i jednocześnie chirurga i periodontologia oraz materiały wysokiej jakości, są dla Państwa gwarancją profesjonalnej i rzetelnej opieki stomatologicznej dla całej rodziny. Staram się, aby moi Pacjenci nie przeżywali stresu związanego z wizytami stomatologicznymi.

Przecudowny lekarz.Pani doktor jest nie tylko doskonałym specjalistą w swojej dziedzinie, ale wspaniałym, pełnym empatii człowiekiem. Potrafi nawiązać kontakt z pacjentem, tak że pacjent potrafi zapomnieć o bólu. Wizyta u Pani doktor to najlepsza decyzja, jaką podjęłam. Gdybym nie spotkała Pani doktor pewnie obecnie byłabym u protetyka. Polecam każdemu.

Gdybym nie spotkała Pani doktor pewnie obecnie byłabym u protetyka.
Polecam każdemu.

Profesjonalizm i zaangażowanie, sprawiły że przestałem bać się stomatologa, a przez to mam w końcu zdrowe zęby! Rodzinna atmosfera; ceny stosowne do wysokiej jakości usług. Bardzo polecam Gabinet!

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Świetny lekarz, świetny człowiek. Poświęca pacjentowi czas, wysłucha, wytłumaczy. Polecam każdemu kto jeszcze nie odnalazł swojego dentysty. Wizyta u Pani doktor to czysta przyjemność, zupełnie nie kojarzy mi się z bólem i strachem.

Polecam leczenie u Pani doktor, gwarancja skuteczności połączonej ze świetnym podejściem do pacjenta. Wizyta u Pani Doktor to najlepsza decyzja jaką podjęłam.

Zupełnie się nie zgadzam z negatywnymi opinia. Cała moja rodzina leczy się u Pani Doktor, Pani Doktor zawsze informuje przed wykonaniem usługi o ewentualnych kosztach. Nawet zapisując się na NFZ nie każda usługa przysługuje nieodpłatnie. Nigdy nie uwierze, że Pani Doktor kogoś naciągnęła. Dr Moritz to oaza spokoju i cierpliwości zawsze uśmiechnięta i życzliwie nastawiona do pacjenta. Pełen profesjonalizm.

Najlepszy lekarz stomatolog jakiego spotkałam .Gorąco polecam każdemu .Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor

Polecam wszystkim dr Beatę Moritz . Zęby miałem bardzo zaniedbane i nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego ,że w dzisiejszych czasach można wszystkie zęby wyleczyć w miłej ,przyjaznej atmosferze ,a co najważniejsze bezboleśni ! Dzięki kompetencji,uprzejmości i ogromnemu poczuciu humoru Pani Doktor ,ale przede wszystkim ogromnej cierpliwości do Pacjentów mam wyleczone wszystkie zęby ,3 usunięte(nic nie dało się z nimi już zrobić )ale szybko i bezboleśnie! Polecam wszystkim i wielkie dzięki za wszystko Pani Beato .Jest Pani niedoceniona ! Jestem bardzo zadowolony z efektu i pozostaję stałym klientem.

Jestem bardzo zadowolony z efektu i pozostaję stałym klientem.

Szczerze polecam usługi i gabinet dr Moritz . Nareszcie mam wyleczone w sposób szybki i bezbolesny wszystkie zęby, a efekt jest bardzo zadawalający .Myślę ,że będę stałą pacjentką Pani doktor .Serdecznie wszystkim polecam ,a Pani Doktor bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Szczerze polecam usługi i gabinet dr Moritz .

Bardzo Gorąco Polecam gabinet dr Beaty Moritz .Pani doktor jest bardzo dokładna i przemiła .Mam wyleczone wszystkie zęby ,choć jestem strasznym "dento-fobem' .Wszystkie ubytki zostały mi pokazane kamerą wewnątrzustną ,którą Pani Doktor posiada w swoim gabinecie i dopiero wtedy mogłem zobaczyć "faktyczny 'stan mojego uzębienia oraz próchnice pozostawioną przez innych lekarzy. Nie wyobrażam sobie ,że mógłbym iść do innego dentysty, nareszcie przestałem się bać i mam zdrowe zęby!Szczerze polecam wizyty u Dr Beaty.

Odwiedziłam Panią dr Moritz z polecenia i nie zawiodłam się . Zostały mi wyleczone wszystkie zęby ,które tego wymagały. dr Moritz jest osobą uprzejmą , kompetentną , leczenie odbywało się w miłej ,wręcz rodzinnej atmosferze . dr Moritz usunęła mi również kilka zębów ,których nie dało się już uratować ,wszystko poszło sprawnie i co najważniejsze bezboleśnie .Musiałam kilka razy przesunąć termin wizyty i udało się to ustalić sms-em ,co uważam za bardzo ułatwiające kontakt z lekarzem .Myślę ,że zostanę pod stałą opieką stomatologiczną u dr Moritz i polecam Jej gabinet ...

Odwiedziłam Panią dr Moritz z polecenia i nie zawiodłam się .
Zostały mi wyleczone wszystkie zęby ,które tego wymagały.
dr Moritz jest osobą uprzejmą , kompetentną , leczenie odbywało się w miłej ,wręcz rodzinnej atmosferze . dr Moritz usunęła mi również kilka zębów ,których nie dało się już uratować ,wszystko poszło sprawnie i co najważniejsze bezboleśnie .Musiałam kilka razy przesunąć termin wizyty i udało się to ustalić sms-em ,co uważam za bardzo ułatwiające kontakt z lekarzem .Myślę ,że zostanę pod stałą opieką stomatologiczną u dr Moritz i polecam Jej gabinet każdemu kto ceni sobie kompetencję i bezbolesne usługi stomatologiczne .