Super lekarz mega fajne podejście moja 3 letnia córka była bardzo zestresowana i inni lekarze poddawali się i polecili nam nawet (usypianie i leczenie) ale trafiłam na Pana Bartka rewelacja najważniejsze że Pan Bartek poświęcił nam czas i super podszedł do mojej córki ona się go nie bała i to najważniejsze, ząbki zrobione i pyta już o kolejną wizytę :) gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. stom. Paweł Michno

Centrum Stomatologiczne Zakopianka
ul.Zakopiańska 62

wizyta już od 100
Wizyta z dzieckiem 2 letnim odbyła się w miłej i bezstresowej atmosferze. Pani doktor ktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Potrafiła odpowiednio przygotować malucha na borowanie zęba mówiąc i tłumacząc co będzie się pokolei działo.
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno

lek. stom. Anna Kokoszka

SWISSDENT Centrum Stomatologii
ul. Mackiewicza 17a

wizyta już od 100
Pani Ania to bardzo dobry lekarz, miła, sympatyczna a przede wszystkim bardzo kompetentna. Ogromnie ubolewam nad tym, że już nie przyjmuje w moim mieście.
Opinia dodana przez: Beata
Pani to dentysta ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Jest lekarzem, który ry nie tylko jest zaangażowany w swoją pracę, ale również bardzo kompetentnym, który szuka najlepszych rozwiązań w danym przypadku. Poza tym nade wszystko dba o komfort pacjenta podczas wizyty oraz przyjazna atmosferę. Polecam każdemu .
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno

lek. stom. Elżbieta Sommer - Szelepin

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne INTERDENT
ul. Długa 16B/32
53-658 Wrocław

wizyta już od 100
Rzadko kiedy wystawiam opinie na temat lekarzy. Jestem jednak tak pozytywnie zaskoczona wizytą u Pani doktor, że postanowiłam polecić ją każdemu. Miałam bardzo duże problemy i odwiedziłam wielu stomatologów. Każdy z nich mówił mi co innego, przez co straciłam mnóstwo cennego czasu i oczywiście pieniędzy. Kiedy trafiłam do Pani Agnieszki od razu zdiagnozowała problem oraz rozpoczęła leczenie. Jestem po zabiegu i jestem w pełni zadowolona. Nie ucierpiałam ani ja, ani ...
Opinia dodana przez: Natalia
Jeszcze nigdy nie byłem pod tak wspaniałą opieką! Serdecznie polecam. Fachowo, uprzejmie, kompleksowo... Sama przyjemność, nawet przy ekstrakcji!!!
Opinia dodana przez: Rafał
Bardzo serdecznie polecam panią Doktor. Bardzo profesjonalnie prowadzone leczenie i daje opis leczenia. Poświęca czas pacjentowi i zachowuje cierpliwość.
Opinia dodana przez: Agnieszka