lek. dent. Alicja Żak

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Centrum Stomatologii "Dentus" (ul. Chełmińska)
Chełmińska 21
87-100 Toruń

Lekarz stomatolog z powołania. Nie spieszy się, dokładnie wypełnia wszystkie dziury. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Justyna

lek. stom. Michał Rojko

Chirurg stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Centrum Stomatologii "Dentus" (ul. Chełmińska)
Chełmińska 21
87-100 Toruń

lek. stom. Anna Kokoszka

SWISSDENT Centrum Stomatologii
ul. Mackiewicza 17a

wizyta już od 100
Pani Ania to bardzo dobry lekarz, miła, sympatyczna a przede wszystkim bardzo kompetentna. Ogromnie ubolewam nad tym, że już nie przyjmuje w moim mieście.
Opinia dodana przez: Beata
Super lekarz,ma bardzo dobre podejście do pacjenta,wyjaśni wszystkie problemy związane z leczeniem.
Opinia dodana przez: Marcin

lek. stom. Elżbieta Sommer - Szelepin

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne INTERDENT
ul. Długa 16B/32
53-658 Wrocław

wizyta już od 100
Rzadko kiedy wystawiam opinie na temat lekarzy. Jestem jednak tak pozytywnie zaskoczona wizytą u Pani doktor, że postanowiłam polecić ją każdemu. Miałam bardzo duże problemy i odwiedziłam wielu stomatologów. Każdy z nich mówił mi co innego, przez co straciłam mnóstwo cennego czasu i oczywiście pieniędzy. Kiedy trafiłam do Pani Agnieszki od razu zdiagnozowała problem oraz rozpoczęła leczenie. Jestem po zabiegu i jestem w pełni zadowolona. Nie ucierpiałam ani ja, ani ...
Opinia dodana przez: Natalia
Bardzo serdecznie polecam panią Doktor. Bardzo profesjonalnie prowadzone leczenie i daje opis leczenia. Poświęca czas pacjentowi i zachowuje cierpliwość.
Opinia dodana przez: Agnieszka