Bardzo polecam Panią Doktor ! Cala ciążę leczyła mi zęby i nie mam nic do zarzucenia :) Zero bólu i stresu - jestem mega zadowolona ! Miałam duże problemy z uzębieniem a Pani Jaworska wszystko co mogła wyleczyła w przyjaznej i miłej atmosferze :) Ceny bardzo przystępne a nie z kosmosu. Z całego serca polecam osobom w każdym wieku !
Opinia dodana przez: Martyna

lek. stom. Anna Kokoszka

SWISSDENT Centrum Stomatologii
ul. Mackiewicza 17a

wizyta już od 100
Pani Ania to bardzo dobry lekarz, miła, sympatyczna a przede wszystkim bardzo kompetentna. Ogromnie ubolewam nad tym, że już nie przyjmuje w moim mieście.
Opinia dodana przez: Beata

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne INTERDENT
ul. Długa 16B/32
53-658 Wrocław

wizyta już od 100
Bardzo kompetentna, szczegołowo i wyczerpujaco przedstawia plan leczenia i odpowiada na zadawane pytania! Dokładna i skrupulatna! A do tego przemiła i wiecznie usmiechnieta !
Katowice Stomatolog lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Dr Piotr to profesjonalista i dentysta z powołania. Zna się bardzo dobrze na swojej pracy. Bardzo polecam wszystkim osobą , które boją się leczenia kanałowego. W moim przypadku odbyło się to bardzo szybko oraz bezboleśnie- tak jak dr. Piotr powiedział tak i to było.
Dr Puchała jest naprawdę godny zaufania . Nie mogę też pominąć całego zespołu stomatologii " Artyści uśmiechu" cały zespół bardzo miły ,uprzejmy , kompetentny oraz bardzo ...
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Mateusz Stach