dr Grzegorz Klimek

Od 10 lat jestem zadowoloną pacjentką dr Klimka. Wykonywał u mnie kilka skomplikowanych zabiegów stomatologicznych, m.in. podniesienie zatoki szczękowej; wszystkie bardzo precyzyjnie i profesjonalnie. Ponadto implanty (czyli 6 sztuk), które dr Klimek mi wstawił "działają" bez zarzutu, a korony na implantach wyglądają naturalnie i estetycznie. Zastąpiły one wyjmowane protezy zębowe, których pozbyłam się raz na zawsze! Szczerze polecam dr Klimka. To prawdziwy profesjonalista!

Od 10 lat jestem zadowoloną pacjentką
Szczerze polecam dr Klimka. To prawdziwy profesjonalista!

Pana Doktora polecili mi znajomi, którzy korzystają z jego usług od kilku lat. Miałem skomplikowany przypadek. Potwierdziły się bardzo dobre opinie znajomych. Pan Doktor okazał się profesjonalistą, a także niezwykle uprzejmym człowiekiem. Będę polecał wszystkim, zwłaszcza tym, którzy boją się wizyty u stomatologa, gdyż zabieg został wykonany niezwykle delikatnie i skutecznie. Mogę wystawić tylko najwyższe oceny, co niniejszym czynię.

Dr Klimek przyjął mnie dodatkowo z bólem ósemki. Zgodził się tego samego dnia na jej usuniecie - nic innego by mi nie pomogło. Zabieg nie byl najprostrzy (wczesniej 2 innych chirurgów nie chcialo sie podjąć), ale dr poradzil sobie super. Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm i ogromna empatia. Jeszcze raz dziękuję!

Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz. Wykonywal u mnie min. implanty orto podczas leczenia ortodontycznego a przy problemach z ósemką bardzo sprawnie i skutecznie udzielił pomocy. Bardzo polecam Pana doktora. Jestem pacjentką od kilku lat. Szczerze rekomenduje.

dr Grzegorz Klimek leczy całą naszą rodzinę od ponad 2 lat. W naszej opinii jest mistrzem świata w stomatologii estetycznej (licówki, implanty). Znakomicie wykonał przeszczep dziąseł wykorzystując przeszczep łącznotkankowy. Mega dokładność i profesjonalizm! Polecamy w 100%!

W dzieciństwie uszkodziłem jedynki górne. Dr Grzegorz Klimek perfekcyjnie wykonał licówki. Zęby lepiej wyglądają niż przed wypadkiem. Polecam!

Do dr Klimka trafiłam z polecenia koleżanki. Uzębienie miałam w opłakanym stanie i wcześniej korzystałam z konsultacji innych, bardzo znanych i uznawanych stomatologów, implantologów. Już po pierwszej wizycie zaufałam lekarzowi i nie pomyliłam się. Doktor mi wszystko wyjaśniał w sposób, który do mnie przemawiał. Z całą odpowiedzialnością przyznaję, że jest to bardzo kompetentny, sumienny, niezmiernie dokładny lekarz. Do tego cierpliwy, kulturalny, uprzejmy, na bieżąco wyjaśniający i odpowiadający na pytania. Dziwią mnie niektóre wpisy. Dla mnie to po prostu Mistrz. Obecnie cieszę się , że trafiłam właśnie na niego. Z całego serca dziękuję za wszystko i będę Pana polecała.

Bardzo dobry lekarz, usunął mi 8-kę w 4 minuty, której inna chirurg stomatolog nie chciała się podjąć.

U dr Klimka lecze zeby juz od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Bardzo uprzejmy,cierpliwy i profesjonalny. Nie kazda wizyta u dentysty musi byc koszmarem!

Do Doktora Klimka trafiłam z polecenia. Doktor okazał się osobą profesjonalną, rzetelną, cierpliwą i uprzejmą. Godny polecenia.

Do Doktora Klimka trafiłam z polecenia.
Doktor okazał się osobą profesjonalną, rzetelną, cierpliwą i uprzejmą.
Godny polecenia.