dr Grzegorz Klimek

W pełnym słowa znaczeniu Pan dr. osoba o profesjonalnym podejściu do pacjenta. W innych gabinetach miałem „mieć kilka plamek do leczenia” u Pana Grzegorza okazało się że nie podlega to leczeniu, przebarwienie szkliwa. Jestem bardzo zadowolony, z czystym sumieniem polecam !!

Od dzieciństwa ciągle leczę te swoje zęby w różnych gabinetach, tu u dr Klimka jest idealnie - perfekcja, dokładność, nic po łebkach , atmosfera przyjazna, bezpieczna, ale bez zbytniego słodzenia - wszystko tak jak powinno być, rzadkość. Mój pierwszy implant - cudo, wart swojej ceny.

Do dr.Klimka trafiłem z problemem usunięcia zatrzymanego zęba górnej trójki, który ułożył się nad zębami poziomo w kości.Celem ostatecznym jest implant.Zabieg wykonany w mojej ocenie po mistrzowsku....precyzja,pewność,i opanowanie, co najważniejsze skutecznie. Inne gabinety stomatologiczne niechętnie chciały usunąć ząb.Polecam doktora Klimka i gabinet na Warszawskim Mokotowie.

Inny stomatolog leczyłby kanałowo. Pan doktor uratował ząb bez leczenia kanałowego. I wszystko dokładnie wytłumaczył. Bardzo polecam.

Pana Doktora polecili mi znajomi, którzy korzystają z jego usług od kilku lat. Miałem skomplikowany przypadek. Potwierdziły się bardzo dobre opinie znajomych. Pan Doktor okazał się profesjonalistą, a także niezwykle uprzejmym człowiekiem. Będę polecał wszystkim, zwłaszcza tym, którzy boją się wizyty u stomatologa, gdyż zabieg został wykonany niezwykle delikatnie i skutecznie. Mogę wystawić tylko najwyższe oceny, co niniejszym czynię.

Od 10 lat jestem zadowoloną pacjentką dr Klimka. Wykonywał u mnie kilka skomplikowanych zabiegów stomatologicznych, m.in. podniesienie zatoki szczękowej; wszystkie bardzo precyzyjnie i profesjonalnie. Ponadto implanty (czyli 6 sztuk), które dr Klimek mi wstawił "działają" bez zarzutu, a korony na implantach wyglądają naturalnie i estetycznie. Zastąpiły one wyjmowane protezy zębowe, których pozbyłam się raz na zawsze! Szczerze polecam dr Klimka. To prawdziwy profesjonalista!

Od 10 lat jestem zadowoloną pacjentką
Szczerze polecam dr Klimka. To prawdziwy profesjonalista!

Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz. Wykonywal u mnie min. implanty orto podczas leczenia ortodontycznego a przy problemach z ósemką bardzo sprawnie i skutecznie udzielił pomocy. Bardzo polecam Pana doktora. Jestem pacjentką od kilku lat. Szczerze rekomenduje.

Dr Klimek przyjął mnie dodatkowo z bólem ósemki. Zgodził się tego samego dnia na jej usuniecie - nic innego by mi nie pomogło. Zabieg nie byl najprostrzy (wczesniej 2 innych chirurgów nie chcialo sie podjąć), ale dr poradzil sobie super. Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm i ogromna empatia. Jeszcze raz dziękuję!

W dzieciństwie uszkodziłem jedynki górne. Dr Grzegorz Klimek perfekcyjnie wykonał licówki. Zęby lepiej wyglądają niż przed wypadkiem. Polecam!

dr Grzegorz Klimek leczy całą naszą rodzinę od ponad 2 lat. W naszej opinii jest mistrzem świata w stomatologii estetycznej (licówki, implanty). Znakomicie wykonał przeszczep dziąseł wykorzystując przeszczep łącznotkankowy. Mega dokładność i profesjonalizm! Polecamy w 100%!