Stomatolog Warszawa

Stomatolog Warszawa lek. dent. Joanna Niemczyk

Prywatna Praktyka Lekarska
Bryły 6

Polecam!!!!!!!! zasugerowałam się dobrymi opiniami i nie żałuje! wizyta wcale nie tak nieprzyjemna jak się spodziewałam. Polecam wszytkim

Opinia dodana przez: Aleksandra B

Stomatolog Warszawa lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

RTG, Technik dentystyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ból, zbytnie uszczuplenie portfela, przy jednoczesnym zachowaniu idealnego leczenia (bez fuszerki i oszczędności na materiale). Jest gotowy poświęcić swój prywatny czas poza godzinami pracy, gdy zajdzie potrzeba przyjść wcześniej, albo pozostać dłużej w gabinecie. Mam nawet z Doktorem prywatny kontakt telefoniczny w nagłych przypadkach. Jest cierpliwy, zawsze opowiada co robi i w jakim celu. Z empatią podchodzi do pacjenta. Miły, sympatyczny, z poczuciem humoru. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Kowalczyka. Mam nadzieję, że taki pozostanie zawsze, pomimo upływu lat w zawodzie :)

Stomatolog Warszawa lek. dent. Paweł Łachoda

Stomatologia Rodzinna Ferreus
ul. Okrzei 18

Dokładność i wiedza doktora zaskakują w dzisiejszych czasach. Trafiłam z polecenia i dziękuje. Moje zęby są w świetnych rękach, kto trafi do doktora nie pożałuje.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Klinika Estetica
Al. Jerozolimskie 113/115

Byłam przerażona przed wizytą u doktora. Teraz żałuje ze zwlekałam tak długo. Dr Chramiec to na prawde dobry specjalista. polecam wszystkim !!!

Opinia dodana przez: Aleksandra B

Awodent. Przychodnia lekarsko - dentystyczna
Łukasza Gołębiowskiego 2

Byłam u Pana Doktora po raz drugi. I drugi raz utwierdziłam się w przekonaniu, że ma złote ręce. Delikatnie, fachowo, bez bólu, a na dodatek bardzo ładny efekt ! Polecam doktora Woroncowa z całego serca.
Agnieszka z Warszawy

Agnieszka z Warszawy

Opinia dodana przez: Agnieszka
Stomatolog Warszawa lek. dent. Wojciech Radwański

lek. dent. Wojciech Radwański

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Awodent. Przychodnia lekarsko - dentystyczna
Łukasza Gołębiowskiego 2

Za dotychczasową wykonaną prace bardzo Doktorowi dziękuje. Życzę sukcesów w dalszej pracy oraz zdrowia. pacjent

Opinia dodana przez: ed

Stomatolodzy w mieście Warszawa