Stomatolog Warszawa

Stomatolog Warszawa lek. dent. Joanna Niemczyk

Prywatna Praktyka Lekarska
Bryły 6

Polecam!!!!!!!! zasugerowałam się dobrymi opiniami i nie żałuje! wizyta wcale nie tak nieprzyjemna jak się spodziewałam. Polecam wszytkim

Stomatolog Warszawa dr n. med. Piotr Wychowański

Wychowański Stomatologia
Rakowiecka 9

1 - podeście do pacjenta idealne, czego bardzo brakuje tego u innych lekarzy. Pan Wychowański wytłumaczył jasno co będziemy robić, 2- daje się poczuć bezpiecznie i pewnie na fotelu, 3 - i najważniejsze, poprawił mi zęby pod innym stomatologu. Spędzało mi to sen z powiek, a teraz mam piękny uśmiech, a co ważne zdrowy i to w kilka wizyt! jestem u Pana doktora pod kontrolą i szczerze innym polecam. Klinika również zadbana, dobry kontakt z personelem który jest miły i pomocny.

Stomatolog Warszawa lek. dent. Małgorzata Wiśniewska

Stomatolog Warszawa lek. dent. Beata Zarzycka-Witek

Stomatolog Warszawa lek. dent. Łukasz Osiński

lek. dent. Łukasz Osiński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Stomatolog Warszawa lek. dent. Paweł Łachoda

Stomatologia Rodzinna Ferreus
ul. Okrzei 18

Dokładność i wiedza doktora zaskakują w dzisiejszych czasach. Trafiłam z polecenia i dziękuje. Moje zęby są w świetnych rękach, kto trafi do doktora nie pożałuje.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Klinika Estetica
Al. Jerozolimskie 113/115

Byłam przerażona przed wizytą u doktora. Teraz żałuje ze zwlekałam tak długo. Dr Chramiec to na prawde dobry specjalista. polecam wszystkim !!!

Awodent. Przychodnia lekarsko - dentystyczna
Łukasza Gołębiowskiego 2

Byłam u Pana Doktora po raz drugi. I drugi raz utwierdziłam się w przekonaniu, że ma złote ręce. Delikatnie, fachowo, bez bólu, a na dodatek bardzo ładny efekt ! Polecam doktora Woroncowa z całego serca.
Agnieszka z Warszawy

Agnieszka z Warszawy

Opinia dodana przez: Agnieszka
Stomatolog Warszawa lek. dent. Wojciech Radwański

lek. dent. Wojciech Radwański

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Awodent. Przychodnia lekarsko - dentystyczna
Łukasza Gołębiowskiego 2

Za dotychczasową wykonaną prace bardzo Doktorowi dziękuje. Życzę sukcesów w dalszej pracy oraz zdrowia. pacjent

Opinia dodana przez: ed

Stomatolodzy w mieście Warszawa