Stomatolog Warszawa

Bardzo polecam Panią Doktor ! Cala ciążę leczyła mi zęby i nie mam nic do zarzucenia :) Zero bólu i stresu - jestem mega zadowolona ! Miałam duże problemy z uzębieniem a Pani Jaworska wszystko co mogła wyleczyła w przyjaznej i miłej atmosferze :) Ceny bardzo przystępne a nie z kosmosu. Z całego serca polecam osobom w każdym wieku !
Opinia dodana przez: Martyna

lek. dent. Kacper Kalina

Implantolog, Chirurg stomatolog

KalinaDent
ul. Orzycka 8 lok.34a

Zgłosiłem się z dużą zmianą w szczęce, okazało się, że jest to keratocysta. Zabieg wycięcia wykonywany był w znieczuleniu miejscowym i został wykonany przez doktora wzorowo.

Z lekarzami z różnych dziedzin miałem już niestety trochę do czynienia.
Trafić na osobę kompetentną jest ciężko, ale na taką która jest do tego: zaangażowana, zdolna do empatii, kulturalna, wyrozumiała, cierpliwa i co najważniejsze, potrafi podejść do pacjenta indywidualnie to rzecz wręcz ...
Opinia dodana przez: Adrian
Warszawa Stomatolog lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Chirurg stomatolog, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 1, lok. U9

Dobrze, że się zdecydowałem. Polecam Pana Lutostańskiego i te gabinety. Czystko, elegancko i dla mnie co najważniejsze bezboleśnie i jak na Warszawskie warunki cena na prawdę przystępna. Istotne było, że lekarz poinformował mnie co i jak i dlaczego tak się dzieje, co będziemy robić i przedstawił jakie są tego koszty, wszystko czarno na białym bez dodatkowego wciskania kosztów na siłę. Jestem zadowolony z całego procesu leczenia. Dla zmotoryzowanych ciężko zaparkować, ...
Opinia dodana przez: Łukasz

dr Grzegorz Klimek

Klimek Dental Office
Modzelewskiego 63, lok. U2

Od dzieciństwa ciągle leczę te swoje zęby w różnych gabinetach, tu u dr Klimka jest idealnie - perfekcja, dokładność, nic po łebkach , atmosfera przyjazna, bezpieczna, ale bez zbytniego słodzenia - wszystko tak jak powinno być, rzadkość. Mój pierwszy implant - cudo, wart swojej ceny.
Opinia dodana przez: Małgorzata
Warszawa Stomatolog lek. dent. Paweł Łachoda

lek. dent. Paweł Łachoda

Stomatologia Rodzinna Ferreus
ul. Okrzei 18

Dokładność i wiedza doktora zaskakują w dzisiejszych czasach. Trafiłam z polecenia i dziękuje. Moje zęby są w świetnych rękach, kto trafi do doktora nie pożałuje.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Ewa Janocha

ul. gen. Józefa Zajączka 8/20

lek. stom. Andrzej Chramiec

Klinika Estetica
Al. Jerozolimskie 113/115

To najlepszy stomatolog na świecie . Nigdy się nie poddaje i zawsze wygrywa 🤗👏🏻 A tak serio to pełen profesjonalizm, doświadczenie, zdolności i wiedza.
Opinia dodana przez: Aneta i Wojtek

Stomatolodzy w Warszawie