lek. dent. Paweł Łachodalek. dent. Paweł Łachoda - zdjęcie profilowe

lek. dent. Paweł Łachoda

Paweł Łachoda – lekarz dentysta, dla którego praca jest życiową pasją.

Od zawsze jest zafascynowany nowoczesną stomatologią, a ...

Paweł Łachoda – lekarz dentysta, dla którego praca jest życiową pasją.

Od zawsze jest zafascynowany nowoczesną stomatologią, a w szczególności endodoncją, implantologią, protetyką i leczeniem z użyciem mikroskopu zabiegowego, lasera i innego nowoczesnego sprzętu.

Doktor Paweł Łachoda uważa, że łączenie wiedzy i umiejętności z różnych dziedzin stomatologii pomoże mu w dążeniu do osiągania zamierzonych efektów terapii.

Stara się leczyć swoich Pacjentów tak, jak sam chciałby być leczony.

Dokładność i wiedza doktora zaskakują w dzisiejszych czasach. Trafiłam z polecenia i dziękuje. Moje zęby są w świetnych rękach, kto trafi do doktora nie pożałuje.

Polecam go w 100%. Odkąd chodzę do Pana Doktora nie muszę poprawiać np. żadnych żle wypełnionych kanałów już ( a miałąm prawie wszystkie do poprawy po poprzednikach) . Profesjonalizm w pełni. Jest bardzo dokładny i mam pełne zaufanie do niego. Zawsze miaąłm kłopty z zębami od wczesnych lat i na szczęście poznaąłm tego lekarza i nie zamienię go już na innego. Miły kulturalny . Jedyny minus dość drogi . ANIA

Wspaniały lekarz stomatolog. Profesjonalista i znakomity fachowiec. Na pierwszy rzut oka już widać, że do swojej pracy podchodzi z wielką pasją i zaangażowaniem. Poprostu kocha swój zawód. Bardzo dokładny i skrupulatny we wszystkim co robi. Ponadto bardzo miły i sympatyczny człowiek, obdarzony znakomitym poczuciem humoru. Polecam każdemu pacjentowi wizytę u Pana doktora Pawła Łachody. Napewno nikt nie wyjdzie z jego gabinetu niezadowolony. Małgorzata

Małgorzata

To niesamowicie skromny i przemiły lekarz. Jego pasją jest stomatologia i to widać na każdym kroku. To co większość dentystów spisuje na straty on próbuje leczyć i ratuje. Jest świetnym endodontą i protetykiem. Wytłumaczy i wyjaśni, jego indywidualne podejście do każdego, cierpliwość i dokładność dają efekty na lata. Polecam każdemu, bo śmiało mogę stwierdzić, że to jeden z lepszych dentystów w Warszawie.

Chodzę do dr Pawła od kilku lat i musze powiedzieć że jest najlepszym stomatologiem z jakim miałem doczynienia a problemów mam z zebami od dziecinstwa wiele. Dr zawsze zaskakuje mnie swoim poczuciem humoru, wprawia w dobry nastrój. Skrupulatnie i dokladnie zawsze objasnia istotę problemu, tłumaczy leczenie. Szcegolnie polecam przy leczeniu kanałów - jedyny stomatolog po którym nie trzeba poprawiac po latach wypełnień.

Jest bardzo dobrym specjalistą w leczeniu kanałowym, protetycznym i zachowawczym.Poświęca bardzo dużo czasu na wytłumaczenie pacjentowi procesu leczenia.Gabinet pana doktora przypomina laboratorium jest tam dużo profesjonalnego sprzętu, który jest wykorzystywany w trakcie wizyty.Nigdy tyle nie wiedziałam o własnych zębach. Leczę się u doktora już od wielu lat i cieszę się wspaniałym uśmiechem. Gorąco polecam Maria