lek. stom. Agnieszka Szcześniak-Topórlek. stom. Agnieszka Szcześniak-Topór - zdjęcie profilowe

lek. stom. Agnieszka Szcześniak-Topór

NAJLEPSZA STOMATOLOGIA DLA CAŁEJ RODZINY

NAJLEPSZA STOMATOLOGIA DLA CAŁEJ RODZINY
Od 2006 roku, kiedy to otworzyłam Praktykę Stomatologiczną bestDent na warszawskim Bemowie, pomagamy naszym pacjentom w utrzymaniu zdrowego i pięknego uśmiechu na każdym etapie życia.

Naszą intencją jest służyć naszym pacjentom wiedzą, doświadczeniem, najwyższą starannością swej pracy, ale także dobrym słowem, wyrozumiałością i zrozumieniem w rodzinnej atmosferze nowoczesnego gabinetu.

Bardzo cieszę się, że naszymi pacjentami są całe rodziny. Mamy już liczną grupę pacjentów, z którymi znamy się jeszcze ‘’sprzed urodzenia’’, kiedy to odwiedzali nasz gabinet jeszcze w brzuchu mamy. Szczególną grupą pacjentek są bowiem dla nas kobiety w ciąży, którym służymy radą także w kwestii pielęgnacji jamy ustnej maleństwa. Rodzice siadając na naszym komfortowym fotelu stomatologicznym dają swym pociechom doskonały przykład jak dbać o zęby, aby były one zdrowe i piękne przez całe życie.

Dla dzieci mamy kolorowe wypełnienia z brokatem, bezigłowe znieczulenia, piękne nagrody po wizycie.

Dorosłym oferujemy małoinwazyjne odbudowy adhezyjne z włókien szklanych, najwyższej jakości estetyczne wypełnienia technika warstwową, śnieżnobiały uśmiech dzięki wybielaniu, licówkom, koronom pełnoceramicznym.

Odtwarzamy brakujące zęby, stosując nowoczesne mosty adhezyjne z włókien szklanych, pełnoceramiczne korony i mosty, estetyczne i funkcjonalne bezmetalowe protezy elastyczne oraz implanty.

Łatwiej zapobiegać niż leczyć , dlatego na pierwszym miejscu jest dla nas PROFILAKTYKA. Próchnica wcześnie wykryta to krótka, bezbolesna i mniej kosztowna wizyta i brak powikłań w przyszłości. Zawsze w dogodny dla pacjenta sposób przypominamy o wizytach kontrolnych i profilaktycznych co 6 miesięcy dorośli i co 3 miesiące dzieci.

Wszystkie zabiegi wykonujemy kierując się zasadą ‘’mini-max’’ tj minimalnej ingerencji i maksymalnego efektu. Rozsądnie podchodzimy do problemów stomatologicznych starając się wraz z pacjentem wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

Nie ma nic cenniejszego niż NATURA dlatego z szacunkiem podchodzimy do opracowania tkanek zęba i kości. Kierujemy się zasadą oszczędnego opracowania zęba przy leczeniu zachowawczym i protetyce oraz szanowania kości podczas usuwania zębów. Staramy się jak najdłużej zachować ząb własny pacjenta wiedząc, że żaden implant nie zastąpi naturalnego zęba, który za pomocą nerwów i naczyń połączony jest z całym organizmem. Odbiera on bodźce dotykowe, termiczne, nacisku i przekazuje je do centralnego układu nerwowego, wywołując odruchową reakcję zwrotną. Naturalny ząb, przenosząc fizjologiczne obciążenia na kość najlepiej chroni ją przed zanikiem.

Pomagamy pacjentom z paradontozą w jak najlepszym utrzymaniu właściwej higieny, szynujemy rozchwiane zęby włóknem szklanym lub szynoprotezą. Przeprowadzamy zabiegi odtwarzające ubytki w kości.
Zdrowy styl odżywiania to nie tylko zdrowe zęby, smukła sylwetka, ale także dobre samopoczucie każdego dnia. Dlatego propagujemy wśród naszych pacjentów zdrową, naturalną i ekologiczną dietę.

Z czystym sumieniem mogę polecić p. Agnieszkę i BestDent. Pełen profesjonalizm. Osoba bardzo kompetentna i przemiła . Z chęcią tam wrócę.

Pani dr bardzo kompetentna, szczegółowo i cierpliwie opisała stan moich zębów i konieczne zabiegi. Dodatkowo bardzo delikatna, empatyczna. W trakcie wypełniania ubytków ból nie odczuwalny w ogóle! Polecam :)

Pani Agnieszko bardzo dziękuję za wspaniałe wykonanie mojego uzębienia. Piękne dzieło. Pani lek.dent Agnieszka Szcześniak-Topór pracuje profesjonalnie, przez ostatni czas leczyła moje zęby i wykonała most, który przechodzi moje najśmielsze oczekiwania, w ogóle nie widać różnicy z prawdziwymi zębami. Polecam każdemu wizyty u Pani Agnieszki, na pewno nie będziecie zawiedzeni, a wręcz przeciwnie będziecie zachwyceni pracą, rzetelnością wykonania i podejściem do pacjenta. Wszystkiego najlepszego Pani Agnieszko.

świetny specjalista w swoim rodzaju, a co najważniejsze komunikatywny. bardzo polecam.

Wspaniała,młoda lekarka,kompetentna,uczciwie wykonuje swój zawód,na pewno była swietną studentką,w dalszym ciągu widać,że się kształci i rozwija,vide certyfikaty i dyplomy.Odwiedzając jej gabinet wiem,że jestem w najlepszych rękach.

doskonaly specjalista, pelen profesjonalizm i bardzo mila dla pacjenta

doskonaly specjalista, pelen profesjonalizm i bardzo mila dla pacjenta