lek. dent. Marcin Bielickilek. dent. Marcin Bielicki - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Marcin Bielicki

Telefon kontaktowy :
600343655 lub
943743654 Dental-Bis

Chętnie pomogę,proszę o telefon lub wiadomość sms.Pozdrawiam serdecznie.

Telefon kontaktowy :
600343655 lub
943743654 Dental-Bis

Chętnie pomogę,proszę o telefon lub wiadomość sms.Pozdrawiam serdecznie.

Pan Marcin to nie tylko stomatolog z prawdziwego zdarzenia a także czarodziej. Ja-młoda kobieta miałam bardzo duży kompleks na punkcie moich zębów. Były w tragicznym stanie. Pan Marcin udowodnił mi, że chcieć to móc. Chciałam piękny uśmiech i już prawie go mam. Jakość wykonywany usług przez Pana Marcina są na najwyższym poziomie. Ja bardzo bałam się iść do dentysty - chyba nabawiłam się fobii za dzieciaka. Dziś odliczam dni do kolejnej wizyty-chyba bardziej się cieszę z wizyty niż nie jedna kobieta z wizyty u kosmetyczki 😊. Jeśli boisz się dentysty tak panicznie jak ja się bałam-wybierz Pana Marcina. Przemiły doktor, którego polecam z czystym sumieniem i całym sercem!

ps.plomba czy przygotowywanie ząbków pod korony to dla doktora pikuś. Widać, że robi to od dawna i poświeca pacjentowi cała swoją uwagę. Mogłabym pisać i pisać jaki fach w ręku ma Pan Marcin-ale sami idźcie, zobaczcie a będziecie wdzięczni za super dentystę jak ja.

Jeśli na leczenie kanałowe jakiegokolwiek zęba to tylko do Pana Marcina. Dzięki takiemu leczeniu uratował mi zęba ( a właściwie górną lewą czwórkę), który był w bardzo złym stanie. Doktor Marcin już na pierwszej wizycie zapewnił mnie, że nie ma co się stresować bo nie odczuje żadnego bólu i tak też się stało. Na każdej z trzech wizyt zero bólu, miła atmosfera, a co najważniejsze profesjonalne podejście do pacjenta i szczegółowe wyjaśnienie każdego etapu leczenia. Ząb uratowany i za to bardzo dziękowałam doktorowi. Szczerze każdemu polecam w 100 % doktora Marcina. Dla mnie to nie tylko lekarz stomatolog a specjalista z powołania.

Najlepszy lekarz!! Ten człowiek zasługuje na duży sukces! Jest świetny pod względem wykonywania swojej pracy i przy Tym jest świetnym człowiekiem z którym można ze spokojem można się rozluźnić i niczym nie martwić. Ma świetne poczucie humoru,,ma bardzo dobre nastawienie do pracy i jak to po tym człowieku widać,to i do życia tak samo ,więc bez dwóch polecam gorącą Pana Marcina Bielickiego.

Cierpię na dentofobie. Poszedłem do Pana Marcina po dość długiej przerwie i z licznymi ubytkami. Wytłumaczyłem o co chodzi i jako pierwszy z dentystów w Szczecinku nie narzekał tylko zabrał się do roboty. Szok, nic nie bolało, wszystko Pan Marcin mi wytłumaczył i od razu powiedział o kosztach leczenia. Profesjonalista w swoim fachu, byłem już w wielu gabinetach dentystycznych w Szczecinku i nie ma sobie równych. W końcu idę do dentysty z uśmiechem na twarzy a nie ze strachem, który zawsze mi towarzyszył gdy chodziłem gdzie indziej. Polecam w 100%!

Pełen profesjonalizm i sumienne podejście do sprawy. Jestem zadowolony z każdej wizyty . Zaufanie godne polecenia i miła atmosfera . Polecam jak najbardziej Pana Marcina , pan doktor naprawdę wie co robić żeby pacjent był zadowolony z każdej wizyty :)

Polecam i to w 100%.Pan Marcin to lekarz któremu można zaufać. Mój próg bólu jest bardzo niski i dentystę odwlekam na maksa jak tylko się da. A że dwa lata temu dostałam namiar na Pana Marcina to za każdym razem kiedy jestem w Pl zaliczam wizytę tzn.minimum raz w roku a czasami 2 zależy od potrzeby.Konkretny i z cierpliwością.A co najważniejsze to to że ci którzy przychodzą to pacjenci a nie klienci.Pozdrawiam.

Witam, jestem pacjentką dr. M. Bielickiego. Ostatnio musiałam usunąć ósemkę, dodam że nie jestem łatwym pacjentem, a tu jeszcze zgorzel. U Doktora trwało to kilka minut, pełen profesjonalizm, nic nie czułam i chciałam dodać, że dla mnie doktor przede wszystkim jest empatycznym człowiekiem dlatego zawsze polecę go dla przyjaciół.

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pana Doktora. Profesjonalnie, szybo, bez bólu i w mojej sytuacji osobistej pełna wyrozumiałość. Doktor uratował mi zęba po spartaczeniu roboty przez poprzedniego "stomatologa". W pełni POLECAM, dobry lekarz stomatolog to skarb i warto nawet dojeżdżać ileś kilometrów, bo zdrowie zębów to podstawa !! Czytając inne komentarze tylko upewniam się w przekonaniu, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku

Witam serdecznie wszystkich przyszlych pacjetow pana doktora Marcin Bielicki ... Z czystym sumieniem polecam ... Profesjonalizm ... Szybko... Sprawnie ... Bardzo mila opsluga lekarska jak i calego personelu 😊 Z calego serca dziekuje panie doktorze Marcin Bielicki i do zobaczenia 😊

Z czystym sumieniem polecam ...
Z calego serca dziekuje panie doktorze Marcin Bielicki i do zobaczenia 😊

Pełna profeska! Szybko, sprawnie i dokładnie w miłej atmosferze. Polecam z czystym sumieniem.