lek. dent. Marcin Bielickilek. dent. Marcin Bielicki - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Marcin Bielicki

Telefon kontaktowy :
600343655

Chętnie pomogę,proszę o telefon lub wiadomość sms.Pozdrawiam serdecznie.

Telefon kontaktowy :
600343655

Chętnie pomogę,proszę o telefon lub wiadomość sms.Pozdrawiam serdecznie.

Jeśli na leczenie kanałowe jakiegokolwiek zęba to tylko do Pana Marcina. Dzięki takiemu leczeniu uratował mi zęba ( a właściwie górną lewą czwórkę), który był w bardzo złym stanie. Doktor Marcin już na pierwszej wizycie zapewnił mnie, że nie ma co się stresować bo nie odczuje żadnego bólu i tak też się stało. Na każdej z trzech wizyt zero bólu, miła atmosfera, a co najważniejsze profesjonalne podejście do pacjenta i szczegółowe wyjaśnienie każdego etapu leczenia. Ząb uratowany i za to bardzo dziękowałam doktorowi. Szczerze każdemu polecam w 100 % doktora Marcina. Dla mnie to nie tylko lekarz stomatolog a specjalista z powołania.

Cierpię na dentofobie. Poszedłem do Pana Marcina po dość długiej przerwie i z licznymi ubytkami. Wytłumaczyłem o co chodzi i jako pierwszy z dentystów w Szczecinku nie narzekał tylko zabrał się do roboty. Szok, nic nie bolało, wszystko Pan Marcin mi wytłumaczył i od razu powiedział o kosztach leczenia. Profesjonalista w swoim fachu, byłem już w wielu gabinetach dentystycznych w Szczecinku i nie ma sobie równych. W końcu idę do dentysty z uśmiechem na twarzy a nie ze strachem, który zawsze mi towarzyszył gdy chodziłem gdzie indziej. Polecam w 100%!

Polecam i to w 100%.Pan Marcin to lekarz któremu można zaufać. Mój próg bólu jest bardzo niski i dentystę odwlekam na maksa jak tylko się da. A że dwa lata temu dostałam namiar na Pana Marcina to za każdym razem kiedy jestem w Pl zaliczam wizytę tzn.minimum raz w roku a czasami 2 zależy od potrzeby.Konkretny i z cierpliwością.A co najważniejsze to to że ci którzy przychodzą to pacjenci a nie klienci.Pozdrawiam.

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pana Doktora. Profesjonalnie, szybo, bez bólu i w mojej sytuacji osobistej pełna wyrozumiałość. Doktor uratował mi zęba po spartaczeniu roboty przez poprzedniego "stomatologa". W pełni POLECAM, dobry lekarz stomatolog to skarb i warto nawet dojeżdżać ileś kilometrów, bo zdrowie zębów to podstawa !! Czytając inne komentarze tylko upewniam się w przekonaniu, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku

polecam Dr Marcina pod każdym względem! wie co robi, fach w ręku niesamowity! miły, sympatyczny profesjonalny lekarz! klimat w gabinecie bardzo fajny- a jak dla mnie to ważne! siedzę na poczekalni, słysze dźwięk wiercenia i nic to na mnie nie robi :-) chce się WRACAĆ!

Moim problemem był strach przed wizytu u stomatloga . Mieszkam 9 lat na Islandii wiec tak dlugo nie byłem na żadnej wizycie. Wyszukałem w necie dr. Marcina i postanowiłem przyleciec i wyleczyć wszystkie zęby. Teraz stwierdzam że jednak nie trzeba sie bać wszystko przebiegło bezboleśnie. Leczenie specjalistyczne . W gabinecie miła atmosfera . Polacam każdemu Dr. Marcina

Bazujac na moim wiloletnim doswiadczeniu z innymi stomatologami chcialabym napisac, ze zadko spotyka sie tak profesionalnego, ambitnego, milego lekarza. Doktor Marcin poswiecil maximum czasu abym czula sie komfortowo podczas leczenie. Samo leczenie bylo wykonane na najwyzszym poziomie. Odtworzona korona zeba jest przepiekna. Leczenie bylo bezbolesne. Dodam jeszcze ze moja 4 letnia corka rowniez polubila Doktora Marcina, ma on bowiem wspaniala podekscie do dzieci. Bardzo polecam i serdecznie dziekuje za profesionalna obsluge.

Bardzo polecam i serdecznie dziekuje za profesionalna obsluge.

Polecam w 100%. U takiego Dr nie strach leczyć uzebienie😊 wszystko fachowo, profesjonalnie i najważniejsze bez bólu. Ponadto przyjęcie pacjenta z pełną kulturą. Jeszcze raz polecam.

I am from London and was visiting friends in Poland. I required emergency dental treatment and I was recommended Dr Bielicki. I am so glad that i chose to go and see him. He was very professional and very accomodating considering I was only in the area for a few days. I cannot praise him enough and I was so impressed that if I ever need major dental treatment again I would seriously consider travelling over to Poland rather than seeing a dentist on the UK.

Z pełną odpowiedzialnością polecam Dr Marcina. Mimo, że od zawsze bałem się stomatologów jak ognia, akurat on potrafił cały ten lęk zniwelować i sprawić, że na nowo mogę się cieszyć pięknym uśmiechem. Podczas wizyty Pan Marcin był bardzo dokładny i skrupulatny w swojej pracy a przy tym potrafił sprawić, ze atmosfera była luźna. Dziękuję i na pewno zacznę się stawiać na kolejne wizyty kontrolne!