lek. dent. Marcin Bielickilek. dent. Marcin Bielicki - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Marcin Bielicki

NOWE MIEJSCE przyjęć !!!

Gabinety "Bieliccy Stomatologia"
78-400 Szczecinek ul. Generała
Stefana Grota Roweckiego 55.

Rejestracja :+48538466778

NOWE MIEJSCE przyjęć !!!

Gabinety "Bieliccy Stomatologia"
78-400 Szczecinek ul. Generała
Stefana Grota Roweckiego 55.

Rejestracja :+48538466778
Pn.-Pt. : 9.00-17.00

Proszę o telefon, a my postaramy
się w jak najszybszym terminie
ustalić dla Państwa wizytę.

Pozdrawiam serdecznie.
Lek.stom. Marcin Bielicki

Jestem pod bardzo dużym wrażeniem. Syn 7 lat, miał bardzo dużą traumę po poprzednim dentyście, każda wizyta kończyła się zaciskaniem ust i niestety wizyty były przekładane. Rozkładałam ręce. W końcu trafiliśmy na Pana Marcina, podejście do dzieci rewelacja, mój syn pyta kiedy kolejny raz pójdziemy, wygonić robale. Poprostu medal dla Pana Marcina.

Cudowne podejście do pacjenta. Zrozumienie i dostosowanie się do potrzeb klienta. Technika wykonania,profesjonalizm i komfort zabiegów na najwyższym poziomie. Polecam. 💙🦷

Po wielu rekomendacjach i ogromie pozytywnych opinii na temat Dr Bielickiego zdecydowałam się na zmianę dentysty. Osobiście nie miałam przyjemności usiąść na jego fotelu ale uratował zęby mojego syna, które wymagały sporo pracy (jednym z nich było leczenie kanałowe) Syn był u 2 innych "stomatogow", którzy odmówili leczenia a inny nawet zaproponował usunięcie zęba! Ząb wyleczony bez problemu, syn szczęśliwy a ja niezmiernie wdzięczna. Ubytkow było sporo, wcześniej nie zauważonych przez innych w tym zaczynająca się próchnica w jedynce i dwójce. Wszystko zrobione solidnie i estetycznie. Miałam styczność z wieloma stomatologami, jedni dobrzy,drudzy gorsi a o innych nie chce pamiętać. Dr Bielicki zdecydowanie najlepszy! Szczerze polecam

Profesjonalne podejście do pacjenta,szybka i precyzyjna obsługa.Sprosta wszystkim problemom związanym z uzębieniem. Pan Marcin dobrze wie co robić i naprawdę jest stomatologiem z prawdziwego zdarzenia. Polecam ! Najlepszy dentysta w Szczecinku

Pan doktor jest bardzo profesjonalnym, rzeczowym a zarazem miłym lekarzem. Gabinet jest zawsze czysty i przygotowany do przyjęcia kolejnego pacjenta. Serdecznie polecam!

Pan doktor jest bardzo profesjonalnym, rzeczowym a zarazem miłym lekarzem.

Pełen profesjonalizm, lekarz godny zaufania i bardzo sympatyczny człowiek. Wizyta przebiega w miłej atmosferze oraz bezboleśnie :) Zdecydowanie polecam !

Dr Bielicki jest chyba najlepszym dentystą z którym miałam kiedykolwiek do czynienia. Pełen profesjonalizm, wiedza, podejście do pacjenta. Już przy pierwszej wizycie z dokładnością powiedział mi co mam do zrobienia, nawet powiedział przyczynę moich częstych boli głowy… zęby wyleczone starannie i bardzo estetycznie! Wielka uwagę przekłuwa na wygląd - wszystkie małe bruzdki odbudowuje :) bardzo, bardzo, bardzo polecam dr Bielickiego. Ja na 100% wrócę na fotel jak tylko przyjdzie taka potrzeba. I rodzinie już tez zarekomendowałam.

Pan Marcin, pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt, lekarz z powołania godny polecenia. Kompleksowa, dokładna, bezbolesna i komfortowa opieka stomatologiczna. Najlepszy dentysta w mieście.

Profesjonalista zasługujący na szacunek pacjenta. Lekarz empatyczny, stosujący nowoczesne metody leczenia, zwracający uwagę na estetykę. Pacjent czuje się w pełni zaopiekowany. Dziękuję Doktorze za fachowość i podmiotowe traktowanie!!!!

Wysokiej klasy specjalista!!! Godny zaufania!!! Nie unika przypadków trudnych, którym dzięki profesjonalizmowi potrafi zawsze sprostać. Empatyczny, zainteresowany stanem pacjenta. Z własnej inicjatywy inicjuje kontakt telefoniczny, aby zapytać o stan pacjenta po skomplikowanej interwencji. Długotrwały efekt leczenia, bez efektów bólowych. Stosuje nowoczesne metody leczenia. Panie doktorze Bielicki dziękuję, że można na Pana liczyć. Wdzięczny pacjent!