lek. dent. Marcin Bielickilek. dent. Marcin Bielicki - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Marcin Bielicki

NOWE MIEJSCE przyjęć !!!

Gabinety "Bieliccy Stomatologia"
78-400 Szczecinek ul. Generała
Stefana Grota Roweckiego 55.

Rejestracja :+48538466778

NOWE MIEJSCE przyjęć !!!

Gabinety "Bieliccy Stomatologia"
78-400 Szczecinek ul. Generała
Stefana Grota Roweckiego 55.

Rejestracja :+48538466778
Pn.-Pt. : 9.00-17.00

Proszę o telefon, a my postaramy
się w jak najszybszym terminie
ustalić dla Państwa wizytę.

Pozdrawiam serdecznie.
Lek.stom. Marcin Bielicki

Pełen profesjonalizm. Fajne podejście do dzieci. Zarówno dzieci jak i my jestesmy zadowoleni. Polecam

Właśnie wyszedłem po usunięciu ósemki. Bałem się okrutnie i niepotrzebnie bo wszystko przebiegło bezboleśnie w super atmosferze. Polecam w 100 procentach.

Nie dawno skończyłam leczenie u pana doktora, jestem bardzo zachwycona jakością usług. Zabiegi odbywały się pod miłą atmosferą,ze zrozumieniem i bez boleśnie. Lekarz na lata. Polecam

Bardzo dobry lekarz,kompetentny,profesjonalny,miły i wspaniały fachowiec polecam wszystkim !!!! Zero stresu!!!

Z racji strachu przed dentystą miałem wielkie opory. Natomiast jestem mile zaskoczony. Świetne podejście, rzetelny, konkretny no i co najważniejsze leczenie bez bólu. Mam nadzieje ze lekarz na lata. POLECAM !!!!!!!

Rozpocznę od pełnego profesjonalizmu. Z zasady nie lubię dentystów, natomiast tutaj przemiłe zaskoczenie. 1. Profesjonalnie 2. Bezboleśnie 3.

1. Profesjonalnie
2. Bezboleśnie

Fantastyczny lekarz z dużą empatią! Rzetelny, konkretny, zwraca uwagę na najmniejszy szczegół podczas wizyty. Wszystko dokładnie tłumaczy. Moje zęby wyglądają teraz świetnie, uśmiech nie znika mi z twarzy. Polecam!

Nie wiem co chwalić w pierwszej kolejności. Innowacyjne metody leczenia, szybko, dokładnie i bezboleśnie. Sam stomatolog jest perfekcjonistą i profesjonalistą w swoim fachu.

Byłem u doktora Marcina celem wykonania licówek kompozytowych.Efekt po jednej wizycie SUPER,jestem bardzo usatysfakcjonowany i na pewno mogę polecić doktora. Bardzo Dobre podejście i kontakt z pacjentem,profesjonalnie.

Bardzo Dobre podejście i kontakt z pacjentem,profesjonalnie.

Profesjonalna opieka,super podejście do pacjenta i było bezboleśnie co jak dla mnie jest bardzo ważne!!! POLECAM :)))

POLECAM :)))