lek. dent. Marcin Bielickilek. dent. Marcin Bielicki - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Marcin Bielicki

NOWE MIEJSCE przyjęć !!!

Gabinety "Bieliccy Stomatologia"
78-400 Szczecinek ul. Generała
Stefana Grota Roweckiego 55.

Rejestracja :+48538466778

NOWE MIEJSCE przyjęć !!!

Gabinety "Bieliccy Stomatologia"
78-400 Szczecinek ul. Generała
Stefana Grota Roweckiego 55.

Rejestracja :+48538466778
Pn.-Pt. : 9.00-17.00

Proszę o telefon, a my postaramy
się w jak najszybszym terminie
ustalić dla Państwa wizytę.

Pozdrawiam serdecznie.
Lek.stom. Marcin Bielicki

Swietny specjalista. Super podejscie do pacjenta i bezstresowa atmosfera. Jasno i wyraznie tlumaczy co bedzie robic i dlaczego tak. Mieszkam za granica ale zabki lecze tylko u pana doktora Marcina.

Pan Marcin jest super najlepszym i najdokladniejszym stomatologiem.Zawsze usmiechniety,uprzejmy a przede wszystkim dokladny i delikatny.Profesjonalne podejscie.Jestem zadowolona z wizyt i leczenia.Nie wyobrazam sobie wizyt u innego stomatologa.Polecam wszystkim dr.M.Bielickiego.

Pan Marcin jest wspaniałym specjalistą : kompetentny, dokładny , zawsze uśmiechnięty , wspaniały kontakt z pacjentem, przebieg leczenia zawsze objaśniony JAK POWIEDZIAŁ W CZASIE JEDNEJ Z WIZYT: " TO NIE FABRYKA" I TEGO SIĘ TRZYMA NIE ILOŚĆ PACJENTÓW , ALE JAKOŚĆ WYKONANEJ USŁUGI MA ZNACZENIE. Polecam małym i dużym :)

Wspaniały Lekarz ,przemiły ,uśmiechnięty i kompetentny . Bardzo serdecznie polecam ,szczególnie osobą ,które tak jak ja przeszły traumę w dzieciństwie związaną z dentystą szkolnym .

Przemiły i przesympatyczny. Konkretny i profesjonalny. W końcu odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Gorąco polecam.

Przemiły i przesympatyczny.
Konkretny i profesjonalny.
W końcu odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.
Gorąco polecam.

Pan Marcin jest najlepszym stomatologiem u jakiego do tej pory byłam. Jestem bardzo zadowolona, ma profesjonalne podejście do pacjenta. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy przed leczeniem. A przede wszystkim jest bardzo miła atmosfera w gabinecie. Jak najbardziej polecam wszystkim. :)

Pełen profesjonalizm, życzliwość, zrozumienie. Stomatolog z powołania. Polecam wszystkim, nawet tym unikajacym wizyt w gabinecie stomatologicznym.

Polecam wszystkim a szczególnie rodzicom najmłodszych pacjentów. Doskonałe podejście do dzieci ( czego dowodem jest galeria laurek od dzieciaków ) i słowa uznania od wdzięcznych rodziców. Pacjenci mogą liczyć na profesjonalną pomoc i obsługę.

Najlepszy stomatolog w mieście!!!Polecam każdemu😃 Pełen profesjonalizm,miła obsługa. Lekarz z powołania.

Podoba mi się to że Pan Marcin Bielicki umie dobrze omówić problem i doradzić w leczeniu, kilka rozwiązań które proponuje i oczywiście podpowiedzenie pacjentowi które jest najlepsze. Miła atmosfera, pełen profesjonalizm, krótki czas oczekiwania na kolejną wizytę :) Jak najbardziej z czystym sumieniem polecam :) :) :)