lek. dent. Marcin Bielickilek. dent. Marcin Bielicki - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Marcin Bielicki

NOWE MIEJSCE przyjęć !!!

Gabinety "Bieliccy Stomatologia"
78-400 Szczecinek ul. Generała
Stefana Grota Roweckiego 55.

Rejestracja :+48538466778

NOWE MIEJSCE przyjęć !!!

Gabinety "Bieliccy Stomatologia"
78-400 Szczecinek ul. Generała
Stefana Grota Roweckiego 55.

Rejestracja :+48538466778
Pn.-Pt. : 9.00-17.00

Proszę o telefon, a my postaramy
się w jak najszybszym terminie
ustalić dla Państwa wizytę.

Pozdrawiam serdecznie.
Lek.stom. Marcin Bielicki

Trafiłam na pierwszą wizytę do Pana dr.Marcina.Bardzo bałam się pierwszej wizyty. Jednak przy tak miłej obsłudze, strach minął. Pan Doktor bez bólowo wyleczył zęby i udzielił cennych wskazówek. JESTEM ZACHWYCONA. Teraz z wielką przyjemnością będę wpadać na wizytę i leczyć pozostałe zęby. Jeszcze raz dziękuję Panu Doktorowi i oczywiście przemiłej asystentce . Leczenie zębów to sama przyjemność. POLECAM

Specjalista w swojej dziedzinie.Fachowa obsługa,dokładność,a do tego tego bardzo sympatyczny lekarz.Bardzo Pana Doktora polecam. Emilia

Emilia

Leczę się u Pana doktora od kilku lat i nigdy tego nie żałowałem. Bardzo kompetentny i fachowy w swojej pracy. Życzliwy w stosunku do pacjenta, zawsze wszystko wytłumaczy i wyjaśni. Serdecznie polecam każdemu kto szuka dobrego stomatologa.

Doskonały specjalista. Bardzo miła atmosfera, wspaniałe podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczy i doradzi. Pacjenci, którymi się opiekuje są szczęściarzami . Wizyta przebiegała szybko, dokładnie i bezboleśnie. Dzięki doktorowi mogę się znowu uśmiechać . Dziękuję i wszystkim polecam .

Bardzo polecam Pana Marcina to znakomity stomatolog który z pewnością jest na właściwym miejscy . Gdybym trafił do niego kilka lat temu nie miałbym teraz żadnych problemów z zębami bo nie bałbym się u niego usiąść na fotel a tak przez poprzednich dentystów miałem uraz że będzie tak jak zawsze . Czyli że będzie bolało puchło itd .. Lecz tu jest inaczej Szybko sprawnie bezboleśnie miło i na dodatek tanio . Doktor tnie wszystkie możliwe koszta związane z leczeniem . Bardzo polecam

Bardzo miły, sympatyczny Pan doktor, rewelacyjne podejście do pacjenta, wszystko jasno tłumaczy, nie oszczędza czasu jak również nie naciąga na koszty Pełen profesjonalizm.Polecam.

Polecam lekarz jest miły ma super podejście do pacjenta oraz super podejście do dzieci godny polecenia jest dokładny powiem krótko widać że lubi to co robi jak każdy kto lubi wykonywać swoją prace polecam☺☺ ☺☺😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

☺☺😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

Szczerze, nie przepadam za dentystami ( trauma z dzieciństwa), lecz gdy poszłam na leczenie do Pana Marcina zmieniłam zdanie. Miła atmosfera, profesjonalne i fachowe podejście do pacjenta oraz urok osobisty sprawiły, że u Pana Doktora leczę się już od trzech lat i nie zamierzam zmieniać na innego. Widać, że lubi robić to co robi i ma niebywałe podejście oraz zapał do swojego fachu. Takich znakomitych lekarzy oby jak najwięcej.

Pan Marcin to przeuprzejmy i przesympatyczny lekarz. Jest świetny w tym co robi. Ma wspaniałe podejście, szczególnie do dzieci. Serdzecznie wszystkim polecam!!!

Przemiły i przesympatyczny.Stomatolog z powołania.Polecam wszystkim a szczególnie rodzicom najmłodszych pacjentów.Doskonałe podejście do dzieci.Pacjeci mogą liczyć na profesionalną pomoc i obsługę.