lek. dent. Marcin Bielickilek. dent. Marcin Bielicki - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Marcin Bielicki

NOWE MIEJSCE przyjęć !!!

Gabinety "Bieliccy Stomatologia"
78-400 Szczecinek ul. Generała
Stefana Grota Roweckiego 55.

Rejestracja :+48538466778

NOWE MIEJSCE przyjęć !!!

Gabinety "Bieliccy Stomatologia"
78-400 Szczecinek ul. Generała
Stefana Grota Roweckiego 55.

Rejestracja :+48538466778
Pn.-Pt. : 9.00-17.00

Proszę o telefon, a my postaramy
się w jak najszybszym terminie
ustalić dla Państwa wizytę.

Pozdrawiam serdecznie.
Lek.stom. Marcin Bielicki

Wizyta przebiegła SZYBKO i BEZBOLEŚNIE.Lekarz zrobił mi prześwietlenie ząbka i od razu postawił diagnozę.Nowocześnie i miło. Polecam i pozdrawiam.

Polecam i pozdrawiam.

wizyta skuteczna jak najbardziej, polecam wszystkim z problemami stomatologicznymi, lekarz godny zaufania

Pełen profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta. Idealny dla doktor pacjentów w każdym wieku- również tych najmłodszych. Polecam gorąco:)

Pełen profesjonalizm. Podczas wizyty wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bezboleśnie. Bardzo polecam Pana Marcina.

Bardzo polecam Pana Marcina.

Pomimo ekscentrycznego wyglądu wspaniały specjalista. Doskonałe podejście do pacjenta. Bardzo cierpliwy, wszystkie czynności wytłumaczone przed zabiegiem. Godny polecenia.

Bardzo cierpliwy, wszystkie czynności wytłumaczone przed zabiegiem.
Godny polecenia.

Polecam lek. dent. Marcina Bielickiego ponieważ posiada dużą wiedzę i umiejętności. Regularnie odbywa szkolenia z zakresu nowych technik leczenia i nowych materiałów obecnie stosowanych. Na fotelu odnoszę wrażenie, że chce szczerze pomóc.

Fantastyczny stomatolog-. Pierwszy, który zachęcił mojego 6-letniego syna do pełnej współpracy. Przekonał go, że wizyta w gabinecie może być przyjemna. Pan Marcin ma bardzo dobre podejście do pacjenta- jest cierpliwy, wyrozumiały i uprzejmy. Odwiedziłam już kilka gabinetów- w tym znalazłam profesjonalistę, pełnego zaangażowania. Leczy skutecznie i dokładnie, tłumacząc co i jak.. Dodatkowo atmosfera personelu bardzo, bardzo miła. Polecam wszystkim serdecznie- dentysta na piątkę.

Profesjonalista w swoim fachu. Fachowiec pod każdym względem-nawet teściowej podaje znieczulenie:) Podpisuje się obiema rękami pod każdym pozytywnym komentarzem. Dentysta godny polecenia. Wyleczył zęby mi żonie, dzieciom no i "mamusi"

Gorąco polecam pana Doktora, w szczególności ciężarnym pacjentkom. Będąc w ciąży trafilam do Pana Marcina i byłam mile zaskoczona poziomem wiedzy nt. Leczenia stomatologicznego ciężarnych dzięki czemu czułam się jeszcze bezpieczniej. Lekarz z powołaniem!

Super podejście do pacjenta, fajna atmosfera, zęby zrobione profesjonalnie, zero bólu. Lekarz bezapelacyjnie godny polecenia!