lek. dent. Marcin Bielickilek. dent. Marcin Bielicki - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Marcin Bielicki

NOWE MIEJSCE przyjęć !!!

Gabinety "Bieliccy Stomatologia"
78-400 Szczecinek ul. Generała
Stefana Grota Roweckiego 55.

Rejestracja :+48538466778

NOWE MIEJSCE przyjęć !!!

Gabinety "Bieliccy Stomatologia"
78-400 Szczecinek ul. Generała
Stefana Grota Roweckiego 55.

Rejestracja :+48538466778
Pn.-Pt. : 9.00-17.00

Proszę o telefon, a my postaramy
się w jak najszybszym terminie
ustalić dla Państwa wizytę.

Pozdrawiam serdecznie.
Lek.stom. Marcin Bielicki

Z pełną odpowiedzialnością polecam Dr Marcina. Mimo, że od zawsze bałem się stomatologów jak ognia, akurat on potrafił cały ten lęk zniwelować i sprawić, że na nowo mogę się cieszyć pięknym uśmiechem. Podczas wizyty Pan Marcin był bardzo dokładny i skrupulatny w swojej pracy a przy tym potrafił sprawić, ze atmosfera była luźna. Dziękuję i na pewno zacznę się stawiać na kolejne wizyty kontrolne!

Bazujac na moim wiloletnim doswiadczeniu z innymi stomatologami chcialabym napisac, ze zadko spotyka sie tak profesionalnego, ambitnego, milego lekarza. Doktor Marcin poswiecil maximum czasu abym czula sie komfortowo podczas leczenie. Samo leczenie bylo wykonane na najwyzszym poziomie. Odtworzona korona zeba jest przepiekna. Leczenie bylo bezbolesne. Dodam jeszcze ze moja 4 letnia corka rowniez polubila Doktora Marcina, ma on bowiem wspaniala podekscie do dzieci. Bardzo polecam i serdecznie dziekuje za profesionalna obsluge.

Bardzo polecam i serdecznie dziekuje za profesionalna obsluge.

Pan Marcin jest b.dobrym dentystą.Profesjonalny,rzeczowy,dokładny,Jestem bardzo zadowolona z leczenia i gorąco polecam..

Wrażliwy, taktowny, empatyczny, kompetentny i bardzo kulturalny lekarz specjalista. W moim odczuciu główny cel działania to pomoc pacjentom i ich problemom. Jak najbardziej polecam!

Dr Bielicki to profesjonalny stomatolog godny polecenia, zawsze jest uśmiechnięty i uprzejmy. Ma fantastyczne podejście do dzieci,dzięki temu moja córka chętnie chodzi na wizyty.

Polecam usługi u Pana Marcina. Profesjonalizm i delikatność z dodatkową nutką humoru to największe atuty usług stomatologicznych u Pana dr Marcina. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę gabinet i każdemu polecam w 100% ☺☺☺☺☺

Prawdziwy profesjonalizm, rewelacja! Podejście bardzo indywidualne. Dziękuje za Lepszy Dzień:)))))))))))))

Pierwsza wizyta mojego 4-letniego Synka z bólem przebiegła u Pana Doktora Marcina SZYBKO bez STRACHU i co najważniejsze bez strasznego BÓLU gdzie byłam w szok Igor był oczarowany wizytą, a ja profesjonalnym podejściem. Po wyjściu z gabinetu Synek nie mógł już się doczekać kolejnej wizyty ;)) POLECAM w 100% i Serdecznie Pozdrawiam.

Bardzo serdecznie polecam Pana Doktora Marcina, to przemiły lekarz z olbrzymim poczuciem humoru. Wizyta w gabinecie to czysta przyjemność. Delikatność Pana Doktora pozwala na bezbolesny przebieg wizyty. Dodatkowym atutem jest traktowanie pacjenta jak równego sobie - dokładnie przedstawiany jest problem, przebieg dalszego leczenia, proponowane są rozwiązania, podawana cena. Wszystko przejrzyste. Wysoka kultura osobista to kolejna cecha Pana Doktora. Polecam w 1000%.;)

Jestem pacjentką doktora od kilku lat,mogę polecić w 100%.Miałam robione mosty pelnoceramicznych z którymi wszystko jest ok,nic nie boli,wygląda super.Kompleksowe leczenie i świetne podejście do pacjenta. Gorąco polecam!!!!!!!!!

Gorąco polecam!!!!!!!!!