lek. dent. Marcin Bielickilek. dent. Marcin Bielicki - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Marcin Bielicki

NOWE MIEJSCE przyjęć !!!

Gabinety "Bieliccy Stomatologia"
78-400 Szczecinek ul. Generała
Stefana Grota Roweckiego 55.

Rejestracja :+48538466778

NOWE MIEJSCE przyjęć !!!

Gabinety "Bieliccy Stomatologia"
78-400 Szczecinek ul. Generała
Stefana Grota Roweckiego 55.

Rejestracja :+48538466778
Pn.-Pt. : 9.00-17.00

Proszę o telefon, a my postaramy
się w jak najszybszym terminie
ustalić dla Państwa wizytę.

Pozdrawiam serdecznie.
Lek.stom. Marcin Bielicki

Pełen profesjonalizm! Jestem bardzo zadowolona z leczenia! Bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam z całego serca.

Najlepszy lekarz!! Ten człowiek zasługuje na duży sukces! Jest świetny pod względem wykonywania swojej pracy i przy Tym jest świetnym człowiekiem z którym można ze spokojem można się rozluźnić i niczym nie martwić. Ma świetne poczucie humoru,,ma bardzo dobre nastawienie do pracy i jak to po tym człowieku widać,to i do życia tak samo ,więc bez dwóch polecam gorącą Pana Marcina Bielickiego.

Pełen profesjonalizm i sumienne podejście do sprawy. Jestem zadowolony z każdej wizyty . Zaufanie godne polecenia i miła atmosfera . Polecam jak najbardziej Pana Marcina , pan doktor naprawdę wie co robić żeby pacjent był zadowolony z każdej wizyty :)

Pełna profeska! Szybko, sprawnie i dokładnie w miłej atmosferze. Polecam z czystym sumieniem.

Witam, jestem pacjentką dr. M. Bielickiego. Ostatnio musiałam usunąć ósemkę, dodam że nie jestem łatwym pacjentem, a tu jeszcze zgorzel. U Doktora trwało to kilka minut, pełen profesjonalizm, nic nie czułam i chciałam dodać, że dla mnie doktor przede wszystkim jest empatycznym człowiekiem dlatego zawsze polecę go dla przyjaciół.

Jestem mega zadowolony z Pana Doktora, pełna profeska, zabiegi wykonywane bezboleśnie, bardzo polecam!

Pan Marcin to nie tylko stomatolog z prawdziwego zdarzenia a także czarodziej. Ja-młoda kobieta miałam bardzo duży kompleks na punkcie moich zębów. Były w tragicznym stanie. Pan Marcin udowodnił mi, że chcieć to móc. Chciałam piękny uśmiech i już prawie go mam. Jakość wykonywany usług przez Pana Marcina są na najwyższym poziomie. Ja bardzo bałam się iść do dentysty - chyba nabawiłam się fobii za dzieciaka. Dziś odliczam dni do kolejnej wizyty-chyba bardziej się cieszę z wizyty niż nie jedna kobieta z wizyty u kosmetyczki 😊. Jeśli boisz się dentysty tak panicznie jak ja się bałam-wybierz Pana Marcina. Przemiły doktor, którego polecam z czystym sumieniem i całym sercem!

ps.plomba czy przygotowywanie ząbków pod korony to dla doktora pikuś. Widać, że robi to od dawna i poświeca pacjentowi cała swoją uwagę. Mogłabym pisać i pisać jaki fach w ręku ma Pan Marcin-ale sami idźcie, zobaczcie a będziecie wdzięczni za super dentystę jak ja.

Witam serdecznie wszystkich przyszlych pacjetow pana doktora Marcin Bielicki ... Z czystym sumieniem polecam ... Profesjonalizm ... Szybko... Sprawnie ... Bardzo mila opsluga lekarska jak i calego personelu 😊 Z calego serca dziekuje panie doktorze Marcin Bielicki i do zobaczenia 😊

Z czystym sumieniem polecam ...
Z calego serca dziekuje panie doktorze Marcin Bielicki i do zobaczenia 😊

Lekarz godny polecenia. Świetna obsługa. Sprawne i bezproblemowe leczenie. Dziękuję Panie doktorze.

Doktor Marcin usuwał mi wczoraj ósemke,dosyć niespodziewanie dla mnie ale nie zdążyłam się nawet zdenerwować:)Wszystko przebiegło szybko i profesjonalnie. Nie bolało ani podczas zabiegu,ani nawet przez chwilę kiedy już przestało działać znieczulenie. Bardzo dziękuję i oczywiscie POLECAM

Bardzo dziękuję i oczywiscie POLECAM